Pandora Music

İsim Pandora - Streaming Music, Radio & Po… Pandora - Streaming Music, Radio & Podcasts is the most famous version in the Pandora - Streaming Music, Radio & Podcasts series of publisher Pandora
Yayıncı Pandora
Tür Müzik Ses Uygulamaları
Boyut 25 MB
Versiyon v2108.1
Mod Version v2108.1
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 27 Eylül 2021
MOD Premium Sürüm
Android Android Müzik Ses Uygulamaları
4.2 ( 767 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Premium Sürüm
Rate this post

pandora music apk Pandora, zevklerinize göre sürekli gelişen kişiselleştirilmiş bir dinleme deneyimi sunar. En sevdiğiniz şarkılardan, sanatçılardan veya türlerden istasyonlar oluşturun, ruh haliniz veya etkinliğiniz için önerilen istasyonları bulmak için arama yapın veya göz atın ve sizinle konuşan podcast’leri keşfedin. Bugün indirin ve en yeni single ve yayınlardan haberdar olurken, en sevdiğiniz sanatçılara ve podcast’lere anında erişin. Rap ve pop’tan rock ve country’ye, en sevdiğiniz sanatçıları çalın ve günümüzün en popüler şarkılarından ve yayınlarından haberdar olun. Tüm güncel küresel hitleri yayınlamaya başlayın ve kendi kişiselleştirilmiş müzik deneyiminizin keyfini çıkarın.

Pandora’yı Android Auto ile gittiğiniz her yere götürün. Dünyanın en güçlü müzik keşif platformunda her yerden kendi kişiselleştirilmiş müzik veya podcast deneyiminizin keyfini çıkarın. Yeni ses modu, basit bir sesli komutla arama yapmanıza, çalmanıza, duraklatmanıza, pandora music online  ses seviyesini ayarlamanıza ve müziği açmanıza olanak tanır. En sevdiğiniz sanatçıyı, şarkıyı, türü veya podcast’i bugün arabanızda ücretsiz olarak yayınlamaya başlayın.


pandora music apk

Google’ın Wear OS ile Pandora’nın sunduğu her şeyin keyfini bileğinizin rahatlığında çıkarın. Hızlı bir dokunuşla oynat/duraklat, tekrar oynat, atla, başparmaklar ve daha fazlası gibi medya oynatmayı kontrol edebilirsiniz. Telefon gerekmez.

Bu Makaleyi Keşfedin

Pandora Music App

Pandora’daki Podcast’ler ile favorilerinizi bulun ve gerçekten anlamlı olan kişiselleştirilmiş önerileri dinleyin. Cep telefonunuzda veya tabletinizde arama yapın ve dinlemeye başlamak için oynatın, ardından koleksiyonunuza eklemek için + öğesine dokunun. İster Pandora Premium, ister Plus veya Radio’da olun, isteğe bağlı olarak SiriusXM şovları da dahil olmak üzere 1.400’den fazla podcast bulmak için önerilen podcast’lere göz pandora music station atarak ve hafifçe vurarak yeni bir şeyler bulun.

Daha fazlasını mı arıyorsunuz?

Pandora Modlarıyla Tanışın – İstasyon deneyiminizi kişiselleştirmenin yeni yolu. Duyduğunuz müzik türünü değiştirmek için altı farklı moddan birini seçin:
•Benim İstasyonum: Bildiğiniz ve sevdiğiniz istasyon deneyimi.
• Kalabalık Favorileri: Diğer dinleyicilerin en çok 👍şarkılarını dinleyin.
•Derin Kesimler: İstasyon sanatçılarından daha az tanıdık şarkılar duyun.
•Keşif: Genellikle bu istasyonda çalmayan daha fazla sanatçıyı dinleyin.
•Yeni Çıkanlar: İstasyon sanatçılarının en yeni yayınlarını dinleyin.
•Yalnızca Sanatçı: İstasyon sanatçısının şarkılarını dinleyin.

pandora music apk

Pandora Premium™
Kişiselleştirilmiş isteğe bağlı müzik ve podcast’lerin keyfini çıkarmak için abone olun

• İsteğe bağlı olarak favori şarkılarınızı, podcast’lerinizi, albümlerinizi ve çalma listelerinizi arayın ve çalın
• Çalışma listeleri değil, kendi başınıza veya Pandora tarafından desteklenen çalma listeleri oluşturun
• Çevrimdışı dinlemek için istediğiniz müziği indirin
• Sınırsız atlama ve tekrar oynatma
• Daha yüksek kaliteli ses
• Reklamsız müzik dinleyin

Pandora Music Login

Pandora Plus™
Reklamsız müzik eşliğinde kişiselleştirilmiş radyonun keyfini çıkarmak için abone olun

• Sınırsız kişiselleştirilmiş istasyon ve podcast
• Çevrimdışı dinleme için dört adede kadar istasyon
• Sınırsız atlama ve tekrar oynatma
• Daha yüksek kaliteli ses
• Reklamsız müzik dinleyin

pandora music apk

Pandora Plus abonelikleri aylık 4,99 ABD dolarıdır. Pandora Premium abonelikleri aylık 9,99 ABD dolarıdır. Google Play hesabınız üzerinden yinelenen bir işlem olarak ücretlendirilirsiniz. Mevcut abonelik ayının bitiminden 24 saat önce iptal etmediğiniz sürece, beklemede olan deneme uygunluğu, Plus >($4,99/ay) veya Premium ($9.99/ay) ücretleri ücretsiz deneme süresinin sonunda başlar. Pandora Premium’a yükseltme yaparsanız, pandora music app download free ücretsiz Pandora Plus deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilir. Google Play hesabınızdaki Hesap Ayarları aracılığıyla aboneliğinizi yönetebilir, otomatik yenilemeyi iptal edebilir veya kapatabilirsiniz. Pandora, yalnızca ABD’deki müşteriler tarafından kullanılabilir.

