X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk

İsim X Icon Changer - Change Icons … X Icon Changer - Change Icons is the most famous version in the X Icon Changer - Change Icons series of publisher ASTER PLAY
Yayıncı ASTER PLAY
Tür Kişiselleştirme Uygulamaları
Boyut 15M
Versiyon 4.0.1
Mod Version 4.0.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 19 Mart 2022
Android Android Kişiselleştirme Uygulamaları
4.3 ( 789 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk, X Simge Değiştirici MOD APK yardımcı programı, tüm sırlarınızı farklı bir biçimde güvenli bir şekilde gizleyebilir. Mevcut uygulamanın adını sildikten sonra adı size uygun olacak şekilde saklayabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz kimsenin görmemesi için içinde gizlenebilir. Bu uygulama tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Küçükten büyüğe her kesimden insan bu uygulamayı kullanabilir. Bu uygulamayı kullanma konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Yaş sınırı konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur. Telefonunuzdaki tüm bilgileri doğru bir şekilde koruyabilirsiniz. Filigran olmadan işleminize kolayca devam edebilirsiniz.

X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk
X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk

Diner DASH Adventures Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

X Simge Değiştirici MOD APK, uygulama simgenizi istediğiniz gibi özelleştirme olanağına sahiptir. Bugünden itibaren herhangi bir aktiviteyi bulunduğunuz yerden yapabilirsiniz. Kullanıcılar bu sayede size tüm bilgileri sağlar. Bu uygulamayı ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz. X simge değiştirici uygulaması en son 2019 yılında Google Play Store tarafından piyasaya sürüldü. Ayrıca ASTER PLAY kendi sürümünü kurdu ve kurdu.

Bu Makaleyi Keşfedin

Uygulamanın simgesini seçin.

X Simge Değiştirici MOD APK yardımcı programı, bu uygulamayı favori sisteminizin ihtiyaçlarına göre uyarladı. Önce favori simgenizi seçmelisiniz, ardından seçilen uygulamayı koyup diğer simge kodunuzu seçmelisiniz. Birçok uygulama simgesi türü vardır. Özellikle Facebook, Instagram, Twitter, WhatsApp, galeri, hesap makinesi, kamera, iletişim, sürücü, krom, takvim, saat, telgraf, Google, pek çok kişinin kullandığı şeker ezmesi, günümüzde tüm insanlar tarafından kullanılan hayati bir işlemcidir. Dır-dir. En sevdiğiniz programları ve şovları izlemenize izin veren ayrı web siteleri ve internet olanakları vardır.

Bu X Simge Değiştirici MOD APK ile favori uygulama simgenizi herkesin gözünden gizleyebilirsiniz. Cep telefonunun bilgilerini ihtiyacınıza göre saklayacak ve içinde sakladığı tüm bilgileri gizli tutacaksınız. Önce gerekli etiketleri seçmeniz ve ardından bunları seçtiğiniz etiketlerle eşleştirmeniz gerekir. Günlük yaşamınızda eğlence cihazlarını kullanıyor olacaksınız. Bu uygulamayı herhangi bir işlemciye yükleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.

X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk

Simge olarak görüntü

Kullanıcılar, insanların kullanımını kolaylaştırmak için X Icon Changer MOD APK uygulamasını geliştirdi. Fotoğraflarınızı galeride düzenleyebilir ve telefonunuzdaki simgelerle değiştirebilirsiniz. Bu uygulamada, kişisel fotoğraflarınız veya arkadaşınızın fotoğrafları gibi kişisel fotoğraflar ekleyebilirsiniz. Bununla, herhangi bir fotoğrafı doğal bir kaynak olarak ekleyebilirsiniz. Bu, onunla hayvanları da kullanabileceğiniz anlamına gelir. Şimdi, herhangi bir evcil hayvanınız ve hayvanınızdan hoşlanıyorsanız, onları bu uygulamada etkinleştirebilirsiniz. Bu, gözlerinizi büyüleyen herhangi bir görüntüyü değiştirme ve bunları bu uygulamada kullanma olanağına sahip olduğunuz anlamına gelir. Bu tesisi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde etkili bir şekilde kullanın. Yeni bir simge türünün nasıl oluşturulacağı aşağıda açıklanmıştır. Telefonunuzda asla böyle bir uygulama olmayacaktır. Tüm bilgilerinizin ve sırlarınızın güvende tutulması gerektiğini düşünüyorsanız bu uygulamayı indirin ve gerekliliği yerine getirin.

