Stickman Legends: Shadow Wars

İsim Stickman Legends: Shadow Wars… Stickman Legends: Shadow Wars is the most famous version in the Stickman Legends: Shadow Wars series of publisher ZITGA
Yayıncı ZITGA
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 100 MB
Versiyon 2.5.5
Mod Version 2.5.5
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 22 Ekim 2021
MOD Ücretsiz Alışveriş/VIP
Android Android Aksiyon Oyunları
4.3 ( 119 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Sınırsız Kristal
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Ruh
  • Sınırsız dayanıklılık
  • Sınırsız Atlama

  NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
Gerçek parayla ücretsiz satın alma:
 1. İlgilendiğiniz ürünü seçin;
 2. Satın al butonuna tıklayın (üzerinde fiyat yazılmalıdır, yoksa internet ile oyuna başlayın ve orada değilse Google hesabınızda telefon ayarlarınıza gidin);
 3. Ödeme hatası olan pencere göründükten sonra (yazılmalıdır Uygulamanın bu sürümü ödeme sistemiyle çalışmayı desteklemiyor) kapatın;
 4. Öğe başarıyla satın alındı.
Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklerin bulunduğu mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın:
 1. Ölümsüzlük;
 2. Büyük hasar;
 3. Hızlı seviye yukarı.
5/5 - (2 votes)

Stickman Legends Apk Hile (MOD, Alışveriş/Kilitsiz), oyuncuların muzaffer savaşlar boyunca kahramanlık hikayelerini yaratmaları için her zaman kaotik ama hareketli savaşlar getirecektir.

Stickman Legends Apk Hile, oyunculara en iyi deneyimi sunmak için arkadaş canlısı grafikler ve çöp adam karakterleri kullanan bir hack’n’ slash aksiyon-macera oyunudur. Hack ‘n’ slash türü tüm platformlarda uzun süredir var ve Stickman Legends da bir platform oyunudur, bu nedenle oynanışı her yaş için uygundur. Ayrıca, içeriği sonsuz gibi görünüyor, oyunculara her zaman savaşacak ve fethedecek yeni şeyler veriyor. Oyuncunun yolculuğu küçük seviyelere ayrılmıştır, ancak zorluk ve çevresel çeşitlilik öne çıkmaktadır. Oyuncular her zaman yeni ortamlarda, yeni düşmanlarda savaşacaklar ve yüzlerce çekici ödül kazanacaklar.


Bu Makaleyi Keşfedin

Stickman Legends Apk Hile

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Savaşı (MOD, Ücretsiz Alışveriş/VIP)

BÜYÜLEYİCİ VE HIZLI BİR OYUN

Stickman Legends Apk Hile, bir hack ‘n’ slash oyununa sahiptir, bu nedenle temposu hızlıdır ve oyuncuların sürekli olarak savaşmasını veya tüm durumlarla başa çıkmasını gerektirir. Platform öğesi, oyuncunun fazlalık eylemlerini sınırladığı ve oyuncuya daha iyi bir görüş ve savaş performansı sağlamak için savaş alanını çok sınırlı hale getirdiği için öne çıkan unsurdur. stickman legends apk oyun indir club Oyuncunun yolculuğu birçok yerden geçecek, birçok zorlukla karşılaşacak, binlerce canavarla savaşacak ve destansı patronları fethedecek. Ayrıca oyuncular, efsanevi ekipmanların gücüne, eşlik eden yüce ruhlara hayran kalacak ve nihai savaşları deneyimleyecekler.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Savaşı (MOD, Ücretsiz Alışveriş/VIP)

BASİT VE ESNEK KONTROL MEKANİZMASI

Stickman Legends Apk Hile, Hack ‘n’ slash türü her zaman hikaye yerine oyun geliştirmeye odaklanır, bu nedenle oyunun kontrol ve savaş mekaniği nihai ve çeşitlidir. İlk olarak, oyuncu, farklı özelliklere sahip oldukları için kontrol mekaniğini etkileyen birden fazla karakterle tanışacak. Ayrıca, kullanıcılar hareketle eylemi birleştirerek, stickman legends apk dayı hatta her şeyi yok etmek için yıkıcı becerileri açığa çıkararak güçlü ve harika kombinasyonlar oluşturabilirler. Oyuncular hikayede ilerledikçe, mutlak puanlar elde etmek için ruhları ve silahları birleştirerek kontrol mekanizmaları ve kombinasyonlar daha çeşitli hale gelecektir.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Savaşı (MOD, Ücretsiz Alışveriş/VIP)

