Grand Theft Auto: San Andreas

İsim Grand Theft Auto: San Andreas… Grand Theft Auto: San Andreas is the most famous version in the Grand Theft Auto: San Andreas series of publisher Rockstar Games
Yayıncı Rockstar Games
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 1.8 GB
Versiyon 3.0
Mod Version 3.0
Content Rating 17 yaş ve üzeri yetişkin
Güncelleme 14 Ekim 2021
MOD CLEO Menü Hilesi/Sınırsız Para
Android Android Aksiyon Oyunları
3,5 ( 839 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • sınırsız para

Modun düzgün çalışması için Android 6.0 ve üzeri sürümlerde oyunu açmadan önce aşağıdaki adımları uygulayınız (Aksi takdirde para modu çalışmayacaktır/)
 1. “Ayarlar -> Uygulamalar -> GTA: SA” içine (Veya uygulama simgesini basılı tutun, ardından “🛈” simgesine dokunun)
 2. Oyunun verilerini ve önbelleğini silin
 3. Depolamaya/dosyalara erişim izni verir
 4. Oyunu açın ve “Devam Et” i seçin
 5. Eğlence!
Doğru sırayı takip ettiğinizden emin olun, “DEVAM” düğmesi görünecektir.
 • Sayısız özelliğe sahip Cleo Menu yaptı (Açmak için ekranı yukarıdan aşağıya kaydırın)
 • Kostümleri, hava durumunu, zamanı, aranan seviyeyi, araçları, sınırsız parayı, silahları, mühimmatı değiştirebilirsiniz…
 • Belki Android 11'de çalışmıyor
 • 70 Hileler Menüsü ( Menü modunu etkinleştirmek için Üstte Görünme ve tüm dosyalara erişim izni verdiğinizden emin olun )
Kredi bilgileri: AndnixSH
5/5 - (11 votes)

Gta San Andreas Apk Beş yıl önce Carl Johnson, çete sorunları, uyuşturucu ve yolsuzlukla paramparça olan San Andreas’ın Los Santos şehrinde sürdüğü hayatın baskısından kaçtı. gta san andreas türkçe yama Burada film yıldızları ve milyonerler uyuşturucu satıcılarından ve çetecilerden kaçınmak için elinden geleni yapıyorlar.
Şimdiyse 90’lı yılların başı. Carl’ın eve gitmesi gerekiyor. Annesi katledildi, ailesi parçalandı ve çocukluk arkadaşları da felakete sürükleniyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Gta San Andreas Apk İndir

Mahallesine döndüğünde bir çift yolsuz polis, cinayet suçlamasıyla ona komplo kuruyor. CJ, ailesini kurtarmak ve sokakları kontrolüne almak için onu gta san andreas apk San Andreas eyaletinin dört bir köşesine götüren bir yolculuğa çıkmak zorunda kalıyor.

Rockstar Games, San Andreas eyaleti ve Los Santos, San Fierro ve Las Venturas ile üç büyük şehrini kapsayan kocaman açık dünyasıyla ve genişletilmiş görsel sadakat ve 70’in üzerinde oynama süresiyle mobil dünyasına en büyük sürümünü sunuyor.

Gta San Andreas Saglamindir

Grand Theft Auto: San Andreas’ın özellikleri:
• Aydınlatma geliştirmeleri, zengin renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleriyle özel olarak mobil için tasarlanmış, yeniden düzenlenen yüksek çözünürlüklü grafikler.
• Rockstar Social Club Üyeleri’ne özel olarak, gta san andreas apk cepde oyunu tüm mobil cihazlarınızda oynayabilmeniz için bulut kayıt desteği
• Tam kamera ve hareket kontrolü için çifte analog stick kontrolleri.
• Butonları sadece ihtiyaç duyduğunuzda görüntülemenizi sağlayan bağlam seçenekleriyle üç farklı kontrol şeması ve özelleştirilebilir kontroller.
• MoGa Kablosuz Oyun Kumandaları ve seçkin Bluetooth ve USB bağlantılı oyun yüzeyleri ile uyumludur
• Yoğun Deneyim Dokunsal Titreşim Bildirimi ile entegredir
• Görsel deneyiminizi ayarlanabilir grafik ayarlarıyla isteğinize göre değiştirin

Gta San Andreas Nasıl İndirilir

Desteklenen Diller:
İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Rusça ve Japonca.

