Moy 7 the Virtual Pet Game

İsim Moy 7 the Virtual Pet Game … Moy 7 the Virtual Pet Game is the most famous version in the Moy 7 the Virtual Pet Game series of publisher Frojo Apps
Yayıncı Frojo Apps
Tür Zeka Oyunları
Boyut 49.5 MB
Versiyon 1.92
Mod Version 1.92
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 26 Eylül 2021
MOD Para Hileli
Android Android Zeka Oyunları
4.5 ( 938 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Para Hileli
4.3/5 - (7 votes)

moy 7 the virtual pet game mod apk Bu sefer, kullanıcı arayüzünde ve Moy’nin zaman geçirdiği farklı odalarla etkileşim şeklinizde bazı büyük değişiklikler var. Artık çevre ile her zamankinden daha fazla etkileşim var ve oyun çok daha canlı ve ilginç geliyor.

Artık 85’in üzerinde farklı oyun ve aktivite arasından seçim yapabilirsiniz. moy 7 the virtual pet game download Her zaman olduğu gibi, çok çeşitli oyunlar ve madeni para toplamanın yolları vardır. Mini oyunlar dört farklı türe ayrılmıştır – gündelik, atari, yarış ve bulmacalar. Piyano, davul veya gitar çalmak gibi birçok yaratıcı aktivite de vardır. Ayrıca resim yaparak, boyama kitabı doldurarak, hayvanat bahçesini yöneterek, bahçenize çiçek dikerek, doktor oynayarak hastaları kurtararak ve çok daha fazlasını yaparak zaman geçirebilirsiniz!

Moy 7 The Virtual Pet Game Apk

Bu oyun tamamen Moy’unuzu önemsemekle ilgili. Dişlerini fırçalayarak, moy 7 the virtual pet game mod apk android 1 kirlendiğinde duş alarak, ne zaman yatacağını söyleyerek, ona sağlıklı yiyecekler vererek, egzersiz yaparak ve onunla oyun oynayarak Moy’e yardım edin. Moy’nize ne kadar çok değer verirseniz, o da o kadar büyüyecek ve mutlu olacaktır.

Farklı mini oyunlardan herhangi birini oynayarak moy 7 the virtual pet game apk mod topladığınız paralar, Moy’unuz için yeni giysiler, vücut renkleri, saç stilleri ve hatta sakallar satın almak için harcanabilir. Ayrıca evinizi dekore ederek, akvaryum için balıklar satın alarak, hayvanat bahçeniz için yeni hayvanlar alarak, kendi tatlılarınızı pişirmek için malzemeler satın alarak ve çok daha fazlasını yaparak para harcayabilirsiniz.

Rating

4.8

( 4 Votes )
Please Rate!
Moy 7 the Virtual Pet Game

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (49.5 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Moy 7 the Virtual Pet Game Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.3/5 - (7 votes)

Tüm Versiyonlar

Moy 7 the Virtual Pet Game
Moy 7 the Virtual Pet Game 1.92 MOD
Eylül 26, 2021 49.5 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X