Yeni simgeyi ayarla

X Simge Değiştirici MOD APK yardımcı programı, her türlü ayarlamayı yaptıktan sonra ana ekranınızı görüntülemenizi sağlar. Mevcut Uygulama simgenizi değiştirdikten sonra yeni uygulama simgenizi görebilirsiniz. Ve telefonunuzun ilk sayfasında, düzenlediğiniz tüm uygulama değişikliklerini göreceksiniz. Resimler ve şarkılar gibi birçok farklı türde şov izleyecek birçok web sitesi olacak ve bu web sitelerini inisiyatifinize göre değiştirebilirsiniz. Bu, kullanımda olan sizden herhangi bir bilgiyi gizli tutabileceğiniz bir tesistir. Telefonunuz başkaları tarafından alınır ve kullanılırsa, sırlarınızı hangi kullanıcıya sakladığınızı bilemezler.

X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk

Bunun nedeni, bu uygulamada gözlerine görünmeyen birçok farklı işlevin olmasıdır. Uygulamanızı kullandığınızda tüm bilgilerinizi doğru bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu, yeni işlemci türünü değiştirmenize olanak tanır ve sizin aracılığınızla herhangi bir bilgi alışverişi yapma olanağına sahiptir. Ardından, işleminizi telefonunuzun herhangi bir yerinde yapabilirsiniz.

Hareketli GIF simgesi

X Simge Değiştirici MOD APK yardımcı programı, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan bir cihazdır. Bu uygulamayı bir kez kullandıktan sonra, tekrar kullanma düşüncesi aklınıza geliyor. Bu işlemciyi kullandığınızda tüm ihtiyaçlarınız yeterince karşılanacaktır. GIF yöntemini kullanarak yeni animasyonlu resimler ekleyebilirsiniz. Grafik değişim formatını kullanarak yapmanız gerekenden fazlasını yapabilirsiniz. Herhangi bir eski simgeyi tek bir yerde oluşturabilir ve başka bir tane oluşturabilirsiniz. Simgenin üzerine yerleştirerek de etkinleştirebilirsiniz. Bununla, yeni görüntü türleri ve hareketli sahneler ekleyebilirsiniz. Yeni animasyonlu sahneler eklediğinizde tüm bilgilerinizi gizli, kişiselleştirilmiş bir listede saklarsınız. Uygulama simgesini görmek istiyorsanız, ona bakma olanağına sahipsiniz.

Yeni simge olarak başka bir uygulama simgesini kullanın.

X Simge Değiştirici MOD APK yardımcı programı, bir uygulama simgesinin görünümünü başka bir uygulama simgesiyle eşleştirir. Bu, uygulamaları farklı bir biçimde alıp başka bir uygulamaya uyarlayabileceğiniz anlamına gelir. Telefonunuzda en sevdiğiniz sahnelerden herhangi biri varsa, bunları değiştirebilir ve başka bir uygulama aracılığıyla ekleyebilirsiniz. Doğal kaynakları bu uygulamada uyarlayabilirsiniz. Hayvanların tanımı ve nelerin dahil edilebileceği yoktur. Bu işlemci ile herhangi bir fotoğrafı veya sahneyi eşleştirebilirsiniz. Bu yüzden Google Play Store’dan X icon changer uygulamasını indirebilir ve eski tip ikonlarınızı yeni ikon tipine dönüştürebilirsiniz.

X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk

Çözüm

Genel olarak, X Simge Değiştirici MOD APK hakkında tüm ayrıntılı bilgileri ele aldık. Kullanışlı uygulama, Android cep telefonunuzdaki her simgeyi değiştirmenize yardımcı olur. Uygulamada çok sayıda yaratıcı simge paketi mevcuttur ve mevcut her paket simgesini kolayca değiştirmek için simgeleri kullanın. Uygulamayı, uygulamanın orijinal sürümünden satın almanız gerekir. Uygulamaları ve özellikleri ücretsiz almak için MOD sürümümüzü kullanın. Aşağıdaki makale bağlantılarından en son MOD sürümünü indirin.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (15M)

İndirmek için şuanda Hazırsın X Icon Changer - Change Icons Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk
X Icon Changer Premium Kilitsiz Mod Apk 4.0.1 apk
Mart 20, 2022 15M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X