Archero v3.5.0

İsim Archero … Archero is the most famous version in the Archero series of publisher Habby
Yayıncı Habby
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 93M
Versiyon 3.5.0
Mod Version 3.5.0
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 22 Kasım 2021
Android Android Aksiyon Oyunları
4.0 ( 731 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Archero apk elmas hilesi Bir okçuluk aksiyon oyunu aşığı mısınız ve android cihazınızda gerçek bir aksiyonun tadını çıkarmak için Archero Mod Apk O zaman bu  (Sınırsız Mücevher) tam size göre. Tek tek okçu olduğunuz dünyaya girin ve tüm dünya size karşı.

Okçunuzu alın ve yaklaşan kötülük dalgalarıyla savaşın.


Archero, kötülükle savaşmanız, saldırılarından kurtulmanız ve onları yenmeniz gereken en iyi aksiyon dolu atış oyunudur . Ama bazı sınırlamalar var.

Seviye arttıkça kötülük dalgası daha da güçlenir ve onları yenmek için daha güçlü görünmez silahlara ihtiyacınız olabilir. Ama bildiğimiz gibi, silahlarımızı ve yeteneklerimizi geliştirmek için, kazanılması zor olan değerli taşlara ve madeni paralara ihtiyacımız var.

O yüzden bugün sizlere ilk seviyeden itibaren sınırsız para ve değerli taşlar alacağınız bu harika Archero hileli apk 2021’i paylaşıyorum.

Bu Makaleyi Keşfedin

Archero Mod Apk Nedir?

okçu

Archero Mod Apk, maksimum HP, sınırsız mücevher ve tüm yeteneklerin kilidini açacağınız resmi Archero oyununun değiştirilmiş (Hacked) versiyonudur. Tüm kötü düşmanları tek atışta öldürün, yükseltmeler için sonsuz mücevherler ve tüm öğelerin kilidi açıldı, bu mod harika özelliklerle dolu.

Archero Unlimited gems modu ile şunları yapabilirsiniz:

 • Görevleri tamamlamadan sınırsız mücevher alın
 • Yükseltmeler için sınırsız para kazanın
 • Görünmez, güçlü silahların keyfini ücretsiz çıkarın
 • Kötülük dalgalarını yenmek için stratejiler geliştirin
 • Düşük kaliteli bir cihazda gerçekçi 2D eylemi deneyimleyin
 • Hasarınızı en üst düzeye çıkarmak için tanrı modunu kullanın
 • Tüm dünyanın kilidini açın

Archero‘da Krallığınızın tek Okçusu sizsiniz ve son yayına kadar kötülüklerle savaşmak zorundasınız. Yaklaşan kötülük dalgalarıyla savaşmak için taktikler yapın ve engelleri doğru şekilde kullanın.

Sayısızlar ve sizi yenene kadar durmayacaklar. Bu nedenle, Krallığınızın kahramanı olmak için son yayına kadar onlarla savaşmalısınız.

Archero Mod Apk Özellikleri

Daha önce de söylediğim gibi, bu Archero modu, savaşı kazanmanıza kesinlikle yardımcı olacak bazı harika ve kullanışlı özelliklerle dolu.

Aşağıda bazı özelliklerini sıralamıştım. Herhangi bir önemli özelliği kaçırdığımı düşünüyorsanız, yorum yapabilirsiniz. Senden duymak çok isterim.

Sınırsız Mücevher

Archero sınırsız mücevher

Bu Archero hack apk‘nın ana özelliği. Bildiğimiz gibi, mücevherler yükseltmede önemli bir rol oynar. Tüm taktiklerinizin kilidini açmak için bile kullanabilirsiniz. Ancak asıl sorun, ilerledikçe zorlaşan görevleri tamamlayarak kazanmanız gerektiğidir. Ayrıca, bir görevi tamamladıktan sonra, genel karakterinizi yükseltmek için yeterli olmayan yalnızca belirli bir miktarda mücevher alırsınız.

Yani bu mod apk‘da istediğiniz zaman harcayabileceğiniz sınırsız mücevher elde edeceksiniz. Hatta enerjinizi artırmak için bu sınırsız mücevherleri kullanabilirsiniz.

