HAGO

İsim Hago-Talk, Canlı ve Oyun Oyna… Hago-Talk, Canlı ve Oyun Oyna is the most famous version in the Hago-Talk, Canlı ve Oyun Oyna series of publisher Hago Games
Yayıncı Hago Games
Tür İletişim Uygulamaları
Boyut 83 MB
Versiyon 4.7.2
Mod Version 4.7.2
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 13 Ekim 2021
MOD Tam Sürüm
Android Android İletişim Uygulamaları
4.2 ( 503 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (4 votes)

HAGO Apk Mod (MOD, Full), ilişkilerinizi ve sürekli güncellenen yeni işlevleri genişletmenize yardımcı olacak değerli ve eğlenceli bir sosyal ağdır.

HAGO Apk Mod Bu çağda, bir kişi birçok farklı hesaba sahip olabilir. Özellikle sosyal ağların hesapları çoğu insanın sahip olduğu şeylerdir. Facebook, Instagram, Twitter hesaplarınıza vb. sahip olabilirsiniz. Bu sosyal ağlar her geçen gün büyüyor ve size dünya çapında saatlerce eğlence ve bağlantı sağlıyor. Aslında oyuncular için sosyal ağ siteleri değiller, kimse Instagram’da oyun bulmaya ve oynamaya çalışmıyor, gerçekten insanların oyun oynamak için kullandığı bir sosyal ağ bulmak istiyorsanız, HAGO oyunu karşılayabilir.

HAGO Apk Mod

HAGO

Sanal Hangout: Oyun, Sohbet, Canlı

HAGO Apk Mod HAGO, bir oyuncunun boş zamanlarında ihtiyaç duyduğu her şeyi toplar. Bu uygulamada, kullanıcıya bağlı olarak performansını artırabilecek birçok farklı özellik içerir. İlk ve en göze çarpan şey, kullanıcıların oyun oynamasına izin vermesidir. hago apk android Sadece uygulamaya erişmeniz ve oyun bölümüne gitmeniz gerekiyor, mevcut 100’den fazla oyunu özgürce oynayabilirsiniz. Bu oyunlar piyasadaki en popüler gişe rekorları kıran oyunlar olmasa da, yine de dünya çapındaki oyuncuların çoğunluğunun eğlence ihtiyaçlarını karşılıyor. Telefonunuzun, iyi görünümlü grafikler kullanılarak hızla güncellenen en yeni oyunlarla bir GBA haline geldiğini hayal edin.

HAGO

HAGO Apk Download

HAGO Apk Mod Aksiyon oyunları, zihin açıcı bir maç veya sadece rahat bir eğlence bulabilirsiniz. Size rahat bir eğlence deneyimi yaşamanız gerektiğini hissettiren şey nedir, sonra onu seçin. Oyunun her güncellemesi, aralarından seçim yapabileceğiniz yeni oyunlar getirecek. hago apk all version Bu kadar çok sayıda oyun ile bu uygulamadan asla sıkılmayacaksınız. En son oyunlar hakkında bilgi getireceğinden, bu uygulama için bildirimlerin açık olduğundan emin olun.

HAGO

Oyun, arkadaşlarınızla deneyimlemeniz için Çevrimiçi olarak bağlandı.

HAGO Apk Mod “HAGO”da bahsedilen oyunlar internet bağlantısı üzerinden oynanabilmektedir. hago apk app Bu, arkadaşlarınızla özgürce iletişim kurmanıza ve eğlenceli oyunlara katılmanıza izin verileceği anlamına gelir. Bu, boş zamanlarınızda vakit öldürmenin ve eğlenmenin harika bir yoludur. Çekici ve çekici ancak tur 3 dakikadan fazla sürmeyecek. Görünüşe göre oyundaki oyunların çoğu sizin rahat ve hızlı oynamanız için tasarlanmış. Bu, aynı anda fazla boş zamanı olmayan ancak iş sırasında stresi azaltması gereken kişilere yardımcı olur.

HAGO

HAGO Apk Hack

Canlı yayın sayesinde ilgi odağı da olabilirsiniz.

HAGO Apk Mod Bir sosyal ağ uygulaması olarak “HAGO”, kullanıcılarının akış yapmasına da olanak tanır. hago apk android download Oynadığınız oyunlar, birçok hayranla akış yapmak ve bağlantı kurmak için buraya da getirilebilir. Mevcut içeriğe ek olarak, bu platformda gösterilen birçok başka içeriği de bulabilirsiniz. Gerçek zamanlı korku olaylarını, sanat performanslarını, stand-up komedilerini ve hatta en iyi e-spor maçlarını özgürce izleyebilirsiniz. Diğer insanların performansını izlemenin yanı sıra kendi yeteneğinizi de gösterebilirsiniz. Sadece telefonun kamerasını açın ve şimdiden uygulamanın bir yıldızı olabilirsiniz. Veya hiç yeteneğiniz yoksa başkalarının canlı yayınını da izleyebilirsiniz. Bu yıldızların kariyerini desteklemek için, hesabınızda bolluk varsa, lütfen onlara biraz para bağışlayın. Ve eğer para yokluğunda, izlemeniz de büyük bir zihinsel destek şeklidir.

HAGO

İlişkileri genişletin, birçok yeni, ilginç arkadaş edinin

HAGO Apk Mod İnsanlar genellikle aynı oyunu birbirleriyle çok arkadaşça oynarlar, birbirlerinin fikirlerini anlarlar. Çünkü bir maçı kazanmak için birlikte çalışmak için zamanları olacak. HAGO, onlarla birlikte eğlenmek ve eğlenmek için arkadaş edinebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Oyundaki ilişkiler, oyuncunun iletişimi sayesinde kesinlikle çok iyi ilerleyecektir. Önceki birkaç kişinizin eski arkadaşları bile kullanabilir. Hobilerinizi seçebilir ve farklı oyun odalarında yer alabilirsiniz. Bu insanlar sizinle aynı düşüncelere sahip olacaklar, böylece koordinasyon sorunsuz ve hızlı bir şekilde ilerleyecektir. Oyunu oynadıktan sonra takım arkadaşlarınızla konuşmak isterseniz onları bir sohbet odasına davet edebilirsiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
HAGO

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (83 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Hago-Talk, Canlı ve Oyun Oyna Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (4 votes)

Tüm Versiyonlar

HAGO
HAGO 4.7.2 MOD
Ekim 11, 2021 83 MB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X