AYIRICI SEVİYELERLE HEYECAN VERİCİ ZORLUKLAR

Stickman Legends Apk Son Sürüm, Oyuncunun yolculuğu görünüşte sonsuzdur ve ortamlar, düşmanlar, patronlar ve hikayeler dahil olmak üzere yeni içeriklerle düzenli olarak güncellenir. Ayrıca, benzersiz ve etkileyici ortamlar ve tasarlanmış düşmanlarla her savaş zorludur. Platform faktörü bile açıkça vurgulanarak oyuncuların mümkün olan en yüksek puanı elde etmek için birçok farklı arazide savaşmaya adapte olmasını sağlıyor. Oyuncu belirli sayıda mücadeleyi her tamamladığında, oyun bir başarı olarak birçok ödüle sahip olacaktır; oyuncu bile, kendine özgü güce sahip destansı patronlarla yüzleşme şansına sahip olacak.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Savaşı (MOD, Ücretsiz Alışveriş/VIP)

MUHTEŞEM BİR KARAKTER YÜKSELTME VE GELİŞTİRME

Stickman Legends Apk Hile, Karakter çeşitliliği, Stickman Legends: Shadow War’ın büyüleyici bir faktörüdür. Oyun, gelecekte kilidini açmak için yüzlerce varyasyonla birlikte üç ana karakter sınıfı sunar. Her karakter sınıfı ayrıca ayrı bir beceri sistemi ile gelecek ve oyuncular performanslarını ve yıkıcı güçlerini artırabilecekler. stickman legends hediye kodu Ayrıca oyuncular beceriler geliştirebilir, kombolardan hasar alabilir ve hatta daha iyi savaş performansı için kontrol mekanizmasını optimize edebilir. Yükseltme ve geliştirme büyüleyici ve karmaşıktır, ancak oyunculara etkili bir şekilde savaşmaları için büyük avantajlar ve performans sunar.

Stickman Legends Apk Hile

ÇEŞİTLİ NİHAİ EKİPMAN VE GUARDİAN

Stickman Legends Apk Hile, Her karakter sınıfı yalnızca bir tür silah kullanabilir ve oyun, oyuncuların arkalarındaki gücü keşfetmekten keyif almaları için çok sayıda başka silah geliştirecektir. Her silahın yükseltilmiş ve geliştirilmiş bir sistemi vardır ve oyuncuların en sevdikleri silahlarla en iyi deneyimi yaşamalarını sağlar. stickman legends shadow war offline fighting game apk Silah güvenilir bir arkadaştır, ancak Stickman Legends: Shadow War oyuncuya koruyucuları tanıtacaktır. Güçlerini yeni zirvelere çıkarabilir, hatta bir etki haline gelebilir ve güçlü düşmanların saldırılarını serbest bırakabilirler. Oyuncular ayrıca güçlerini optimize edebilir, kendileriyle koordine edebilir ve yıkıcı kombinasyonlar oluşturabilir.

Stickman Legends Apk Hile

ARENAYA GİRİN VE DÜŞMANLARINA HAZIR OLUN

Stickman Legends Apk Hile, Arena, oyuncuların korkunç güçlere sahip rakiplerle dövüş becerilerini geliştirdikleri yerdir. Başka bir deyişle, bu düşmanlar, büyük becerilere sahip ve oyunculara dikkate değer dersler vermeye istekli diğer oyunculardır. Dahası, arenanın ödülleri cömert ve değerlidir ve oyuncular bile iyi performans gösterirlerse muhteşem ödüller alacaklardır. Sıralama sistemi, diğer oyuncularla savaşmak, sıralama puanları kazanmak ve sezonun ödüllerini almak zorunda kalacakları tüm oyunculara tanıtılacak. En etkileyici şey, oyunu ekipman gücü yerine bireysel becerilere bağımlı kılan güç dengesidir.

Stickman Legends Apk Hile

Stickman Legends Mod Apk, oyunculara hack ‘n’ slash platform türü için zevkli, şaşırtıcı ve büyüleyici deneyimler ve duygular getirmeyi vaat ediyor. Oyun ayrıca oyuncuları eğlendirmek için etkinlikler, günlük zorluklar, seviyeler, ekipman ve hatta arenadaki yeni rakipler dahil olmak üzere yeni içeriği sürekli olarak güncelleyecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Stickman Legends: Shadow Wars

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (100 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Stickman Legends: Shadow Wars Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Stickman Legends: Shadow Wars
Stickman Legends: Shadow Wars 2.5.5 MOD
Ekim 23, 2021 100 MB

Mod İçeriği:

Ücretsiz Alışveriş/VIP

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X