Airline Commander

İsim Airline Commander… Airline Commander is the most famous version in the Airline Commander series of publisher RORTOS
Yayıncı RORTOS
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 300 MB
Versiyon 1.5.0
Mod Version 1.5.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 29 Ekim 2021
MOD Uçaklar/Görevler/Kilidi Açık
Android Android Simulasyon Oyunları
4.0 ( 505 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

MOD V1
  • Tüm uçakların kilidini aç

MOD V2
  • Kolay oyun
Rate this post

Airline Commander Apk 2021, olağanüstü grafikleri ve çeşitli kişiselleştirmeler için derinlemesine sistemi ile gerçekçi ve sürükleyici bir uçuş simülasyonunu garanti eder.

Airline Commander Rota Nasıl Açılır, Simülasyon oyun türü her zaman 3D’dir, oyunculara belirli bir alanda en özgün duygu ve deneyimi vermek için her zaman doğru seçimdir. Özellikle araba, otobüs, kamyon ve uçuş simülatörü gibi sürüş simülasyonu oyunları, oyuncuya belirli araçların çalışması hakkında önemli bilgiler verecektir. Bu oyunlardan biri, oyunculara pilot olma konusunda en iyi deneyimi sunmak için gerçekçi ve canlı 3D grafikler kullanan bir uçuş simülatörü olan Airline Commander.


Bu Makaleyi Keşfedin

Airline Commander Apk 2021

havayolu-komutan-mod-görevleri-her zaman-kilidi açık

GÜZEL VE ​​BÜYÜLEYİCİ GERÇEKÇİ GRAFİKLER

Airline Commander Apk 2021, çeşitli görsel öğelerle geliştirilen büyüleyici ve çarpıcı 3D grafikleri, kullanıcılara en sürükleyici deneyimi sunduğu için öne çıkıyor. Bu arada, ışık efekti mükemmeldir, oyuncu ister yerin altında ister gökyüzünde olağanüstü bir güzellik yaratır. Sıradaki, dünyayı ve oyuncunun deneyimini canlandıran canlı ortamlar ve arazilerle dünyayı optimize edilmiş bir şekilde tasarlama yeteneğidir. Oyun, airline commander gerçek uçuş deneyimi apk, oyunu sandbox tarzında tasarlayacak ve oyuncuların dünyayı bir pilotun bakış açısıyla sonsuz bir şekilde keşfetmesine ve hatta gökyüzünün güzelliğine özgürlük ve daldırma deneyimi yaşamasına izin verecek. Görsel kalite ve gerçekçi fizik mekaniği oyuna getirilecek ve her ayrıntıyı gerçeğe dönüştürerek oyuncunun deneyimini geliştirecek.

havayolu-komutan-mod-görevleri-will-alwaysunlocked-1

OTANTİK VE TİTİZLİKLE GELİŞTİRİLMİŞ OYUN

Airline Commander Apk 2021, bir uçuş simülatörüdür, bu nedenle oynanışı yavaştır ve birçok rahatlama öğesi içerir. Diğer atari oyunlarıyla karşılaştırıldığında, araçları çalıştırma veya kontrol etme konusundaki tüm gereksiz adımları ortadan kaldıracaklar. Ancak bu oyun için, her şeyin bir sürece göre yapılması ve oyuncuya çeşitli uçak türlerini çalıştırmak için gereken bilgiyi vermek için gerçeğe sadık kalması gerekiyor. Oyun ayrıca oyunculara gelir elde etmelerine ve keşfedilecek yeni içeriklerin kilidini açmalarına yardımcı olacak bir dizi olağanüstü görev ve aktivite getirecek. Bir kariyer sistemi getirilecek ve oyuncular, airline commander yakında bölümü ne zaman çıkacak, niteliklerini geliştirmek ve oyunda daha yüksek seviyeli uçaklara maruz kalmak için çeşitli sürüş okullarına katılmak zorunda kalacaklar.

