PAC-MAN İndir v10.1.2 Sınırsız Yaşam Hileli MOD Apk- HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

PAC-MAN

Android Android Oyun Makinesi Oyunları
İsim PAC-MAN PAC-MAN is the most famous version in the PAC-MAN series of publisher BANDAI NAMCO Entertainment America Inc
Yayıncı BANDAI NAMCO Entertainment America Inc
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 46 MB
Versiyon 10.1.2
Mod Sürümü 10.1.2
Toplam Yükleme 100,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Yaşam
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 635 Kişi
4.0 ( 827 ratings )
Price: $0
İndir
5/5 - (3 votes)

PAC-MAN İndir, belki de bu oyun dünyadaki çoğu oyuncuya yabancı değildir. İnsanlar PAC-MAN’i duyduğunda hemen Arcade platformundaki oyunu düşünecekler, bu hem geçmişte hem de günümüzde çok ünlü bir oyundur. 1980 yılında geniş bir kitleye hitap eden oyun, çıktığı günden bugüne dünya oyun pazarının efsanesi haline geldi. Oyunun başarısından sonra başka birçok PAC-MAN vardı.birçok izleyiciyi çeken 3D animasyon versiyonu gibi versiyonlar. Ama çağ her şimdi büyüyor, şimdi 4.0 çağı, herkesin bir cep telefonu var. Pazarın trendini yakalayan yapımcı BANDAI NAMCO Entertainment, oyuncuların ihtiyaçlarına hizmet etmek için PAC-MAN adlı mobil platformun bir versiyonunu yayınladı.

Oyun hala önceki sürümlerin en iyilerini koruyor ancak aynı zamanda birçok önemli yükseltmeye de sahip. Artık bu çocukluk oyununu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. O yüzden bir dakika bile beklemeyin, mobil platformlar için “PAC-MAN”i hemen şimdi indirin.

PAC-MAN İndir

OYNANIŞ

PAC-MAN İndir, Oyunun oynanış şekli eskisinden farklı değil, oynanış açısından tek farkı Arcade makinelerinde fiziksel butonlarla oynamak yerine oyundaki butonlarla kontrol edebiliyor olmanız. Pac noktaları adı verilen küçük sarı noktaları yemek için labirentte hareket eden PAC-MAN’i kontrol etme göreviniz var. pacman duvar Bu süreçte PAC-MAN, dört hayalet tarafından kovalanacak ve PAC-MAN’e dokunmanın bir yolunu bulacaklardır, bu hayaletler Blinky, Pinky, Inky ve Clyde olarak adlandırılır. Yok edebilmek için labirentin içinde PAC-MAN arayacaklar. PAC-MAN’in görevi daha zor olacak çünkü hayaletlerin peşinden koşarken pac-noktaları yemeleri gerekiyor. Çünkü PAC-MAN insanlara dokunmalarına izin verirse hayatlarını kaybederler. Ancak bu, onlarla savaşamayacağınız anlamına gelmez.

 

PAC-MAN İndir, Bu arada, labirentte normal ay noktalarından daha büyük görünecek, bu noktalara Güç Hapı denir. PAC-MAN bu topakları yediğinde kısa sürede hayaletleri yiyebilecektir. pac-man 256 Bu süre zarfında hayaletler yavaş hareket edecek ve PAC-MAN’in takibinden kaçınmak için yeşile dönecektir. PAC-MAN bir ruhu yiyebildiğinde, gözleri otomatik olarak başlangıç ​​noktasına dönerek PAC-MAN’i bulma ve yok etme yolculuğuna başlar. PAC-MAN’i manipüle etmek için oyuncular, PAC-MAN’in hareket etmesini istedikleri tarafa kaydırmak için parmaklarını kullanacaklar. Her turda, oyuncunun görevi tamamlayabilmesi için üç ağı olacaktır. Bu son derece basit ve anlaşılması kolay bir oyun ama ustalaşması çok zor.

PAC-MAN (MOD, Sınırsız Yaşam)

PAC-MAN Apk

ÖZELLİKLERİ

Önceki sürümün yeni bir yükseltmesi olarak kabul edilir, bu nedenle oyun, oyuncuları çekmek için daha benzersiz özelliklere sahip olmalıdır.

YENİ MALZEMELER

Arcade makinelerindeki eski versiyonun aksine, pacman benzeri oyunlar oyuncuların sadece tekrar tekrar oynayabileceği tek bir labirent var. Görünüşe göre birçok oyuncu bundan çok sıkılmış, bu yüzden oyunun yaratıcı ekibi, oyuncuların keşfetmesi için daha fazla labirent yarattı.

Günlük Görevler

Her gün oyunun yaratıcı ekibi, oyuncuların keşfetmesi için farklı yeni görevleri değiştirecek. Token ödülünü almak için lütfen hepsini tamamlamaya çalışın. 20 hayalet yeme, 1000 puan kazanma gibi görevler oyuncunun tamamlaması için çok fazla olmayacak…

PAC-MAN (MOD, Sınırsız Yaşam)

PAC-MAN Oyunlar

Turnuva

PAC-MAN İndir, Oyuncular arasında rekabet edebilmek için her hafta aranızda düzenlenen yeni bir turnuva olacak. Bu, insanların kontrol ve hesaplama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak bir motivasyon kaynağı olacaktır. Oyuncular, turnuvalara katılırlarsa bir Jeton alacaklardır. pac-man and the ghostly adventures 2 Oyuncuları sıralamak, yüksek puanlar elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak ve lider sıralamasında kendinizi onurlandırmak için bir sıralama olacak.

Jeton

Bu, oyundaki para birimidir ve oyuncu bunları yeni ekranları kilitlemek için kullanabilir. Token kazanmak için günlük görevler yapmanın veya turnuvalara katılmanın yanı sıra, oyunun günlük ödülü olan bir yol var.

PAC-MAN (MOD, Sınırsız Yaşam)

GRAFİK VE SES

PAC-MAN İndir, Bu sürümde oyun, tanıdık 8 bitlik grafik stilini koruyor. Bu grafik stili, bu oyunu Arcade makinelerinde oynamış birçok oyuncunun anılarını canlandırmaya katkıda bulunacaktır. pac man arcade game Oyunun etkisi çok pürüzsüz, oyuncu oyunda herhangi bir gecikme fenomeni hissetmeyecek. Oyunun sesi, Arcade’in önceki sürümünden tanıdık bir film müziğini koruyor. Böylece oyunu oynarken oyuncular son derece tanıdık hissedecekler. Peki bu sefer oyunun PAC-MAN mobil versiyonu ile geçmişe gitmeden neyi bekliyorsunuz?


Neler Yeni?
  • Hikaye Modu için 30 Yeni Seviye
  • Yeni Arcade Makinesi Yükseltmeleri
  • Hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri

İndir PAC-MAN

Şimdi İndir (46 MB)

Artık PAC-MAN 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir