MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim SütChoco… SütChoco is the most famous version in the SütChoco series of publisher GameParadiso
Yayıncı
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 91 MB
Versiyon v1.28.1
Mod Version v1.28.1
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 12 Ağustos 2022
Android Android Aksiyon Oyunları
4.2 ( 809 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Oyun dünyasında, battle royale dövüşlerinde, özellikle dünyanın her yerinden oyuncularla etkileşime geçebildiğimiz ve onlarla her türden ilişki kurabildiğimiz çok oyunculu çevrimiçi aksiyonlarda çok çeşitli oyunlar var. Tüm kullanıcıların oyun popülasyonları, saldırı, dövüş ve dünya çapında katılım nedeniyle kullanıcıların sevdiği diğer birçok mod gibi birçok türde savaşta eğilir.

MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk
MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Dead Cells Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Milkchoco Mod Apk, oyunda bulunan çeşitli cephanelik ve silahları seçebileceğiniz bir FPS nişancı oyunudur. Aletlerinizi seçin ve kaos dünyasında hakimiyetinizi kurmak için rakiplerinizi vurmaya başlayın. Zorlu dövüşlerin çevre simülasyonunu, yenilmez sert dövüş maçlarını içerirken daha da harika hale getirmek için taktikler ve strateji.

Oyunda iki çeşit grup vardır ve katılmak istediğiniz grubu seçebilirsiniz. Bunlar çikolata ve süt gruplarıdır; kendi kesimlerindeki insanlar kendi gruplarını severler ve bu amaçla egemenliklerini kurmak isterler; diğer grup insanlarını öldürüyorlar ve tam tersi. Grubunuzu seçebilir ve düşmanları savuşturmak ve yok etmek gibi aynısını yapmaya başlayabilirsiniz.

Karakteriniz, mağazadaki oyunda seçebileceğiniz türden silahlarla zorlayıcı olacak. Daha iyi bir dövüş sistemi için karakterinizi oyun dünyasındaki kıyafetler, görünümler ve daha fazlası gibi çeşitli yöntemlerle tasarlayın. Burada, dünyanın her yerinden 100 kişinin katıldığı ve aynı programda çalıştığı çok oyunculu çevrimiçi savaş savaşının popüler olduğu birçok savaş modunu keşfedin.

Bu Makaleyi Keşfedin

Milkchoco Mod Apk

Milkchoco Mod Apk, kullanıcılara moddaki gelişmiş özellikler ve işlevler sunan, web sitemizden buradan indirebileceğiniz ve yükseltme oyun performansının keyfini çıkarabileceğiniz orijinal oyunun nihai ve değiştirilmiş bir çeşididir. Tüm profesyonel özelliklerin kilidini açtık ve kullanıcıya toplam nakit kullanarak oyundaki tüm araçları, becerileri, gücü ve diğer şeyleri yükseltmek için sınırsız para, sınırsız altın, sınırsız puan sağladık.

Gelişmiş oyun deneyimini keşfetmek için ücretsiz ekipman satın almak için ücretsiz alışveriş etkinleştirildi. Sürüm, tüm reklamların engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklamsızlık politikasıyla entegre edilmiştir. Performans, kurulum sırasında herhangi bir kaynaktan köklenme gerektirmez. Oyunda antiban ve antivirüs özellikleri sunar, gecikme olmaz ve sabit hatalar, oyunu daha da güvenli ve güvenli hale getirir.

Özellikler

İlkeli simülasyon

Milkchoco Mod Apk, oyunu ultra HD 3d simülasyon ve grafiklerin en gelişmiş görünümünde sunarak oyunun dahil olurken çok ilginç görünmesini sağlar. Simülatörün tasarımları silahlar gibi işlev görür ve karakterler o kadar benzersiz bir şekilde temsil edilir ki, göz kamaştırıcı bir deneyim gibi görünür.

Uyumluluk sunucuları

Milkchoco Mod Apk’nin diğer FPS atış oyunlarından en ayırt edici özellikleri, uyumluluğu ve sunucu ihtiyaçlarıdır, yani düşük seviye cihazın düşük sunucu ile oyun deneyimi yaşaması da mümkündür. Veri bağlantısı daha azsa, oyundan anında bağlantınız kesilmeyecektir.

Büyük silah mevcudiyeti

Milkchoco Mod Apk, kullanıcılara silahlar ve araç kategorisinde geniş bir cephanelik mevcudiyeti sağlar, bu da oyunda mevcut olan birçok silah türü arasından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz olacağı anlamına gelir. Çekimin simüle edilmiş versiyonuna gelişmiş oyun deneyimi sunan oyunun keyfini çıkarın.

Karakterinizi tasarlayın

Milkchoco Mod Apk’ta, görünüm versiyonundaki taktiklerin ve araçların muazzam mevcudiyeti ile karakterinizi değiştirebilirsiniz. Kıyafetleri, tasarımları, saç stillerini, araçları, silahları değiştirin ve bunları ihtiyaca göre özelleştirin ve işlevleri yerine getirmek için arayüz seçeneklerinin kolaylığı ile bunları uygulayın.

çok oyunculu savaş

Oyun, kullanıcılara aynı görevlerde yer alan dünyanın her yerinden 100 diğer oyuncuyla katılmak için çok oyunculu çevrimiçi savaş savaşları sunuyor. Bazıları sizin lehinize, bazıları ise rakiplerinize olacaktır. Oyun aynı zamanda etkileşime girmek ve ilişkiler kurmak için bağlantı arayüzü ile süper sunuyor. Lütfen kimlik düzenlemesi ile aynı oyunda arkadaşlarınızı da getirin, böylece onlarla şiddetli dövüşte oynayabilirsiniz.

İçine dalmak için yapışkan bir hikaye

Milkchoco Mod Apk, biri choco tarafından diğeri sütten olmak üzere iki grubun yaşadığı hikayenin en heyecanlı ve yapışkan formatı ile geliyor. Her iki grup da hakimiyet kurmaya çalıştı ama bu kolay olmadı. Böylece kasabadaki yönetim için birbirlerine karşı savaş başladı. Taktiklerle rakiplerinizin yüzüne çıkmaya başlamak için tarafınızı ve cephaneliğinizi seçiyorsunuz.

Yardımcı olacak stratejik araçlar

Milkchoco Mod’da ayrıca oyunda zırh, patlayıcı mermiler ve daha fazlası gibi silahların yanı sıra savunmada ve daha iyi saldırıda size yardımcı olacak stratejik araçlar elde edersiniz. Zaten çok fazla araç kullanılabilirliği var. Gelişmiş görünümün oyununda bunların kişiselleştirme olasılığı. Daha iyi karakter seçme özelliklerine sahip olacağınız için FPS çekim koşullarını tercihinize göre tasarlayın.

MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Komutada bulunan araçlar ve silahlarla birbirini yok etmek isteyen iki ölümcül grupla en yoğun FPS atış oyun deneyimini keşfetmek için Milkchoco Mod Apk’ı indirin. Keşfedilecek birçok maç modu. Mod versiyonunda, kullanıcılar sınırsız para ve altın gibi oyuna dalmak için yükseltilmiş unsurları deneyimleyebilir, bu da geliştirmelere yardımcı olur, ekipman satın almak için ücretsiz alışveriş, reklam yok ve harika hale getirmek için köklendirmeye gerek yok.

Rating

1.5

( 2 Votes )
Please Rate!
MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (91 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın SütChoco Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk
MilkChoco Sınırsız Para Hileli Mod Apk v1.28.1 apk
Ağustos 12, 2022 91 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X