Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3

İsim Traffic Driver 2… Traffic Driver 2 is the most famous version in the Traffic Driver 2 series of publisher Zuuks Games
Yayıncı
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 244 M
Versiyon v1.0.3
Mod Version v1.0.3
Total installs 500.000
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 25 Ekim 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
3.3 ( 156 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Bu Makaleyi Keşfedin

Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3

Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3, Trafikte, herhangi bir sürücü için her zaman birçok tehlikeli faktör vardır. Traffic Driver 2’nin olası tehlikelerini daha iyi anlayacaksınız. Bu, yayıncı Zuuks’tan bir yarış oyunudur. Burada, sokaktaki trafiğe katılırken gerçek sürüş deneyimi yaşama fırsatına sahip olacaksınız. Tüm içerik aslına sadık kalınarak ekranda yeniden üretilir, bu da sizi kesinlikle son derece heyecanlı hissettirecektir. Süper arabalarda uçsuz bucaksız yollarda şansınızı denemek ister misiniz? Hemen keşfetmek için bu oyunu Google Play veya bu makalenin altındaki APK bağlantısı aracılığıyla indirin.

Traffic Driver 2 Oynanış yüksek hız ve doğruluk gerektirir

Traffic Driver 2’ye katılın, oyuncular yolda ortaya çıkan engelleri aşmak için arabalarını kontrol etme yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak zorunda kalacaklar. Göreviniz, diğer trafikten kaçınırken aracınızı sürekli olarak ileri doğru kontrol etmektir.

Arabalar, kamyonlar, taksiler ve daha fazlası gibi araçların gelişi kesinlikle işleri çok daha zorlaştıracak. Ödüller, görevleri veya yarışları tamamlarken, arabaları yükseltmek ve yeni arabalar satın almak için kullanılabilecek para olarak elde edilir. Ayrıca, arabanın hızını maksimuma çıkarırsanız daha fazla bonus alırsınız.

Traffic Driver 2 Apk Ayarlar aracılığıyla araba kontrollerini değiştirin

Traffic Driver 2, oyuncuların ayarlar aracılığıyla arabayı kontrol etme şekillerini özgürce değiştirmelerine olanak tanır. İlk olarak, arabanızı kontrol etmek için ekrandaki iki sanal hızlanma ve yavaşlama butonunu kullanarak başlayabilirsiniz. Aynı zamanda Android cihazınızdaki hareket sensörünü kullanarak sürüş davranışını da değiştirebilirsiniz.

Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3
Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3

Veya sürüşü daha konforlu hale getirmek için görüş açısını özelleştirin. Daha spesifik olarak, bu oyun oyuncunun arabayı içeriden veya yukarıdan kontrol etmesine izin verir. Her bakış açısının kendine has bir ilgi alanı olacaktır, onu sürüş ihtiyaçlarınıza göre değiştirmeyi düşünmelisiniz.

Diğer yarışçılar ile yarışın

Her zamanki sürüş zorluklarından sıkıldıysanız, dünyanın her yerinden diğer rakiplerle rekabet etmek için çevrimiçi moda katılmalısınız. Bu, ilk bitiren olmak için sürüş becerilerinizi göstermeniz için doğru zaman. Traffic Driver 2, oyuncuların internet bağlantısı sayesinde dünyadaki herkesle rekabet etmesine olanak tanır. Çevrimiçi maçları kazanmak, size normalden daha değerli ödüller verecektir.

Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3

Arabaların kilidini açın ve yükseltin

Diğer yarış oyunları gibi, Traffic Driver 2 de oyuncuların özgürce keşfetmesi için son derece çeşitli bir araba sistemi sunuyor. Her yarışta kazanılan para sayesinde yeni arabaların kilidini açabilirsiniz. Veya istatistiklerini artırmak için parçalarını yükseltmeye devam edebilirsiniz.

Aynı zamanda ekranda Hız, İvme, Yol tutuş, N2O gibi parametrelere dikkat edin. Her araba tamamen farklı motor parametrelerine sahip olacak. Bu nedenle kazanma oranını artırmak için en yüksek parametrelere sahip arabalara sahip olmaya çalışmalısınız. Ek olarak, oyuncular hızlandırmak için garajdan Nitro da satın alabilirler.

Olağanüstü grafikler ve ses

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra Traffic Driver 2, mükemmel grafikleri ve ses kalitesi sayesinde de öne çıkıyor. Oyuncular, son derece gerçekçi hava efektleriyle güzel yolların tadını çıkaracaklar. Dışarıda gündüz ve gece güneşli ve yağmurlu hava kesinlikle çok gerçek bir his veriyor. Aynı zamanda, yarış araçları çok iyi temsil edilmiş ve gerçeğe yakın. Oyundaki ses, araba yüksek hızda koşarken ve diğer arabaları sollarken gerçek motor ve rüzgar sesi ile oldukça detaylıdır. Genel olarak, bu iki faktör kesinlikle oyuncular için çok keyifli bir deneyime katkıda bulunacaktır.

Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3

Traffic Driver 2, size son derece gerçekçi sürüş deneyimleri sunmayı vaat eden birçok yönden özenle hazırlanmış. Oyunda bulunan içeriğin en talepkar oyuncuları tatmin edeceğine inanıyoruz. Oyunu indirmeden ve şu anda bu oyundan ilginç görevleri fethetmeden neyi bekliyorsunuz? Ayrıca sınırsız para özelliğinden faydalanmak için MOD versiyonunu da sitemizden indirebilirsiniz.

Rating

3

( 4 Votes )
Please Rate!
Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (244 M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Traffic Driver 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3
Traffic Driver 2 Apk Para Hileli Mod İndir 1.0.3 v1.0.3 apk
Kasım 6, 2022 244 M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X