Web Video Cast

İsim Web Video Cast… Web Video Cast is the most famous version in the Web Video Cast series of publisher InstantBits Inc
Yayıncı InstantBits Inc
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 23.1 MB
Versiyon 5.4.0 yapı 3884
Mod Version 5.4.0 yapı 3884
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 25 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Araçlar Uygulamaları
4.6 ( 791 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • AOSP uyumlu mod;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: evrensel mimari;
 • Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
Rate this post

Web Video Cast Premium Apk, sevdiğiniz içerikleri daha büyük bir ekrana aktarmanıza ve çeşitli TV türlerini desteklemenize yardımcı olan özelliklere sahip bir uygulamadır.

Cihazdaki bir videoyu veya dosyaları büyük ekranda izlemek, Web Video Cast kullandığınızda hızlı bir şekilde yapılabilir. Kullanıcılar akıllı telefonları ve TV’leri arasında bir bağlantı kurmak için zaman alacaktır. Aynı zamanda, bağlantı gereksinimleri tamamen karşılandığında, sevdikleri şeyleri deneyimlemek onların işidir. Cihazın Premium işlevlerinden bazıları da birçok kişi için oldukça kullanışlıdır.


Bu Makaleyi Keşfedin

Web Video Cast Premium Apk

Web Video Cast Premium Apk

BİR UYGULAMA İLE ÇEVRİMİÇİ VİDEOLARI YAYINLAYIN

Web Video Cast Premium Apk, Kullanıcılar sadece Web Video Cast ve desteklenen bir TV ile istediklerini izleyebilecekler. Bu, herhangi bir kullanıcının daha büyük bir ekranda istediklerini deneyimleyebildiği için keyif alacağı çeşitli tatmin edici deneyimler sunar, ancak bağlantı kurmak çok zor değildir. Aynı zamanda, cihazın tam olarak desteklediği videoları veya birçok öğeyi oynatmak, kullanıcının eğlence ihtiyaçlarına bağlı olarak birçok farklı durumda uygulanabilen bir şeydir.

Web Video Cast Android, Uygulamayı indirmeyi bitirdikten sonra tamamen basit bağlantı yöntemleri ile TV’nize bağlanmaya başlayacaksınız ve fazla zamanınızı almamış olacaksınız. Cihazınızda bu uygulamanın olması gerekecek ve TV’niz için Web Video Caster adlı başka bir uygulamayı indirmeniz gerekecek. Tamamlandığında, iki platformda iki uygulama açacak ve bağlanmaya başlayacaksınız. İşlem başarılı olursa tarayıcınızda veya cihazınızda bulunan favori öğelerinizden herhangi birini görüntüleyebilirsiniz.

Web Video Cast Premium Apk Web Video Cast Premium Apk

DESTEKLENEN CİHAZLARI ARAYIN

Web Video Cast Premium Apk, Uygulamaları indirmek ve bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz TV cihazları oldukça çeşitlidir ve hepsinin ortak bir noktası vardır: tarayıcı kullanmak. Sahip olabileceğiniz bazı TV’ler Chromecast, RokuTV, SmartTV ve bazen PlayStation 4 web tarayıcısı tarafından desteklenmektedir. Bu nedenle, kullanıcıların bu işlevleri tamamen dikkatli bir şekilde öğrenmeleri gerekecektir. TV’nizin türünü ve bağlantı kurmak için ilgili işlevlere sahip olduğunu bilmeye dikkat edin.

Web Video Cast Browser to Tv, Uygulama geliştirme sırasında, herkesin beğeneceği bir faktör, desteklenen TV’lerin sayısının artmasıdır. Başka bir deyişle, bu uygulama piyasadaki çoğu TV’yi desteklemektedir ve yakında sayı muhtemelen zamanla artacaktır. En sevdiğiniz programları veya sakladığınız dosyaları görüntülemek için bu uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz. web video cast apk mod Kullanım sırasında uygulama ile ilgili bazı faktörlere de dikkat etmeniz gerekmektedir.

VİDEO VE MEDYA İZLEMEYE UYGUN

Web Video Cast Premium Apk, Yukarıda belirtildiği gibi, kullanıcılar Web Video Cast ile istedikleri videoyu izleyebilirler. Böylece en sevdiğiniz filmleri daha büyük bir ekranda paylaşarak daha keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda, bazen video için içerik hazırlayabildiğiniz veya yapmadığınız zaman başkalarıyla video izlemek de tamamen ilginçtir. Dizi veya film olarak izlediğiniz videoların yanı sıra televizyonunuzda oynayabileceğiniz daha birçok unsur var.

Web Video Cast Nasıl Kullanılır, Cihazınızda bulunan görüntüler ve sesler de tamamen doğrudan görüntülenir. Başka bir deyişle, cihazınız eğlence etkinlikleriniz için bir denetleyici haline gelir ve TV, bunların büyük ekranda benzersiz olmasını sağlamaktan sorumlu olacaktır. Böylece sadece TV’nizde desteklenenleri değil, web video cast pc aynı türdeki diğer cihazları da izleyecek ve size sağlayabileceği avantajlardan yararlanacaksınız.

Web Video Cast Premium Apk Web Video Cast Premium Apk Web Video Cast Premium Apk

Web Video Cast Premium Apk, TV’nizde gösterilecek dosyaları kullanırken dikkatli olmanız gerekecek çünkü TV sadece tanıtım amaçlıdır ve uygulama bunun için köprü olacaktır. Başka bir deyişle, TV’de görünmesini istediğiniz dosyaların akıllı telefonda başarıyla açılması gerekir. Diğer platformlardaki film, ses, fotoğraf ve birçok video gibi dosyaların cihazınız tarafından tam olarak desteklenmesi gerekir. TV’de izlemek istediklerinizin çoğu, daha önce cihazınızda başarıyla görüntülendi.

KULLANICILARIN ALACAĞI AVANTAJLAR

Web Video Cast Premium Apk, kullanırken, videoları veya diğer dosya türlerini izleme deneyiminde bazı sorunlar olacaktır. Kullanıcılar Premium işlevini deneyimlerse, uygulamayı kullanırken herhangi bir reklam görmemek gibi belirli avantajlar olacaktır. Beğendiğiniz filmleri izlemenize rağmen yine de bu uygulamanın platformunu kullanıyorsunuz. Bu premium işlevselliğin tamamen kesintisiz bir deneyim yaşamanıza yardımcı olmasına izin verin.

Web Video Cast Apk, Birçok içeriği tekrar tekrar izledikçe, uygulama üzerinde görüntüleme geçmişinizi bulabileceksiniz. Kullanışlı çünkü bazen bu içeriğin bazı temel özelliklerini tekrar gözden geçirmek ve bunları hızlı bir şekilde bulmak isteyeceksiniz. Ek olarak, en çok görüntülenen nesnelerle ilgili yer imi ve yer imi, uygulamayı kullanırken deneyiminizi daha güvenli ve rahat kılan şeydir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Web Video Cast

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (23.1 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Web Video Cast Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Web Video Cast
Web Video Cast 5.4.0 yapı 3884 MOD
Ekim 24, 2021 23.1 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X