Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk

İsim Amazon Kindle … Amazon Kindle is the most famous version in the Amazon Kindle series of publisher Amazon Mobile LLC
Yayıncı Amazon Mobile LLC
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut Varies with device
Versiyon 8.51.0.100(1.3.255890.0)
Mod Version 8.51.0.100(1.3.255890.0)
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 9 Şubat 2022
Android Android Kitaplar ve Referans
4.0 ( 79 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk, yeni dünya düzeninde her şeyin kipleri, biçimleri değişti, kullanıcıların okuma deneyimi de öyle. Bir sürü kalın kitabı bağlayıp çantalarımıza koyduğumuz, pek çok yeri dolaştığımız günlerdi. Eskiden okuma yöntemleri nedeniyle kitleler için biraz zordu, ancak şimdi çevrimiçi dünya ve yolların arzı nedeniyle fenomen değişti.

Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk
Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk

Artık tablet, iPad veya bilgisayar gibi akıllı telefonlar veya herhangi bir dijital cihaz adı verilen küçük cep cihazınızdaki herhangi bir içeriği okuyabilirsiniz. Çok kitap tutmak için alana ihtiyacınız yok çünkü artık cihazınızda dünyanın tüm türlerinde milyonlarca kitap ve tüm ünlü yazarlar var. Ayrıca optimizasyon kolaylığı ile bu uygulamalarda eski günlerden bile tüm kitapları okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

Amazon Kindle Mod Apk, size binlerce kitabı tek bir platformda tutma deneyimi sunan, e-kitap formatının desteklendiği çevrimiçi bir kütüphanedir. Motivasyon, hikayeler ve aşk kategorisi gibi her tür, temaları, arka planı, yazı tiplerini, metni ve daha fazlasını değiştirmek gibi okuma biçiminde ve görünümde mevcut özelleştirme ile forumda deneyimlenebilir.

Okumayı gerçekten beceremeyen ama yeni şeyler öğrenmek isteyenler sesli kitap formatını seçebilir ve tüm kitapları sessizce dinleme deneyimini yaşayabilirler. Kelimeye tıklamak ve anlamını bulmak için dahili sözlük uygulamaya entegre edilmiştir. Yaptığınız ve kalanların ilerlemesini kontrol edin, favori satırları, cümleleri ve daha fazlasını yer imlerine ekleyin. Kindle’da 6 milyondan fazla kitap var.

Bu Makaleyi Keşfedin

Amazon Kindle Mod Apk

Amazon Kindle Mod Apk, orijinal uygulamanın alternatif ve değiştirilmiş bir çeşididir, burada web sitemizde mevcuttur, böylece web sitemizin değiştirilmiş varyantında uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulamadaki bu premium özelliklere erişebilmek için gerçek para vadesiyle abone olmamız gerektiğini ve dolayısıyla para harcamamız gerektiğini biliyoruz ancak premium sürümü kullanıcılara ücretsiz olarak sunan başka bir yaklaşımla karşınızdayız.

Evet cebinizden bir kuruş bile harcamanıza gerek yok; Kesintisiz akışın keyfini çıkarmanız için tüm reklamların engellendiği ve uygulamadan kaldırıldığı reklam engelleme politikasını da entegre ettik. Sürüm kurulurken köklenme gerektirmez ve uygulamada antiban ve antivirüs özellikleri sunar . Mod sürümündeki tüm hataları geciktirmez ve düzeltir.

Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk

FROM THE SEA Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Özellikler

Herhangi bir dijital cihaz uyumluluğu

Amazon Kindle Mod Apk, herhangi bir akıllı telefon, iPhone, iPad, tablet, dizüstü bilgisayar veya herhangi bir bilgisayarda okuyabileceğiniz gibi dijital çağın birçok cihazında platform sunar.

Bu nedenle, mobil cihazlarda tek bir cep tipi cihazda binlerce kitap deneyimi elde etmek söz konusu olduğunda erişilebilirliği çok büyüktür. Herhangi bir ulaşım sorunu olmadan her yerde ve her zaman okuyun.

