Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

İsim Merge Dragons!… Merge Dragons! is the most famous version in the Merge Dragons! series of publisher Gram Games Limited
Yayıncı Gram Games Limited
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 142 MB
Versiyon v9.0.0
Mod Version v9.0.0
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 23 Temmuz 2022
Android Android Bulmaca Oyunları
4.4 ( 915 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk, Öncelikle eğlence amaçlı olsa da, video oyunları oynamak
gelişmiş algısal ve zihinsel yeteneklerle ilişkilendirilmiştir. Ayrıca Oyunlar, son birkaç yılda en büyük eğlence kaynağı olarak da sonuçlanmıştır. Günümüzde her erkeğin bir akıllı telefonu var ve gelişmiş teknoloji nedeniyle Akıllı Telefonlar, oyunların ana kaynağı haline geldi. Şu anda Google Play Store’da bireysel oyuncular için çok fazla olan 300.000’den fazla oyun var.

Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk
Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

Street Racing Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Peki, tüm bu android oyunlarında Bulmaca ve Günlük oyunlar en sevilen ve en çok indirilen türlerdir. Candy Crush Saga, Coin Master, Happy Glass ve Merge Dragons gibi henüz geliştirilmiş çok sayıda bulmaca ve gündelik oyun var. Ancak tüm bu oyunların arasında Merge Dragons ayrı bir hayran kitlesi barındırıyor. Ayrıca, Merge Dragons oyunu güvenilirdir ve 10 milyondan fazla kişi tarafından Google Play Store’da en çok hasılat yapan 4. bulmaca oyunu olarak derecelendirilmiştir.

Bu yüzden bugün, Merge Dragons’ın eksiksiz oyununun yanı sıra tüm özellikleriyle sizi tanımak için buradayız. Bilgiler dahilinde, Merge Dragons MOD APK adlı Merge Dragons’ın değiştirilmiş veya yeniden oluşturulmuş sürümünü de sağlayacağız. Bu değiştirilmiş oyunda, sizi şaşırtacak sayısız olağanüstü özellik elde edebilirsiniz. Bu yüzden makalenin tadını çıkarın !!!!

Bu Makaleyi Keşfedin

4. en çok hasılat yapan bulmaca oyunu

Bir bulmaca oyunu, katılımcıların tanımlanmış kuralları takip ettiği ve muazzam görevleri tamamladığı bir oyun türüdür. Bu görevlerde, oyuncuların zihinlerinin %100’ünü kullanmaları gerekiyordu, bu da temel olarak zihnin kapasitesini ve ayrıca içinde bulunan bilgiyi geliştiriyordu. Tüm ziyaretçilerimiz için burada Merge Dragons’u tanıtıyoruz. Google Play Store’daki en sevilen bulmaca oyunlarından biridir ve aynı zamanda en çok hasılat yapan 4. bulmaca oyunu olarak sıralanır.

Oyun planına göre, zorlu seviyeleri çözerek ve ejderhaları birleştirerek iyileştirmeniz gereken arazi ile başlar. Kulağa kolay bir iş gibi geliyor ama gerçekçilikte Merge Dragons müthiş bir android oyunu. Burada yararlı ejderhaları elde etmek için yumurtaları eşleştirmeniz ve yumurtadan çıkarmanız gerekiyor. Bundan sonra, bu ejderhaları dövüşler ve toprağın iyileşmesi için eğitmeniz ve geliştirmeniz gerekecek.

Geniş bir nesne ve zorluklar koleksiyonu

Yukarıda size söylediğimiz gibi Merge Dragons, devasa bir görev koleksiyonu sunan kusursuz bir android oyunudur. Yani görevler içinde, aynı zamanda büyük bir varlık koleksiyonu da sunuyor. 500’den fazla fantastik eşleştirme nesnesi, Yaşam özü, Gaia Heykelleri ve 37’den fazla ejderha türünden oluşur. Tüm bu varlıkları ve ejderhaları uygulayarak, tüm oyunu yürütmek için 81 görevi tamamlamanız gerekir. Böylece bu büyüleyici oyunu oynarken hiç sıkılmayacaksınız.

Kariyer modu dışında, Merge Dragons’ta daha fazla ek mod mevcuttur. Ayrıca günlük olarak inanılmaz ödüller kazanmak ve onları toprağı iyileştirmek için kullanmak için çevrimiçi etkinlikler ve turnuvalar oynayabilirsiniz. Bu oyunda, 180’den fazla farklı seviyede doldurulmuş 900 zorlu görevi gözlemleyeceksiniz. Yani tek ihtiyacınız olan tüm bu seviyeleri tamamlamak ve oyunda kazanmak için ejderhaları toplamak.

