Kadın Egzersizi – Kadınlar İçin En Uygun Spor App

İsim Kadın Egzersizi - Kadınlar İçin E… Kadın Egzersizi - Kadınlar İçin En Uygun Spor App is the most famous version in the Kadın Egzersizi - Kadınlar İçin En Uygun Spor App series of publisher Leap Fitness Group
Yayıncı Leap Fitness Group
Tür Sağlık Uygulamaları
Boyut 21 MB
Versiyon 1.2.8
Mod Version 1.2.8
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 3 Kasım 2021
MOD Premium Kilidi Açıldı
Android Android Sağlık Uygulamaları
4.8 ( 933 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


5/5 - (2 votes)

Kadın Egzersizi Apk, kadınlar için bir fitness uygulamasıdır. Üç yuvarlak bir vücuda sahip güzel bir vücuda sahip olmak için, sağlıklı olmak ve düzenli olarak formda kalmak için egzersiz yapmanız gerekir. Zayıflamaya ve kendinizi değiştirmeye ihtiyacınız varsa bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Buraya gelin ve fiziksel olarak aktif olmak için günde on dakika ayırın.

Bu Makaleyi Keşfedin

UYGULAMASI KOLAY VE SON DERECE ETKİLİ EGZERSİZLER

Female Fitness Women Workout Apk, gelen kullanıcılar, uygulamanın getirdiği vücut egzersizlerine göre öğrenme ve pratik yapma fırsatı bulacaklar. Kolaydan zora doğru hareketlerle midenizi ve kan dolaşımınızı azaltmak için merdiveni takip edip birkaç saniye tutabilirsiniz. Ayrıca, özgürce en hafif şekilde egzersiz yapabilirsiniz. Komple vücut egzersizleri, karın kasları egzersizleri ve hatta büyük pazıları, büyük uylukları vb. azaltmak için egzersizler ve diğer birçok pratik aktivite yapın.

Kadın Egzersizi Apk Kadın Egzersizi Apk Kadın Egzersizi Uygulamaları

BAŞLANGIÇ DOSTU

Kadın Egzersizi Apk, Bu son derece uygun bir uygulamadır. Meşgul bir insan olabilirsiniz ve spor salonuna gitmeye vaktiniz olmayabilir, bu yüzden çok fazla endişelenmeyin. Bu uygulama evde boş zamanınızı pratik yapmak için değerlendirmenizi kolaylaştıracaktır. Üstelik bu uygulamanın kullanımı oldukça basittir. Kadın egzersizi uygulaması kullananlar, Yeniyseniz, ayrıntılı ve özel olarak yönlendirileceksiniz. Yabancı veya utangaç olma konusunda endişelenmenize gerek yok; sadece kendin ol, kendini sev ve daha güzel olmana yardım et.

SON DERECE KALİTELİ KOMBİNASYON EGZERSİZLERİ

Kadın Egzersizi İndir, Antrenmanınız sırasında, sağlığınızı güçlendirmeye ve daha ince bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacak en iyi yağ yakma egzersizlerini öğreneceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda istenen fiziği elde etmek için kaldırma egzersizleri ve basit HIIT egzersizleri de yapabilirsiniz. Çok çalışırsanız, hızlı bir şekilde dengeli bir vücuda sahip olursunuz. Azim ve çabalarınız başarınızın cevabı olacaktır.

kadın egzersizi uygulaması kullananlar Kadınlar için Egzersiz: Evde Fit Kadınlar için Egzersiz: Evde Fit

FITNESS ÖĞRETMENİNİN TALİMATLARININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Kadın Egzersizi Uygulaması, Profesyonel fitness eğitmenleri tüm egzersizleri tasarlar. Kullanıcılara yaşamda verimli ve faydalı faaliyetler getirdiler. Dahası, size adımları nazikçe gösterirler ve her egzersizi son derece ayrıntılı bir şekilde yapmanıza yardımcı olurlar.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Kadın Egzersizi – Kadınlar İçin En Uygun Spor App

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (21 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Kadın Egzersizi - Kadınlar İçin En Uygun Spor App Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Kadın Egzersizi – Kadınlar İçin En Uygun Spor App
Kadın Egzersizi – Kadınlar İçin En Uygun Spor App 1.2.8 MOD
Ekim 28, 2021 21 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X