Sleep Sounds

İsim Sleep Sounds … Sleep Sounds is the most famous version in the Sleep Sounds series of publisher Sound Sleep - Relaxing Sounds and White Noise
Yayıncı Sound Sleep - Relaxing Sounds and White Noise
Tür Sağlık Uygulamaları
Boyut 42 MB
Versiyon 6.1.0
Mod Version 6.1.0
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 5 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açıldı
Android Android Sağlık Uygulamaları
4.6 ( 977 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Sleep Sounds Premium Apk Yorucu bir iş gününden sonra hepimiz iyi bir gece uykusu çekmek isteriz, uyku sesleri uygulaması böylece rahatlayabilir ve yeni bir gün için enerji toplayabiliriz. Uyku, kullanıcının tercihine bağlı olarak, iyi ya da kötü, vücudumuz için çok şey etkiler. Akıllı ve bilimsel bir şekilde uyursanız, hem fiziksel hem de zihinsel olarak birçok fayda elde edebilirsiniz. Ancak istemeden uyursanız, sağlığınızı çok etkileyebilir.

Ancak bir hastalık, toplumda çok yaygın olan ve uyumak isteyen birçok insanı uyuyamaz hale getiren uykusuzluktur. Vücutları yavaş yavaş ciddi şekilde hasar gördü ve uzun ömürlerini ve diğer birçok şeyi büyük ölçüde etkiledi. Yorgunluk, aşırı efor, eğlenmek veya başka şeyler gibi birçok şey uykunuzu etkileyebilir. Peki iyi bir gece uykusu nasıl alınır? Uyumakta zorluk çekiyorsanız, Sesli Uyku app bunu yapmak için harika bir seçim olacaktır. Bu uygulama, kullanıcıların iyi bir gece uykusu çekmeleri için mükemmel bir araç olacaktır.

Bu Makaleyi Keşfedin

Sleep Sounds Premium Apk

Kullanım

Bu uygulamayı kullanmak çok karmaşık değil, temelde bu uygulama bir müzik çalara benzer, uyku sesleri premium apk ancak kullanımı çok daha kolaydır. Bu uygulama, kullanıcının kullanmak için çok fazla şey yapmasını gerektirmez. Diğer birçok uygulama gibi, bir kullanıcının yapması gereken ilk şey, uygulamayı kullanıcının cihazına yüklemek için uygulamayı indirmektir. Ardından, her şey çok daha basit olacak, ad veya yazara göre arama yapmak yerine, kullanıcıların seçmesi için tüm parçalar ana ekrana getiriliyor. Sadece neyi dinlemek için en iyi hissettiğine karar vermen gerekiyor. Sadece birkaç basit adımla, kullanıcılar kolayca uykuya dalmak için harika müzikler dinleyebilir.

 

Bir sürü uğultu sesi

Kullanıcıların dinleyebilmesi ve uykuya dalması için uygulamada Sleep Sounds Premium Apk halihazırda birçok ses bulunmaktadır. Hepsi farklı amaçlar için kullanılıyor ama ortak nokta rahatlatıcı ritimlerle rahatlamak. EDM veya Metal Rock şarkıları çalmanın yanı sıra uyuyamayacaksınız, bu uyumanızı zorlaştıracaktır. Uygulamanın kullandığı şarkılar, kullanıcıların kolayca uyumasına yardımcı olmak için piyano, keman ve doğa sesleri gibi müzik aletleriyle birleştirilmiş mükemmel şarkılardır. Sadece uyumak kolay olmayacak, aynı zamanda uykunuz derin olacak ve uyandığınızda her zaman harika bir his uyandıracak. Uyumadan önce sadece birkaç dakika müzik dinleyerek harika bir uyku hissi yaşayabilirsiniz.

Sleep Sounds App

Uyku Sesleri Premium Apk

Zamanlayıcı

Bu uygulama bir zamanlayıcı olan heyecan verici bir özelliğe sahiptir; bu özellik, uyku sesleri ekşi kullanıcının cihazı için pil tasarrufu yapmak içindir. Uyumak için müzik dinlediğinizde, müziği kapatmak için ne zaman uykuya dalacağınızı bilemeyeceksiniz. Cihazı sabaha kadar müzik çalmaya devam ettirmeniz gereken zamanlar vardır ve bu, cihazınızın çalışması için çok fazla pil kullanmasına neden olur. Sleep Sounds Premium Apk Bu nedenle, enerji tasarrufu yapmak ve pil ömrünü artırmak için uygulama, kullanıcıların uygulamayı müziği otomatik olarak kapatacak şekilde planlamasına olanak tanır.

 

Uykusuzluk hastalığı? Uykuya dalmada sorun mu var? Horlama partneri?

Sleep Sounds Free

Sorun değil!
Özenle seçilmiş yatıştırıcı seslerimizi çalın ve bir bebek gibi uyuyacaksınız . Yüksek kaliteli uyku seslerinin keyfini çıkarın ve yenilenmiş olarak uyanın.
Harika özelliklerden bazıları:
★ Yüksek kaliteli yatıştırıcı sesler
★ Daha iyi kesintisiz uyku
★ Kişiselleştirilebilir ortamlar
★ Horlamaya karşı yardım
★ Basit ve güzel tasarım
★ Zamanlayıcı – böylece uygulama otomatik olarak kapanır
★ Güzel arka plan resimleri
★ SD Karta yükleyin
★ Çevrimdışı çalışır (Hayır İnternet bağlantısı gereklidir)

Uyku Sesleri Premium Apk
Uyku Sesleri Apk

12 özelleştirilebilir doğa sesinin keyfini çıkarabilirsiniz::

★ Serinletici Yağmur
★ Ormanda Yağmur

★ Yağmur
Ormanı
★ Canlı Dere
★ Sonbahar Ormanları
★ Akşam Sahili
★ Uçak Sesleri
★ Tren Sesleri
★ Ön Camda Yağmur
★ Mağara sesleri
★ Yatıştırıcı Gece
★ Kışlık Ev

Herhangi bir yorum veya öneriniz varsa, uygulamamızı sizin için geliştirebilmemiz için lütfen bize bildirin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Sleep Sounds

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (42 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Sleep Sounds Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Sleep Sounds
Sleep Sounds 6.1.0 MOD
Ekim 5, 2021 42 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X