Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu

İsim Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu… Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu is the most famous version in the Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu series of publisher Fun Games For Free
Yayıncı Fun Games For Free
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 76 MB
Versiyon 2.13.42
Mod Version 2.13.42
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 9 Kasım 2021
MOD Sınırsız Para
Android Android Simulasyon Oyunları
4.2 ( 518 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Block Craft 3D Apk İndir, özel 3D bloklarla açık alanda en heyecan verici binaları inşa etmenizi sağlayacak.

Block Craft 3D Blok Hilesi‘de deneyimlemek için zaman ayıracağınız heyecan verici bir dünya beliriyor. İstediğiniz her şeyi inşa edebilir ve oyundaki alanın tamamen daha az boş olmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylece farklı binaları deneyebilir ve birçok heyecan verici ödül kazanabilirsiniz. Ayrıca birçok hayvan türü gelip onlarla oynamanızı bekliyor.


Bu Makaleyi Keşfedin

Block Craft 3D Apk İndir

Block Craft 3D Apk İndir

TAMAMEN BÜYÜK BİR DÜNYA DENEYİMİ

Block Craft 3D Apk İndir, Oyuncular, enginliğini keşfetmek için çok zaman harcayacağınız büyük bir dünyaya girecekler. Bu oyunda çok fazla kuralla karşılaşmayacaksınız çünkü beğendiğiniz evin her tasarımında yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza imkan tanıyor. Yani oyunda istediğiniz binaları inşa etmek için çok fazla kaynağa sahip olacaksınız ve her binanın dikkatli bir şekilde üstesinden gelmeniz gereken zorlukları var.

Block Craft 3D Apk İndir Elmas Hilesi, Bu oyundaki ortam tamamen kare bloklardan Minecraft oyununa benzer bir his verecek şekilde tasarlanmıştır. Ancak oyuncunun Block Craft 3D oynarken deneyimi tamamen binaya odaklanır. Ek olarak, ihtiyaçlarınıza veya tercihlerinize bağlı olarak en sevdiğiniz görüş açısını seçebilirsiniz. Spesifik olarak, her oyuncu tasarım sürecinde istediği zaman birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında geçiş yapabilir.

Block Craft 3D Apk İndir

Block Craft 3D Apk İndir, Her görünümün tamamen farklı bir deneyimi ve işlevi vardır ve binanız için doğru yeri seçmek için bir şey inşa etmek üzereyken tüm araziyi görebilirsiniz. Ayrıca belirli bir seviyeye ulaştığınızda, belirli bir yüksekliğe uçmanıza yardımcı olan ikincil uçuş becerisinin kilidini açacaksınız ve bu oyunda bazı yüksek binalara ulaştığınızda bu işlev heyecan verici.

FARKLI EVLER İNŞA ET

Block Craft 3D Ücretsiz En İyi Smülatör Oyunları, başlattığınızda, oyunculara bu oyunun içindeki bazı mekanikler konusunda rehberlik edilecek ve bu oyun içinde yaptığınız ilk iş bir bina inşa etmektir. Yukarıda bahsedildiği gibi bu evin konumunu belirlemek için daha geniş bir perspektife geçiş yapacaksınız ve yerleştirebileceğiniz pozisyonlar olacak. Yerleştirdikten sonra, ekranın alt kısmında kolayca görebileceğiniz karede kullanabileceğiniz malzemeleri göreceksiniz.

Block Craft 3D Apk İndir

Block Craft 3D Apk İndir, Bu kareler birçok farklı malzemeden yapılmıştır ve yerleşimin tekdüzeliği nedeniyle, bunları blokların arasına tam ve bitişik olarak yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, her evin konumu, dikkat etmeniz gereken belirli bir bileşene ihtiyaç duyar. Zamanla, seviyenize bağlı olarak inşa edebileceğiniz daha fazla bina olacak. Alabileceğiniz ödüller, belirli bir binayı tamamladıktan sonra görünecektir.

OYUNDA ÇOK PARA VE MÜCEVHER KAZAN

Block Craft 3D Oyna, mekaniğini öğrendikten sonra birçok farklı bina inşa etmeye başlayacaksınız. Her bina ekranın sağ tarafında İnşa bölümünde görünür ve üzerine tıkladığınızda bazı binalar hemen inşa edilebilir, bazılarına ise seviyenizi yükseltmeniz gerektiği için ulaşamazsınız. Aynı zamanda, ödülleriniz altın, deneyim ve bazen yeşil taşlar gibi oldukça çeşitlidir.

block craft 3d elmas hilesi

Block Craft 3D Apk Mega Hile, Deneyim kullanımı, seviyenizi artırmanıza ve oyundaki daha fazla öğeye erişmenize yardımcı olacak şekilde tahmin edilebilir olabileceğiniz için tamamen öngörülebilir. Aynı zamanda oyuncular, atanan işi hızlı bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olabileceğinden, mücevher biriktirmek için zaman harcayacaklar. Senin işin sadece binayı doğru yere koymak. Ek olarak, oyundaki altın paralar, etkileyici evler inşa etmek için ücret ödeyebilmeniz için kullanılır.

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ YAPIN

Block Craft 3D Elmas Hilesi, Zamanla seviyeniz artacak ve farklı tiplerde birçok yeni bina bulabileceksiniz, bu da detaylarının giderek daha karmaşık hale geleceği anlamına geliyor. Onları tamamlamak için zamana ihtiyacın olacak ve ulaşılması kolay olmayan uzun bir saat kulesi olabilirler. Bu nedenle, daha fazla para kazanmak için hayranlık uyandıran bir görünüme sahip binalar inşa ederken oyuncunun keşfetme ve fethetme arzusunu teşvik edecektir.

block craft 3d elmas hilesi

Block Craft 3D Apk İndir, Oyunda seveceğiniz bir diğer unsur ise oyundaki evcil hayvanlar için kafesleme. Bu öğeyi inşa etmek için bir arsa seçebilirsiniz ve her şey kare bloklardan oluştuğunda ayrıntıların hizalanması konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Yani, onu inşa ettikten sonra, kafese birkaç hayvan koyabilir ve bu oyunun içinde özgürce hareket etmelerine izin verebilirsiniz. Oyunculara birçok heyecan verici unsur getirecek.

Rating

3

( 1 Votes )
Please Rate!
Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (76 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu
Block Craft 3D :İnşa Etme Oyunu 2.13.42 MOD
Kasım 7, 2021 76 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Para

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X