Dr. Safety: Ücretsiz Antivirüs, Güçlendirici, Uygulama Kilidi

İsim Dr. Safety… Dr. Safety is the most famous version in the Dr. Safety series of publisher Trend Micro Incorporated
Yayıncı Trend Micro Incorporated
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 15 MB
Versiyon 3.0.1791
Mod Version 3.0.1791
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Premium Özellik
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.6 ( 293 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Diller: Rus, Ukr, Ang
  • PngQuant ve Zipalign'da grafik optimizasyonu
  • Kaldırılan analizler / reklamlar
  • Android öykünücüsü için kontrol kaldırıldı
  • Google oyun hizmetlerine olan bağımlılık kaldırıldı
  • Yinelenen grafikler kaldırıldı
  • Ultra modda sıkıştırma uygulaması
5/5 - (5 votes)

Dr Safety Premium Apk, Cep telefonu, getirdiği etki çok önemli olduğu için giderek birçok insan için vazgeçilmez bir şey haline geliyor. Akıllı telefonlar yalnızca iletişim için kullanılmaz, aynı zamanda gizli bilgileri, banka hesaplarını, kişisel bilgileri ve daha fazlasını depolamak için de kullanılabilir. Bu nedenle, çoğu bilgisayar korsanının saldırmayı ve bilgi çalmayı hedeflediği cihazdır. Hiç kimse kendi önemli kişisel bilgilerinin çalınmasını istemez, peki bunun olmasını nasıl önlersiniz? Bu, kullanıcının cihazını korumak için Dr.Safety uygulamasını kullanmaktır . Bu, kullanıcıların cihazın güvenliğini korumalarına yardımcı olmak için bugün önde gelen araçtır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Dr Safety Premium Apk

Dr. Safety (MOD, Birçok Özellik)


Kullanım

Dr Safety Premium Apk, Bunun gibi anti-virüs uygulamalarının kullanımı çok zor değil çünkü tamamen otomatik. Ancak bundan önce, uygulamanın hazırlığı tamamladığından emin olmak için kullanıcının birkaç şey yapması gerekir. İlk yapmanız gereken mağazadan apk dosyasını indirmek ve uygulamayı kullanmak için cihaza yüklemek. Başarıyla yüklendikten sonra, son hazırlığını tamamlayabilmesi için uygulamayı ilk kez başlatın. En iyi şekilde çalışması için kullanıcıdan bazı izinler vermesini isteyecektir. Bu bir anti-virüs uygulamasıdır, bu nedenle cihaza zarar vermeniz mümkün olmayacaktır. dr safety antivirus Böylece kullanıcılar başka hiçbir şey hakkında endişelenmeden bunlara izin verebilir. Tek dokunuşla cihazın virüs taraması yapılması gerektiğini düşünüyorsanız, kullanıcıya güvenlik sağlamak için iş saniyeler içinde tamamlanacaktır. Tarama sırasında uygulama tüm klasörleri, uygulamaları, ve cihazda virüs bulmak için birçok şey. Bu nedenle, atanan görevi tamamlayabilmek kısa bir zaman alacaktır.

Dr. Safety (MOD, Birçok Özellik)

Uyarı ve Virüs Taraması

Dr Safety Premium Apk, Uygulama taramayı tamamladıktan sonra, silmeniz için virüsleri ve potansiyel olarak zararlı uygulamaları görüntüler. Herhangi bir virüs görünürse, kullanıcının yardımı olmadan cihazı korumak için uygulama otomatik olarak kaldırılır. Ancak potansiyel olarak tehlikeli bir uygulama varsa, kullanıcının bunu kendisinin kaldırması gerekir; uygulama yalnızca kullanıcıya önerilen şekilde çalışır.

Yalnızca tarayıp boşaltmakla kalmaz, aynı zamanda dr safety app review en iyi güvenlik için uygulama yüklenmeden önce tarama yapar. Bir uygulama yüklenmeden önce cihaz kötü amaçlı yazılım, casus yazılım ve güvenlik tehditlerini tarar. Bu sayede cihaz maksimum seviyede ve olası herhangi bir tehdit olmadan korunacaktır.

Dr. Safety (MOD, Birçok Özellik)

İnterneti güvenle kullanın

Dr Safety Premium Apk, Uygulama, kullanıcıyı yalnızca virüslerden ve cihaza yüklenen diğer uygulamalardan değil, aynı zamanda internetten de korur. Nedeni basit, internette birçok zararlı şey var ve virüsler de internet üzerinden cihaza bulaşabiliyor. Bu nedenle, maksimum koruma için bu uygulama, internet üzerinden virüslerin sızmasına karşı da koruma sağlayabilir. Uygulama, kötü amaçlı bağlantılar içeren ve cihaz için risk oluşturan web sitelerini engelleyebilir. dr safety pro apk Uygulama ayrıca virüslerin cihaza girmesini önlemek için otomatik pencerelerin görünmesini engeller. Bu nedenle, kullanıcılar yanlış şeylerin olmasını önlemek için sahte web sitelerine erişirken kişisel bilgilerinin çalınma riskinden kaçınabilir.

Dr. Safety (MOD, Birçok Özellik)

Telefonumu bul

Dr Safety Premium Apk, Uygulama mağazasında aynı şeyi yapmak için birçok uygulama geliştirilmiştir, ancak henüz hiçbiri bu özelliğe sahip değildir. Bu özellik, telefonun kaybolması durumunda kullanıcının telefonunu bulma özelliğidir. Birçok kişi, unutmak veya çalınmak telefonun kaybolmasına neden olduğu için soruyor, ancak telefon şart, dr.safety antivirus free download bu yüzden herkes onu tekrar bulmak istiyor. Ancak çoğu durumda, telefon kaybolur ve içindeki her şey, yalnızca birkaçı kurtarılabilir. Bulması zor olsa da, uygulamanın hala yardımcı olacak bir özelliği var: telefonu bulmak.

Dr. Safety (MOD, Birçok Özellik)

Dr Safety Premium Apk, Uygulama, telefonunuzun nereye gideceğini algılayabilir ve çok geç olmadan geri alabilir. Yeterli zaman yoksa, uygulama veri hırsızlığını önlemek için tüm verileri alabilir. dr safety android Şanslıysanız, onu tekrar bulabilirsiniz, ancak aksi takdirde en azından kullanıcının verileri güvendedir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dr. Safety: Ücretsiz Antivirüs, Güçlendirici, Uygulama Kilidi

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (15 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dr. Safety Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (5 votes)

Tüm Versiyonlar

Dr. Safety: Ücretsiz Antivirüs, Güçlendirici, Uygulama Kilidi
Dr. Safety: Ücretsiz Antivirüs, Güçlendirici, Uygulama Kilidi 3.0.1791 MOD
Ekim 21, 2021 15 MB

Mod İçeriği:

Premium Özellik

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X