Mythic Heroes Apk Hile

İsim Mythic Heroes: Idle RPG … Mythic Heroes: Idle RPG is the most famous version in the Mythic Heroes: Idle RPG series of publisher IGG COM
Yayıncı IGG COM
Tür Rol Oyunları
Boyut 657M
Versiyon 1.4.0
Mod Version 1.4.0
Total installs 1,000,000+
Content Rating Teen
Güncelleme 23 Kasım 2021
Android Android Rol Oyunları
4.8 ( 786 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Mythic Heroes: Android Hile Apk, tam özellikli bir kahraman oyunu olarak özel olarak tasarlanmış efsanevi bir oyundur. Kendi elit takımınızı oluşturmak için farklı kültürlerden benzersiz Tanrılar ve Kahramanlardan oluşan bir ordu toplayın. Daha sonra güçlü yeni becerilerle yeteneklerini geliştirebilir, ikonik silahlarının kilidini açabilir ve destansı savaşlar için onları güçlendirebilirsiniz. Basitçe ekibinizi kurun ve bir dokunuştan sonra Kahramanlarınız keşif ve savaşa girer![Stratejik Özgürlük].

Bu Makaleyi Keşfedin

MYTHİC HEROES: IDLE RPG’NİN TEMEL ÖZELLİKLERİ

  • Eğlenceli ve sıradan bir Idle RPG oyunu olan Mythic Heroes dünyasına katılın!
  • Bir efsanevi kahramanlar oyunu mükemmel olduğunu Kahramanlar denemelerin alternatif.
  • Mythic Heroes: Idle RPG APK for Android, ücretsiz olarak indirilebilir.
  • Güncelleme 5 Kas 2021 .
  • VirusTotal’daki tüm motorlar bu dosyayı güvenli ve zararlı değil olarak algıladı.

EFSANEVİ KAHRAMANLAR: BOŞTA RPG VİDEOLARI

Mythic Heroes Apk: Idle RPG’yi kahramanlar için nasıl kullanacağınızı görebileceğiniz bazı kısa videolar aşağıdadır. Mythic Heroes: Idle RPG.apk’i indirmeden önce bu rol yapma oyununun gerçek ortamda nasıl çalıştığını önizlemek her zaman daha iyi bir fikirdir .


Mythic Heroes: Idle RPG'nin video incelemesi
Efsanevi Kahramanlar: Boşta RPG Küresel Lansman | Oynanış İlk İzlenimler (Android)
Mythic Heroes Idle RPG, Oyun incelemesi, ipuçları ve püf noktaları, android oyun, rehber, kodlar, celp, 2021
Efsanevi Kahramanlar: BOŞTA RPG – 300 ZAMAN ÇAĞRISI ve…

İYİ Mİ?

Pekala, kullanılan 92 oydan 4.80 genel derecelendirme ile en iyi performans gösteren bir oyun olarak , bunun iyi ve denemeye değer olduğunu güvenle onaylayabilirim . İnsanların Mythic Heroes: Idle RPG hakkında söyledikleri:

Tamam soooooo, oyunun içinde bir sürü Yunan mitolojisi ve zeus gibi bir sürü tanrı olduğunu düşünürsek, savaş tanrısı kratos’u oyuna koymanın onu çok daha iyi yapacağını düşünüyorum. Bu sadece bir fikir ama gerçekten yapsalar oyun mükemmel olurdu. Oh ve deriler de iyi bir fikir olurdu

gecikme dışında kesinlikle mükemmel. çok f2p ve usturlap özelliği 😍 ve donanım özelliği. ve umarım 30. günde UR kahramanlarını alabileceğimiz aylık giriş eklersiniz hahaha ha hepsi bu. tism

IGG.COM’DAN BİR KATİL OYUN OYUNU

Bu kadar iyi bir rol yapma oyunu olmayı nasıl başarıyor? Kolay, Mythic Heroes: Idle RPG oyununun harika özelliklere sahip , sağlam bir şekilde oluşturulmuş benzersiz bir oyun olması için yaratıldığını seviyorum . IGG.COM başarılı bir şekilde çaba sarf etti ve sofistike bir boşta yazılım tasarladı . Kendiniz deneyin, sizin de beğeneceğinize oldukça eminim.