En iyi performans için oyunu yükledikten sonra cihazınızı yeniden başlatmanızı ve Grand Theft Auto: San Andreas oynarken diğer uygulamaları kapatmanızı öneririz.

Gta San Andreas Motor Hilesi

Desteklenen cihazlara ve uyumluluğa dair bilgi için bkz:
http://support.rockstargames.com/hc/en-us/sections/200251868-San-Andreas-Mobile-Support

War Drum Studios tarafından geliştirilen Mobil Sürüm
www.wardrumstudios.com

Daha fazla bilgi için:
www.rockstargames.com

Bkz. videolar:
www.youtube.com/rockstargames

Bizi takip et:
www.facebook.com/rockstargames
www.twitter.com/rockstargames

Gta San Andreas Apk Oyuncuların dünya çapındaki ihtiyaçlarını karşılamak için, dünyada giderek daha fazla oyun piyasaya sürülmekte ve rekabet etmektedir. Ancak Grand Theft Auto, tüm zamanların en çok satan oyunları sıralamasında her zaman lider konumdadır. Oyun, oyunculara istediklerini yapma özgürlüğü veren açık dünya oyunuyla her zaman oyuncuları cezbetmiştir. Oyunda oyuncular büyük bir şehirde suçlu rolü oynayacak ve yasaları ihlal eden eylemlerde bulunacaklar. Gta San Andreas Hileleri Bu oyun, keskin grafikler ve canlı 3D görüntülerle toplumun diğer yüzünü tasvir ediyor. Bu oyun, bu rol yapma oyunu türünü seven oyuncular için gerçekten gişe rekorları kıran bir oyundur.

grand-theft-auto-san-andreas-mod-cleo-menuchats

OYUN PARÇASI

Gta San Andreas Apk Oyunun konusu Los Angeles’ta gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. 1987’de Carl Johnson, kardeşinin Los Santos, San Andreas’ta rakip bir çetenin üyeleri tarafından öldürüldüğünü gördü. Film yıldızlarının ve milyonerlerin insan tacirlerinden ve gangsterlerden kaçınmak için ellerinden geleni yaptıkları bir yer. Cinayetten suçlanan CJ, yeni bir hayata başlamak için Los Santos’tan Liberty City’ye gitti.

Gta San Andreas Apk Beş yıl sonra, 1992’de CJ hırslı bir araba hırsızı oldu ve profesyonel bir makine mühendisi olan Joey Leone ile birlikte çalıştı. CJ aniden kardeşinden annesinin öldürülmesiyle ilgili bir telefon aldı. Gta San Andreas Hileleri Cenazeye katılmak için evine gitti. Eve döndüğünde, yasa dışı faaliyetlerde polise yardım etmediği sürece, polis tarafından yalan yere tehdit edildi. Ailesini kurtarmak için bir yolculuğa çıkmak zorundadır.

grand-theft-auto-san-andreas-mod-cleo-menuchats-1

SİMÜLASYON OYUNU VE ROL OYUN OYUNU

Gta San Andreas Apk Gerçek hayattaki Los Angeles şehrini seven tasarımcılar, Grand Theft Auto’da dünyayı modelliyor. Los Santos’un şehri, mimari eserlerden otantik doğal manzaralara kadar olağanüstü ayrıntılı ve titizlikle tasarlanmıştır. Yani oyundaki dünya tıpkı gerçek hayattaki gibi yüksek binalar, çayırlar, sokaklar çok gerçekçi, hareketli ve oyunda oyuncuların keşfedilebileceği çok daha fazlası.

Yeni iyileştirmelerle, sürükleyici birinci şahıs oyun, kullanıcıların Los Angeles şehrinin olağanüstü güzelliğine tam anlamıyla hayran kalmasına yardımcı oluyor. Titizlikle tamamlanmış bir açık dünya, oyuncu şehre yalnızca 3. perspektiften baksaydı önemli bir eksiklik olurdu. Bunu göz önünde bulundurarak Rockstar, oyuncuya birinci şahıs bakış açısı ekledi ve oyunda sürüş, atış, gezi için yardımcı oldu ve daha gerçekçi ve canlı hale geldi.

grand-theft-auto-san-andreas-mod-cleo-menuchats-1-1

GÖREV SİSTEMİ VE AÇIK DÜNYA

Gta San Andreas Apk Oyun 3 ana karakterden oluştuğu için Grand Theft Auto’nun arayışı birçok farklı derinliğe sahip. Franklin, Michael ve Trevor adlı üç karakterden oluşan Misyon sistemi çoktur; ancak açık ve tutarlı bir hikaye oluşturmak için her zaman yakından bağlantılıdırlar. Ana görev sistemine ek olarak, yarış eğlencesi, zindeliği artırmak için bankayı soymak ve oyundaki diğer istatistikler gibi diğer oyun görevleri de çok çeşitlidir.

