Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Evil Nun: Horror at School … Evil Nun: Horror at School is the most famous version in the Evil Nun: Horror at School series of publisher Keplerians Horror Games
Yayıncı Keplerians Horror Games
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 131M
Versiyon 1.8.2
Mod Version 1.8.2
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 4 Mart 2022
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.3 ( 410 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

3/5 - (3 votes)

Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk, şeytan bile korkutucu bir yetenekle geliyor, fakülteden gelen her sesi duyabiliyor. Bu bir sır olmasına rağmen, kaybolan bir yayın dikkatini çekecek ve gürültünün geldiği yeri ziyaret edecekti.

Seni uzayda bulduğunda… Yumruk! Kendi suratına bir balyoz dövülecek. Her keşfettiğinizde, kendi kaçış programınızı sürdürmek için sabırla beklemeniz gerekir. Masaların altında, dosya dolapları… onu gizlemek için mükemmel yerler. Yukarıya doğru ele geçirildiğinde Şeytan gibi rahibe tarafından cezalandırılacaksınız.


Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Unmatched Premium Kilitsiz Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Bu maç, Your Nun’dan kişilik resmini alırken Freddy’de 5 akşam veya Granny’yi varsayarak, bir terör maçına dönüşen bir oynanış sunuyor. Evil Nun’da, kaçık bir rahibe tarafından tutsak edilecek bir çocuğa dönüşebilirsin. Senin işin her zaman, o meseleleri halledene kadar kolejinden kaçmanın bir yolunu bulmak olacak.

Maç, kendi cesaretinizle birlikte stresli zekayı size sağlayacaktır.
Evil Nun (MOD Infinite Dollars, Zero Advertising) The Conjuring’deki Valak Kişiliğinden Motive Edilen Sadece Bir Terör Cep Telefonu oyunudur.

Bu rahibenin dış hatlarını seçen kahraman, bu izleyicinin hemen hemen her kabusunu yeniden yaşayarak bir korkunun içine çekmek için geri geldi. Bu an, oyunların öğesinde olurdu.
Kaçış ve bulmacaları çözün

Evil Nun Scary Horror Mod Apk’nin İnanılmaz Yeni Özellikleri

Şimdi belki Cadılar Bayramı günü değil, ama diğer hayvanları ya da Cadılar Bayramı’nın bir zombi sarsıntısını yendiyseniz, öldürülen bir rahibeye selam söyleyin ve tüm becerilerinizi ortaya çıkarın.
Ateşli silahlar, oyuncak bebek veya sakız gibi bulmacaları çözmek için gerçekten kullanılır. Böylece rahibenin sizi ortadan kaldırmak, geçmekten kaçmak ve kendi ruhunuzu kurtarmak istediği bulmacaları çözün!

Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bazı sesleri duyabilen korkutucu bir kötü rahibe tarafından korunan bir kolejde bulmaca ve başarı için nasılsınız deyin (dikkatli olun!). Kötü rahibe her zaman bir büyükannenin yanı sıra bir hayalet, bir zombi şoku zayiatı veya başka bir ölü ruh içeren bir karışım gibi görünüyor.

Geçme ve korku daha sonra sizi keşfettiğinde kişisel olarak sizsiniz, kötü rahibe tarafından öldürüleceksiniz ve ayrıca deneyim kaçışı muhtemelen sona erecek. Her yerde gizleyin!! Fakülte içinde veya dışında. .farm veya park yeri saklanma yerleri olabilir!
-Terör maçımız evrimde kalıyor… dikkate değer bir fikriniz var mı? Ek bulmacalar mı istiyorsunuz? Yepyeni düşüncelere maruz kalıyoruz ve esnekiz!
Yönetmek! Survival başlayacak…
Yalnız mı hissediyorsun? Belki de hayatta kalma maçı ve bu deneyim kaçamağı nedeniyle değil. Korkunç büyükanne rahibenin yanı sıra, aynı şekilde bir komşu da var… Çamaşırhane bir bulmacayı benimsiyor: Neden şu anda çocuksunuz? Şu anda vefat mı ediyorsun yoksa yaşıyor musun?

Bu okulu korkutucu hale getiremeyecekleri açık. Ama sonunda, onları kurtarmak için fanatik olmak gerçekten potansiyel! Çocukları kurtarmanın yolu? Kapak Başarının sırrı olan bu terör maçı ve davranışında ortaya çıkacak anahtar bulmacalara odaklanın!

Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk

-Komşunuz panik gibi çığlıklarınıza eşlik edemezse bu “hayalet bir tavırla” gelir. Kötü rahibenin üstesinden gel Gerçek bir meraklı, kurtarma çocukları ve tam bir oyun için sayısız saatlerce korku ve eğlence sağlandı!

Rating

4

( 2 Votes )
Please Rate!
Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (131M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Evil Nun: Horror at School Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Evil Nun Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.8.2 apk
Mart 15, 2022 131M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X