İndirirken, en yeni Android destekli cihazların çoğunda bir cazibe gibi çalışan bir rol yapma oyunu alacaksınız . İlk çıkışından bu yana 1.117.278 kez indirilirken , sürekli güncellemeleri var. Sonuncusunun 5 Kasım 2021 kadar yakın olduğunu anladığınızda daha da iyi oluyor.

ANDROİD İÇİN MYTHİC HEROES: IDLE RPG APK’SİNİ İNDİRİN VE YÜKLEYİN

Mythic Heroes: Idle RPG APK for Android’i sadece beş basit adımda nasıl indirip kuracağınız konusunda size rehberlik etmeyi çok isterim . Ama önce APK dosyaları hakkında bazı temel bilgilere sahip olalım. Android Paket Kiti, dosyaları dağıtmak ve bunları Android OS cihazlarına yüklemek için kullanılan bir Android uygulama paketi dosya biçimidir. APK dosyasından uygulama ve oyun yüklemek, bir kez yapıldığında sonsuza kadar hatırlayacağınız basit ve anlaşılır bir işlemdir. Bu bir olan kısıtlamalar önlemek için güvenli ve çalışma yolu bazı coğrafi bölgelerde uygulamaları dağıtmak için geliştiriciler tarafından yapılmış.

ADIM 1: MYTHİC HEROES: IDLE RPG APK’SİNİ ANDROİD CİHAZINIZA İNDİRİN

Aşağıdaki mavi düğmeye dokunun ve indirme sayfasına gidin. Orada mevcut indirme yöntemini seçeceksiniz.

2. ADIM: İNDİRME YÖNTEMİNİ SEÇİN

Bazı uygulamaların ve oyunların , ikamet ettiğiniz ülke için Google Play’de bulunmayabileceğini unutmayın. Yazılımı Play Store’dan indirmek yerine APK dosyasını Android Freeware aynalarından kaydetmeyi seçebilirsiniz. %99,9 oranında çalışan aynalarınıza hizmet vermekten gurur duyuyoruz .

3. ADIM: ÜÇÜNCÜ TARAF UYGULAMALARIN YÜKLENMESİNE İZİN VERİN.

Kaydedilen dosyayı başlattıktan sonra kurulum uyarısı alırsanız, Menü > Ayarlar > Güvenlik > seçeneklerini tıklayın ve bu kaynaktan kurulumlara izin vermek için Bilinmeyen Kaynaklar’ı işaretleyin! Bu, yalnızca bilinmeyen bir APK dosyasını ilk yüklediğinizde yapılmalıdır.

4. ADIM: İNDİRİLEN APK DOSYASINI BULUN VE YÜKLEYİN

Mythic Heroes: Idle RPG apk dosyasını bulmak için bir dosya yöneticisi uygulaması ( MiXPlorer benim seçimim sağlam ve kullanımı kolay ) kullanmanızı öneririm . En yaygın olarak İndirilenler klasöründe bulunur. Şimdi açın ve kuruluma devam edin ( eğer zorluk yaşıyorsanız bu APK ve XAPK dosyalarını İndirme ve Yükleme kılavuzuna bakın ).

ADIM 5: OYUNU BAŞLATIN VE KEYFİNİ ÇIKARIN

Yüklü Mythic Heroes: Idle RPG uygulamasını başlatın ve keyfini çıkarın!

GÜVENLİ Mİ?

İyi bir rol yapma yazılımı olarak Mythic Heroes: Idle RPG’yi şiddetle tavsiye ederim. 1 milyonun üzerinde ve sayılan indirme sayısıyla, indirmek, yüklemek ve arkadaşlarınızla paylaşmak için güvenli bir oyundur .

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Mythic Heroes Apk Hile

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (657M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Mythic Heroes: Idle RPG Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Mythic Heroes Apk Hile
Mythic Heroes Apk Hile 1.4.0 apk
Kasım 25, 2021 657M

'dan daha fazlasıIGG COM

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X