Tanrı modu

Tanrı modu

Kimsenin seni öldürmemesi için tanrı mı olmak istiyorsun? O zaman bu Archero tanrı modu apk tam size göre. Bu modu kullandıktan sonra yok edilemez olacaksınız ve yaklaşan hiçbir kötü dalga sizi yenemez. Bu Archero god mod apk aynı zamanda yüksek hasar özelliğine sahiptir. Bu, kötü düşmanlarınızdan herhangi birini tek atışta öldürebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak kişisel olarak bu modu kullanmanızı tavsiye etmem çünkü bu, oyunun genel zevkini mahvedecektir. Ayrıca bu modu kullandıktan sonra canınız sıkılacak çünkü düşmanlarınızı zarar görmeden öldüreceksiniz.

Yeni Canavarlar

yeni manyaklar

Archero, her seviyeden sonra yeni bir canavar göreceğiniz tek oyundur. Bu canavarların benzersiz güçleri var ve Kingdome’ınızın kahramanı olmak için hepsini yenmeniz gerekiyor. Bazıları size ok fırlatacak veya bazıları sadece karakterinize dokunarak size zarar verecek gibi farklı güçleriyle size saldıracak binlerce görülmemiş canavar var.

Sizi onlardan korumak için engelleri kullanabilir veya onlarla savaşmak için bir silahı yükseltebilirsiniz. Ama unutmayın, bu canavar önden, arkadan, soldan veya sağdan herhangi bir taraftan gelecek. Bu yüzden bir sonraki saldırılarına hazır olmalısınız.

sınırsız para

sınırsız para

Archero hileli mod apk’nın bir diğer önemli özelliği de sınırsız paradır. Bildiğimiz gibi, yeteneklerin kilidini açmak için madeni para veya para gerekiyor. Sadece para kullanılarak açılabilen toplam 9 kilitli yetenek vardır. Kilitli bir yeteneğin kilidini açmak için 200 jeton gerekir.

Hiç şüphe yok ki canavarları öldürerek ve bölümleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz, ancak çok zaman ve çaba gerektirir. Ancak bu Archero modunu kullanarak sınırsız para apk’sını kullanarak, daha sonra karakterinizin deneyimini yükseltmek için kullanabileceğiniz gerçek sınırsız para kazanabilirsiniz.

Tüm Silahların Kilidi Açıldı

tüm silahların kilidi açıldı

Bildiğimiz gibi, herhangi bir seviyeyi tamamladığımızda, bir açı gelir ve bize dileğimizi sorar. Silah hasarımızı artırmayı veya sağlığı artırmayı seçebiliriz. Ancak bu Archero modunda, görünmez silahların kilidi açılmış özelliklere sahip olacaksınız.

Bu, artık silahınızın çok ciddi hasarla birden fazla ok atacağı anlamına geliyor. Tabii ki tüm bu silahlar gizli ve biz onları göremiyoruz ama silahlardaki farkı 5. seviyeden sonra net bir şekilde görebiliyoruz. Bana göre ana canavarı öldürmek neredeyse 12 saniye sürmüyor.

Biraz daha özellik

Aşağıda seveceğiniz birkaç özellik daha var.

 • Her seviye için benzersiz stratejiler
 • Oynamak için yüzlerce harita
 • Yerinde hızlı savaş
 • Kullanımı kolay kontrol
 • Yeni eklenen beceriler
 • Yüksek hızlı saldırı (Hızlı ateş)
 • Ölümsüz özellik eklendi

Archero Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

Bu Archero modunun tüm özelliklerini okuduğunuzu ve şimdi indirmek istediğinizi varsayıyorum. Aşağıda size adım adım talimat veriyorum, böylece herhangi bir sorun yaşamadan androidinize kolayca indirebilirsiniz. Bu rehberi acemi bir bakış açısıyla yazıyorum.

Uygulamayı Thinkkers’tan nasıl yükleyeceğinizi zaten biliyorsanız, bu adımları atlayabilir ve doğrudan oyununuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Adım 1: Her şeyden önce, yukarıdaki ‘İndirme Sayfasına Git’ düğmesine tıklayın. Ardından Archero Mod Apk indirme sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adım 2: ‘İndirmeyi Başlat’ düğmesini tıklayarak dosyanızı alın. Oyununuz saniyeler içinde indirmeye başlayacaktır.

