KillApps

İsim KillApps… KillApps is the most famous version in the KillApps series of publisher APPDEV QUEBEC
Yayıncı APPDEV QUEBEC
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 7.6 MB
Versiyon 1.23.5
Mod Version 1.23.5
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.4 ( 237 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

KillApps Pro İndir, kullanıcıları pil ömründen tasarruf etmede, iş verimliliğini artırmada ve belleği boşaltmada destekleyen bir uygulamadır. Tek bir dokunuşla, arka planda çalışan ve enerji kaybına neden olan diğer tüm uygulamaları hemen kapatacaksınız. Akıllı işleme sistemi ile gereksiz verileri hızlı bir şekilde temizleyebilir ve imha edebilirsiniz. killapps pro apk 2021 Sadece bu değil, aynı zamanda CPU’yu soğutmanıza ve cihazın sıcaklığını düşürmenize de destek olabilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

KillApps Pro İndir

KillApps Pro İndir

ARKA PLAN UYGULAMALARINI KAPATIN

KillApps Pro İndir, Her şeyden önce, KillApps, cihaz performansı arttıkça kullanıcılara harika deneyimler sunar. Cihazınızın yavaş olmasının nedeni arka planda çok fazla uygulamanın çalışıyor olmasıdır. killapps pro apk 1.22.1 Sistem kaynaklarını tüketiyor. Artık tek bir dokunuşla, kaybolan tüm uygulamalardan iz bırakmadan kurtulabilir ve sorunsuz web sörfünün keyfini çıkarabilirsiniz.

KURTARIN RAM BOŞ ALANI GENİŞLETİN

KillApps Pro İndir, Bir süre kullandıktan sonra hafızanızın da temizlenmesi gerekiyor. kill apps apk mod Cihazınız için yeni fazla alan oluşturmak üzere RAM’i boşaltarak güne başlayın. Bu sayede hafızanız optimize edilecek ve daha hızlı cihaz performansına katkıda bulunacaktır. Sadece bu da değil, piliniz önemli ölçüde tasarruf sağlar; uzun vadede, pil ömrü, RAM’i düzenli olarak temizlemediğinizden daha uzundur.

KillApps Pro İndir KillApps Pro İndir

SOĞUTMA CPU VE DİĞER UYGULAMA DESTEKLERİNİ İYİLEŞTİRİN

KillApps Pro İndir, Arka planda uygulamaları kapatma performansını durdurmaz, aynı zamanda CPU soğutmasını da etkin bir şekilde destekler. Telefon cihazınız, kullanım sırasında yardımcı olmak için fiziksel olarak soğur, kill apps premium apk bu nedenle aşırı ısınmaya neden olmaz. Sadece bu da değil, bilmeyenler için uygulama kaldırma, herhangi bir uygulamayı kullanırken gecikmeyi ortadan kaldırmanızı sağlar. İşiniz veya eğlenceniz beklemeye gerek kalmadan anında karşılanır.

HER OYUNDA TATLI

KillApps Pro İndir, Sadece oyunun hayranları için, kapanış uygulamaları oyuncuların karakterlerle en iyi deneyimi yaşamasına yardımcı olur, oyundaki kahramanlar ile her hareket, aksiyon manipülasyonu daha yumuşak hale gelir.

KillApps, uygulamayı kapatmaya zorlamak için düğmeyi bulmak için arka planda aktif pencereye erişebilen bir özelliğe sahiptir; bunun amacı, uygulamanın kullanıcı için tıklama eylemini simüle etmesidir. kill apps full apk Ek olarak, arayüzle etkileşime girmesi ve mantıksal olarak etkileşime girmesi için simülasyon yapmak için arka plan uygulamaları arasındaki geçişi de gözlemler.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
KillApps

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (7.6 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın KillApps Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

KillApps
KillApps 1.23.5 MOD
Ekim 21, 2021 7.6 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

'dan daha fazlasıAPPDEV QUEBEC

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X