Alien Creeps TD

İsim Alien Creeps TD… Alien Creeps TD is the most famous version in the Alien Creeps TD series of publisher Outplay Entertainment Ltd
Yayıncı Outplay Entertainment Ltd
Tür Strateji Oyunları
Boyut 96 MB
Versiyon 2.31.3
Mod Version 2.31.3
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 23 Ekim 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Strateji Oyunları
4.4 ( 370 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Alien Creeps Mod Apk, oyuncuların karşılaştığı düşmanların etkileyici grafiklerine kadar heyecan verici bir kule savunma deneyimi . Aynı türdeki oyunlarla bazı benzerlikleri fark edecekler ve farklı zorluk seviyelerine sahip seviyelerde çalışmak için zaman harcayacaklar. Aynı zamanda, önünüzdeki birçok zorlu modun üstesinden gelmek için doğru unsuru öğrenmek ve seçmek için zaman harcayacağınız birçok heyecan verici yükseltme mekaniği olacak.

Bu Makaleyi Keşfedin

Alien Creeps Mod Apk

Alien Creeps TD – Epik kule savunması


YABANCI DÜŞMANLARIN İstilası

Alien Creeps Mod Apk,‘nın dünyasına birçok güçlü düşman yaklaşırken çok zorlu bir savaşa girecek ve bu düşmanlarla savaşmak için farklı güçlere liderlik eden kahraman olacaksınız. Herkesin dikkat etmesi gereken bir özellik, onların sıradan canavarlar değil, güçlü ve iyi silahlanmış düşmanlar olmalarıdır. Başka bir deyişle, birçok farklı silahla birlikte güvenli bölgenize girecekler.

Bu istilaların çoğunda genellikle birçok uzaylı ortaya çıkar ve sürekli olarak son konuma doğru hareket eder. Bu oyundaki göreviniz tamamen anlaşılabilir: onları art arda yenmek için farklı türde kuleler kullanmak. alien creeps best hero Aynı zamanda, nihai zaferin sizin tarafınızda olduğundan emin olmak için gözlerinizi bu oyundan ayırmanızı zorlaştıracak yavaş yavaş ortaya çıkan birçok yeni unsur olacak. Bunlardan biri düşman bilgilerini güncellemek.

Alien Creeps TD – Epik kule savunması

Alien Creeps Mod Apk, Bazı kule savunma oyunlarında sıklıkla göreceğiniz bir işlev, yeni ortaya çıkan yeni düşmanlar hakkında bilgidir. Bu bilgi basittir, ancak zırh türü veya ana üsse verilebilecek hasar miktarı gibi bazı düşman özelliklerini bilmeniz sizin için anahtardır. Bu yüzden lütfen bu bilgiyi göz ardı etmeyin alien creeps android 1 çünkü savunmanızı mükemmelleştirmeniz tamamen sağlamlaşmanız için vazgeçilmez olacaktır.

SAHİP OLDUĞUNUZ KUVVET TÜRLERİNDEN FAYDALANIN

Alien Creeps Apk Hile, Kule savunma türünde bir oyun deneyimlediğinizde, bu oyunda kullanabileceğiniz güçleri kesinlikle bilmeniz gerekecek. Spesifik olarak, iki ana birlik türü olacak: kuleler ve kahramanlar. Binalara gelince, bunlar hazırlanmış bir alana inşa edebileceğiniz şeyler. Her yuvarlak ve bayraklı alan, kuleleri yerleştirebileceğiniz alandır ve bu alanlar zaten kulelerle doluysa, kesinlikle daha fazlasını inşa edemezsiniz.

Alien Creeps TD – Epik kule savunması

Alien Creeps Mod Apk, Kulelerin aksine bazı özelliklere sahip olan bir diğer güç ise kahramanlardır. Düşmana saldırmak ve kontrolünüz altında olmak için herhangi bir alana hareket edebilirler. alien creeps td mod apk Aynı zamanda hasar almayan binalardan farklı olarak bu kahramanlar da belirli bir miktarda sağlığa sahiptir ve bazen uzaylıların saldırılarına karşı çok savunmasız olacaktır. Ancak bu zayıflığı telafi etmek için bomba atmak veya asker çağırmak gibi bazı tehlikeli durumlarda hayat kurtarabilecek özel becerilere sahip olacaklar.

GÜCÜNÜZÜ YÜKSELTİN VE ÜSÜNÜZÜ KORUYUN

Alien Creeps TD oyuncularının nihai amacı, yolun sonundaki tesislerini düşman saldırılarına karşı korumanın bir yolunu bulmaktır. Her saldırı ile kalp sayısında bir azalma göreceksiniz ve sıfıra ulaştığında seviyeyi kaybedeceksiniz. Bu nedenle, çoğu zaman, uzaylıların ilerlemesini engellemek için giriş alanının yakınına bazı kuleler ve kahramanlar yerleştireceksiniz. Bu yüzden oyun ekranından gözünüzü alamıyorsunuz.

Alien Creeps Hile Apk

Alien Creeps Mod Apk, Zamanla bu uzaylıların gücü sürekli artacak ve bir süre sonra üs kulelerinin gücünü arttırmanın yollarını bulmanız ve yenilerinin kilidini açmanız gerekecek. Böylece belirli bir miktar para kazanmanın yollarını bulacak ve bu kulelerin etkileyici becerilerini farklı düşmanlarla baş edebilmeleri için açacaksınız. Binaların ve kahramanların sayısı oldukça çeşitli olduğundan, kalan kulelerin tüm özelliklerini açmadan önce bazı kulelere öncelik vermeniz gerekecek.

FARKLI ZORLUK DÜZEYLERİYLE KARŞILAŞTI

Alien Creeps Mod Apk, Kule savunma oyunlarıyla ilgili heyecan verici bir şey, üstesinden gelmeniz gereken seviyelerin sayısıdır. Özellikle farklı seviyelerde oyun ekranının amacını tamamlamaya çalışacaksınız. Tabii ki zorluk zamanla her zaman artacak ve yeni uzaylılar ortaya çıktıkça onlarla başa çıkmanın bir yolunu bulmanız gerekecek. alien creeps hile Aynı zamanda oyun sırasında her zaman en fazla yıldızla bölümü tamamlamak isteyeceksiniz ve oyun da bunu karşılıyor.

Alien Creeps Hile Apk, Oyuncular, birincil modun yanı sıra Alien Creeps TD’de Veteran ve Spec Ops olmak üzere iki mod daha bulacaklar. Bu iki mod, deneyimlediğiniz orijinal seviyeden tamamen daha karmaşıktır ve belirli seviyelerde bu modda bazı değişiklikler olacaktır. Örneğin, daha fazla uzaylının girmesi için daha fazla yol açılacak veya seviyenin başında daha güçlü düşmanlar ortaya çıkacak. Bu nedenle, deneyimli oyuncular için bu bir mod olarak kabul edilebilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Alien Creeps TD

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (96 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Alien Creeps TD Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Alien Creeps TD
Alien Creeps TD 2.31.3 MOD
Ekim 23, 2021 96 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X