Gta San Andreas Apk Açık dünya, oyunun en önemli özelliklerinden biridir. Oyunun açık dünyasındaki fark, oyuncunun Los Santos’taki etkileşimlerinde ve etkinliklerinde yatmaktadır. Rockstar, oyunun çekiciliğini artırmak için her zaman oyun içi etkinlikler ekler. Bu oyunda oyuncular araba kullanmak, bir yarışa katılmak, zengin olmak için bir iş kurmak, verilen görevleri tamamlamak için banka soymak gibi istedikleri her şeyi özgürce yapabilirler.

grand-theft-auto-san-andreas-mod-cleo-menuchats-1-1-1

GRAFİK VE SES

Grand Theft Auto’nun grafikleri, günümüzün açık dünya oyunlarının temel standardıdır ve Rockstar, muhteşem ve canlı Los Angeles şehrini taklit etmeyi gerçekten başarmıştır. Hava durumu, yol kenarındaki bitkiler veya kumsallardaki su yüzeyi gibi dış etkiler, oyun dünyasını hayata geçirmek için titizlikle tasarlanmıştır. Karakter yaratma da çok dikkatli bir şekilde yatırılmıştır. Çevrimiçi modda oynarken oyunculara ayrı bir karakter şekillendirme sistemi sağlanacak ve oyunda aynı karaktere sahip olmayacaklar. Oyundaki kıyafetler ve araç tasarımları her zaman güncellenir, böylece oyuncular kendi benzersizliklerini seçip yaratabilirler.

grand-theft-auto-san-andreas-mod-cleo-menuchats-1-1-1

Gta San Andreas Apk Karakterin sesinden silah sesleri, arabalar gibi ortamdaki ses efektlerine kadar oyundaki ses her zaman oyuncuya her seste gerçek bir his veriyor. Bu ses unsuru iyi ayarlanmış olduğundan, oyuncuların gerçek dünyaya girmesi de kaçınılmazdır. Grand Theft Auto, dünyadaki her oyuncunun kalbinde yer alan efsanevi bir oyundur. Karakterlerin rol oynadığı bir aksiyon-macera oyunu. Bugün yapılan yeni geliştirmelerle oyun, oyunculara harika bir deneyim yaşattı.

grand-theft-auto-san-andreas-mod-cleo-menuchats-1-1-1-1

Hileler ve Cleo Eklendi

Gta San Andreas Apk GTA SA’da Hile yasal bir özelliktir, bu şaşırtıcı olabilir ancak Rockstars, GTA 5 dahil olmak üzere oyunlarında MOD’ların veya Hilelerin kullanımını hiçbir zaman yasaklamamıştır. GTA SA: Cleo sürümü için, hava durumundan birçok şeyi özelleştirebilirsiniz. , araçlar, silahlar, zaman, para… Genel olarak oyuna sahip olacaksınız.

Grand Theft Auto: San Andreas (MOD, Cleo Menüsü/Hileler)

Gta San Andreas Apk İndirme bağlantısında 2 versiyonumuz var. Perakende sürümü, oyunun ücretli sürümüdür ve oynaması ücretsizdir (60FPS kilidi açık). İkinci sürüm, oyunu beğeninize göre özelleştirmenize yardımcı olan bir Cleo menüsü ekledi.

Rating

2

( 4 Votes )
Please Rate!
Grand Theft Auto: San Andreas

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (1.8 GB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Grand Theft Auto: San Andreas Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (11 votes)

Tüm Versiyonlar

GTA San Andreas
GTA San Andreas 2.09 MOD
Eylül 23, 2021 15 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas 3.0 MOD
Ekim 14, 2021 1.8 GB

Mod İçeriği:

CLEO Menü Hilesi/Sınırsız Para

'dan daha fazlasıRockstar Games

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

2 Yorumlar

 1. 3 yıl ago

  Oyunu indirim oyun çok başarılı Brawl stars APK gerçekden tavsiye ederim ben çok beğendim 🙏

   1. 3 yıl ago

    Keyifli oyunlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X