Diğer Aksiyon Oyunları

Archero mod apk'yı indir

Adım 3: Şimdi, Dosya Yöneticisine gidin ve indirdiğiniz dosyayı açın. Bir uygulamayı ilk kez kuruyorsanız, sizden izin isteyebilir.

 • Bu ekstra bir adımdır. Bu uyarılardan herhangi birini bulamadıysanız, bu adımı atlayabilirsiniz.

Adım 4: ‘Bu Kaynaklardan İzin Ver’i açın ve oyununuzu tekrar açın. Bu sefer sorunsuz yüklenecek.

Archero hile apk yükleyin

Not: Bu Archero mod apk’yı yüklemeden önce, oyunun önceden yüklenmiş herhangi bir sürümünü kaldırmanız gerekir. Aksi takdirde kurulum başarısız hatası verebilir.

Archero Oyunu Nasıl Oynanır

 • Öncelikle google play hesabınızla oturum açın.
 • Oyuna başladıktan sonra, oyuncuyu yan odaya taşımak için joystick’i kullanın.
 • Düşmanlar geldiğinde joystick’i bırakın. Oyuncu otomatik olarak düşmanları vuracaktır.
 • Engelleri bir örtü olarak kullanın ve tüm kötü dalgaları öldürün.
 • Tüm düşmanlar öldüğünde, tüm paraları toplayın ve bir joystick kullanarak bir sonraki odaya geçin.
 • Bu paraları Death Nova ve Attack Speed ​​Boost gibi yükseltmeler için kullanın.

İnsanlar da Soruyor (SSS)

Biliyorum bu mod versiyonu ile ilgili kafanızda dolaşan birçok soru var. Aşağıda, kullanıcıların bana sorduğu tüm soruları cevaplamaya çalıştım. Sorunuzu anlamadığımı düşünüyorsanız, yorum yapın. Tüm sorularınızı çözmek isterim.

Bu Archero mod apk’nın kullanımı güvenli mi?

Evet, kullanımı %100 güvenlidir ve android cihazınıza zarar vermez. Daha fazla güvenlik istiyorsanız , cihazınızı tarayacak ve hatalardan ve virüslerden koruyacak olan avg premium antivirüsümüzü denemenizi öneririm .

Bu mod apk’da ne alacağım?

Bu hileli modda alacağınız tüm özellikleri zaten açıkladığım gibi. Yine de, aşağıda size ne alacağınıza dair hızlı bir genel bakış sunuyorum:

 1. Sınırsız Mücevher
 2. Tanrı modu
 3. Tüm silahların kilidi açıldı
 4. Ciddi hasar

Oyunun bu modifiye edilmiş versiyonunu oynadıktan sonra deneyimleyebileceğiniz başka özellikler de var.

Daha iyi oyun için hangi modu indirmeliyim?

Şahsen Archero sınırsız mücevher modunu kullanmanızı öneririm. Çünkü Archero god modunda ölümsüz oluyorsunuz ve kimse sizi öldürmeyecek. Bu, oyunun genel eğlencesini bozacaktır. Eğer tüm bölümleri oyundan zevk almadan bitirmek istiyorsanız go with god modunu mutlaka kullanabilirsiniz.

Bu oyunun en son sürümü mü?

Evet herkesin bildiği gibi her mod apk’nın en son sürümünü her zaman paylaşırım. Bu sefer oyunun son versiyonu olan Archero mod apk v3.5.0’ı paylaştım.

Sarmalamak

İşte bu kadar çocuklar. Umarım tüm görevlerinizi tamamlamanıza yardımcı olacak çalışan Archero mod apk’yı edinmişsinizdir . Size en uygun olanı seçebilmeniz için iki indirme bağlantısı verdim.

Artık kimse Krallığınızın kahramanı olmanızı engelleyemez.

Bu modu beğendiyseniz, oyun sevgilinizle paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, bu Archero mod apk 2021 ile ilgili herhangi bir sorununuz varsa, yorum yapabilirsiniz. Cevabınızı görmeyi çok isterim.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Archero v3.5.0

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (93M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Archero Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Archero v3.5.0
Archero v3.5.0 3.5.0 apk
Kasım 23, 2021 93M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X