Merge Dragons’un yeniden oluşturulmuş versiyonu

Merge Dragons, Google Play Store’da en çok indirilen bulmaca oyunlarından biridir ve aynı zamanda en çok hasılat yapan ilk 5 bulmaca oyunu arasında yer almaktadır. Böylece Merge Dragons’ta izlenecek yolu, grafikleri, ses kalitesini ve çeşitli görevleri kolayca anlayabilirsiniz. Basit bir deyişle, Puzzle türünde sıra dışı bir android oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Ancak tüm bu parıltılar altın değildir ve yine de Merge Dragons’ta bir engel vardır ve bu engel karmaşıklıktır.

Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

Merge Dragons oyunu, hepsini kazanmak için eklentilere ihtiyaç duyacağınız en yüksek teknolojili zorlu seviyelerden oluşur. Ancak Merge Dragons’ta bulunan tüm eklentiler çok pahalı ve yüzlerce Hint Rupisi gibi. Ancak para için endişelenmeyin, çünkü burada size Merge Dragons MOD APK’sini sağlıyoruz. Aşağıdaki tüm özelliklere ve aynı uygulama arayüzüne sahip yeniden oluşturulmuş bir uygulamadır –

Sonsuz para ile sınırsız alışveriş yapın

Herkes efsanevi nesneleri ve oyunu daha karmaşık hale getirmek için tüm yardımcı eklentileri satın almayı sevdiğinden, bol para her oyuncunun ilk hayalidir. Bunu göz önünde bulundurarak Merge Dragons MOD APK size sınırsız para sunuyor, bu sayede eğitim hızını arttırabilir ve sandığınızdan daha fazla yumurtadan çıkabilirsiniz. Bu yüzden seviyeleri tamamlamak için mücadele etmeyi bırakın. İstisna olarak, Merge Dragons MOD APK’sını indirin ve en karmaşık Merge Dragon yolculuğuna başlayın.

Tüm alışveriş menüsünün kilidinin açık olduğunu deneyimleyin

Bu oyunu daha önce oynadıysanız, Merge Dragons’un alışveriş menüsündeki çok sayıda nesneyi biliyor olmalısınız. Ancak efsanevi nesnelerin çoğu, uygun seviyelerde kilidi açılmış gibi görünen menüde kilitlenir. Ama biz bu oyunu basitleştirmek ve bu oyunu oynamak için ruh halinizi geliştirmek için buradayız. Bunu akılda tutarak, size tüm alışveriş menüsünün kilidi açık olarak sunan ve içinde mevcut olan her şeyi satın alabileceğiniz bu senaryolu oyunu yarattık.

Kesintisiz oynayın

Merge Dragons Mod Apk, istediğiniz tüm MOD’lardan oluşan gerçek bulmaca oyununun inanılmaz bir modifikasyonudur. Ayrıca size tüm seviyelerini oynayabileceğiniz, tek bir kesinti olmadan sınırsız alışveriş yapabileceğiniz sıfır reklamlı bir oyun arayüzü sunuyor. Ne bir banner reklamı ne de bir video içerir. O halde tek bir kuruş bile harcamadan kesintisiz Merge Dragons yolculuğuna başlayın.

Mücadele etmeye gerek yok

Sonunda, bu kusursuz android oyunu size, ilk bölümleri tamamlamadan her seviyeyi oynayabileceğiniz, tamamen kilidi açılmış bir oyun sunuyor. Temel olarak, her aşama zaten tamamlandığından ve tüm mağazanın kilidi açıldığından, tek bir değişiklik için mücadele etmenize gerek kalmadan inanılmaz bir şekilde değiştirildi.

Nihai Karar

Merge Dragons MOD APK, sonsuz para, kilitsiz oyun, reklamsız arayüz ve daha birçok olağanüstü özellik gibi sayısız gelişmiş özellik elde edeceğiniz bir eğlencedir. Ayrıca, bu oyun hemen hemen her Android akıllı telefonla uyumludur, bu nedenle güvenlik ve uyumluluk konusunda endişelenmeden hemen indirin. Devam et!!!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (142 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Merge Dragons! Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk
Merge Dragons Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk v9.0.0 apk
Temmuz 26, 2022 142 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X