Airline Commander Apk 2021

Sezgisel ve Yenilikçi Kullanıcı Arayüzü TASARIMI

Airline Commander Apk 2021, Havayolu Komutanı kontrolleri sürekli olarak değişecek ve gerçekçi fizikle uygulanarak oyuncunun uçağı kullanma algısı üzerinde çeşitli etkiler yaratacaktır. Aynı zamanda, bir pilotun en özgün hissini verdiği, yüksek konsantrasyon gerektirdiği ve acil durumlarla nasıl başa çıkacağını bilmesi gerektiği zaman, airline commander apk mod, bu oyunda favori bir işlevdir. Oyunun kullanıcı arayüzü tasarımı benzersizdir, önemli işlevlere sahiptir ve uçağın yerde veya havada olmasına bağlı olarak sürekli değişir. Oyuncular, düzeni, genel tasarımı değiştirmek ve her şeyi kendi tercihlerine göre özelleştirmek gibi daha iyi bir deneyim için kullanıcı arayüzünü özelleştirebilir.

Airline Commander Apk 2021

GELİR İÇİN TAM ÇEŞİTLİ SÖZLEŞMELER

Airline Commander Hile ios, Bir pilot olarak, oyuncular gelir elde etmek ve kariyerlerini geliştirmek için sürekli olarak uçak uçurmalı ve sözleşmeleri tamamlamalıdır. Her pilota bir seyahat izni verilir ve ayrı bir seviyesi vardır ve oyuncunun belirli bir tipte araba kullanmasına izin verir. Oyuncunun indiği her havalimanının farklı bir sözleşmesi vardır. Oyuncuları etrafta taşımak ve dünya harikalarını keşfetme fırsatına sahip olmak için bir dizi fenomen haline gelecekler. Ayrıca ödül ve işin içeriği farklıdır; nakliye müşterileri veya mallar farklı olacaktır. Oyuncu için görünmez bir baskı yaratmak için bir zaman sınırı bile olacak. airline commander apk hile indir,  Oyuncular daha fazla sözleşmeyi tamamladıkça, kademeli olarak seviye atlama testlerinin kilidini açarak üst sınıf pilotlar olmalarına ve çeşitli uçakları uçurmalarına izin verecekler.

Airline Commander Apk 2021

DAHA FAZLA DENEYİM İÇİN UÇAĞINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Airline Commander Apk 2021, Oyundaki uçak sayısı neredeyse sonsuzdur ve hepsi oyuncuların keşfetmesi için açıkça sınıflandırılmıştır. Bunlar arasında uçaklar, ticari veya nakliye uçakları olmak üzere iki ana kategoride sınıflandırılır ve çalışmaları ve özelleştirmeleri farklılık gösterecektir. Ayrıca, oyuncu pervane, stunts, airline commander apk ios,  eski okul, jet vb. gibi çeşitli uçakları uçurmayı seçebilir. Her uçak tipi, kontrol mekanizması, tasarım, performans vb. durmadan. Oyunun araç özelleştirmesi sonsuz ve yaratıcıdır ve oyuncular birlikte sonsuz ufka uçmak için en sevdikleri uçakları yeni renkler veya görünümlerle tasarlayabilirler.

Airline Commander 1.2.9 Hile, gelen gerçek ve hayat sonsuzdur ve oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için birçok unsur içerir. Oynanışı, simülasyonu göstermek ve oyunculara bir uçağı işletmek için önemli bilgiler vermek için derinlemesine ve gerçeğe bağlı olarak geliştirildi. Oyunun grafikleri mükemmel, mükemmel efektler ve çevre taslağı canlıdır; airline commander boeing 747, küçük detaylar bile hayat dolu. Yukarıdaki faktörlerin tümü, Airline Commander’ı harika bir oyun ve oyuncuların bir kez deneyimlemeye değer olmasını sağlar.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Airline Commander

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (300 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Airline Commander Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Airline Commander
Airline Commander 1.5.0 MOD
Ekim 28, 2021 300 MB

Mod İçeriği:

Uçaklar/Görevler/Kilidi Açık

'dan daha fazlasıRORTOS

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X