Milyonlarca Sesli Kitabın keyfini çıkarın.

Herhangi bir kitabı veya içeriği sesli formlarda dinleyerek öğrenebileceğiniz sesli kitap formatlarıyla birlikte gelen uygulama, okumayı sevmeyenlerin bu uygulamayı edinmesi gerekir. Mükemmel ses özelleştirmesi ve ayarlanabilir özellikler, ses sistemi deneyimini daha da önemli kılıyor, sadece kulaklıkları takın ve kendinizi güzel kurgu dünyasına bırakın.

6 milyon e-kitap

Amazon Kindle Mod Apk, kullanıcılara tüm türlerde zahmetsizce ücretsiz olarak keşfetmeniz için altı milyondan fazla kitap içeriği sunar. Cep boyutundaki cihazda milyonlarca kitap tutmak, deneyimi çok ilginç hale getiriyor, çünkü istediğiniz zaman herhangi bir içeriği değiştirip beğenmezseniz başka bir içeriğe dalabilirsiniz.

Tüm içerik türleri

Amazon Kindle Mod Apk, kullanıcılara sürümdeki içeriğin en canlılığını sunar, böylece serideki romantik, aşk, aksiyon, korku, kurgu, süper kahramanların tam erişilebilirliğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Kolaylıkla keyfini çıkarmanız için çeşitli kitap formatları mevcuttur.

Dahili sözlük

Uygulama, kullanıcılara okumadaki herhangi bir kelimenin veya deyimin anlamını keşfetmelerini sağlayan dahili bir sözlük sunar.

Sadece kelimeye tıklayın, ardından devam edebilmeniz için aynı arayüzdeki anlamı anlayacaksınız. Ayrıca, bu mod kelime öğrenmenize yardımcı olur.

Herhangi bir noktayı işaretler

Bir şeyi hatırlamak ve kaybolmamasından endişe etmek istiyorsanız, uygulamadaki herhangi bir sayfaya yer işareti koyabilirsiniz. Ayrıca uygulamada bir süre sonra okumak istediğiniz bazı kitap veya içerikleri favorilerinize ekleyebilirsiniz.
Ayrıca, Amazon Kindle Mod Apk’ta, ileride başvurmak üzere başlamak istediğiniz herhangi bir paragrafın, cümlenin veya satırın altını çizebilir veya kaydedebilirsiniz.

Zamanında ilerlemeyi kontrol edin

Amazon Kindle Mod Apk, kullanıcılara her biçimde özelleştirme seçenekleri sunar, böylece yazı tipi, doku ve diğer şeylerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çeşitli pozisyonları alabilir ve geriye ne kaldığını ve ne yaptığınızı anlayabilirsiniz.

Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk

Büyük bir kütüphane

Amazon Kindle Mod Apk, kitaplıktaki tüm içerik biçimlerini kapsar. Kütüphane içeriği, kullanıcılara çoklu formlar sunan çok geniştir. Cep boyutundaki cihazda kitapların dünyasına dalın.

Çözüm

Milyonlarca eklendiği için sınırsız kitap okuma deneyiminin keyfini çıkarmak için Amazon Kindle Mod Apk’yı indirin. Kindle okuyucuda birden fazla kullanılabilirlik, seçim ve özelleştirme seçenekleriyle tüm içerik türlerini keşfedin.

Bu değiştirilmiş sürümde, uygulamanın keyfini çıkarabilmeniz için uygulamanın premium sürümünü ücretsiz olarak kullanacaksınız; reklam yok, köklenme yok, hata düzeltildi ve gecikme yok, sürümü performans açısından inanılmaz kılıyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (Varies with device)

İndirmek için şuanda Hazırsın Amazon Kindle Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk
Amazon Kindle Kilitsiz Mod Apk 8.51.0.100(1.3.255890.0) apk
Şubat 22, 2022 Varies with device

'dan daha fazlasıAmazon Mobile LLC

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X