Bazı reklam istisnaları geçerlidir. Atlamalar, tekrarlar ve çevrimdışı özellikler, belirli lisans kısıtlamalarıyla sınırlandırılabilir. Pandora büyük miktarda veri kullanabilir ve taşıyıcı veri ücretleri uygulanabilir. En iyi sonuçlar için, mümkün olduğunda cihazınızı güvenilir Wi-Fi ağlarına bağlamanızı öneririz.

Müzik her zaman dinleyicilere rahatlama anları veren ve onların dünyalarına dalmasına yardımcı olan bir şey olmuştur. Sevdikleri müzik türlerini seçebilir ve tamamen ona odaklanabilirler. Gerçekten de her geçen saniye, kendilerini rahat hissediyorlar. Yavaş yavaş, her insan kendi müzik kitaplığına ve çeşitli ses araçlarına sahip oldu. Böylece istediklerini dinleyebilirler. Bugün tanıtılan uygulama tam da bunu yapabilir, Pandora – Streaming Music, Radio & Podcasts.

pandora music apk

Pandora Music Free

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ
Pandora – Streaming Music, Radio & Podcasts, herhangi bir kullanıcının yavaş yavaş alışabileceği, kullanıcı dostu ve kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Uygulama, kullanıcının kolayca bulabilmesi için medyayı farklı kategorilere ayırır. Aynı zamanda, bu pandora music app free download for android  uygulamanın sağlayabileceği işlevler, piyasadaki diğer müzik çalarlarla neredeyse aynıdır. Bu nedenle, kullanıcıların bu uygulamaya alışması sadece kısa bir zaman alır.

Yukarıdaki faktörlere ek olarak, uygulama hızlı ve mükemmel bir şekilde önlerinde ne olduğunu bularak kullanıcı kullanımını optimize eder. Spesifik olarak, uygulama birçok farklı sekmeye bölünmüştür ve uygulamayı kullanırken her kullanıcının amacı ile ilgilidir. Böylece, yalnızca sekmeyi değiştirerek, Koleksiyonum, Sizin İçin ve diğer faydalı sekmeler gibi istediklerini hızla bulabilirler.

BİRÇOK FARKLI SES DOSYA TÜRÜNÜ DENEYMENİZE YARDIMCI OLUR
Pandora, herkesin bildiği ve kullanıcıların sevdikleri müziği deneyimlemelerini sağlayan bir işleve sahiptir. Kütüphaneden müzikler ve günlük olarak güncellenen sıcak şarkılarla keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda, her zaman ihtiyaçlarınıza yöneliktir ve bunları karşılamak için kademeli olarak adapte olur. Yani, bu uygulamayı kullanırken tamamen heyecanlı hissedeceksiniz.

Kişisel bir kitaplık oluşturmak son derece mantıklıdır ve her kullanıcı için her zaman yeni şarkılar eklenecektir. Uygulama, kullanıcıların yeni şeyler bulmasına yardımcı olmak için her zaman yeni şeyler ve alakalı şarkılar önerir. Uygulamayı daha fazla kullanırsanız, bu şarkılar giderek daha uygun hale gelecektir. Oradan, kesinlikle daha iyi şarkılar öğreneceksiniz.

Pandora Music Website

Şarkıların yanı sıra günümüzde pek çok kişinin birçok amaçla kullandığı pandora music app download bir araç da Podcast’lerdir. Podcast’lerin kullanımı, temel bilgileri veya önemli haberleri arşivleyebildikleri için giderek popülerlik kazandı. Bu uygulama ile sadece iyi şarkıları deneyimlemekle kalmayacak, aynı zamanda podcast dosyalarınızı da destekler ve ayrıca size günlük yeni Podcast’ler verir.

pandora music apk

UYGUN KOLEKSİYONUNUZU OLUŞTURUN
Pandora size birçok harika müzik getiriyor ve her gün sürekli güncelleniyor. Bu nedenle, bazen favori şarkılarınızı farklı temalar listesinde bulmak için arama işlevine ihtiyacınız olacaktır. Aslında bu işlem, bu işlev ayrı bir sekmede bulunduğunda, kullanıcıların istedikleri zaman kullanabilmeleri için hızlı bir şekilde yapılacaktır.

Pandora Music Download

Sevdiğiniz bir çalma listesine sahip olduğunuzda, ruh halinize bağlı olarak bazen pandora music and podcasts onu deneyimlemek için listenizi oluşturmak için bir hamle yapacaksınız. Bu uygulama aynı zamanda size bu işlevi verir ve bunu tamamen basit bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca, yeni güncellenen şarkıları uygun bulduğunuzda hemen ekleyebilirsiniz. Yani, sadece bir dokunuşla, hemen istediğiniz bir çalma listesine sahipsiniz.

UYGULAMAYI KULLANIRKEN BİRÇOK FAYDA
Pandora, size yukarıda birçok heyecan verici işlev sunar ve her zaman tüm deneyiminizi sağlar. Dolayısıyla, deneyiminiz sırasında, reklam gibi üçüncü şahıslarla ilgili herhangi bir engelle kesinlikle karşılaşmayacaksınız. Gerçekten de, uygulama sürecinde hiçbir şey görünmeyecek ve stresli anları unutabilirsiniz.

Uygulama, çevrimiçi müzik dinlemenin yanı sıra, kendi başınıza oluşturabileceğiniz ve seçebileceğiniz bir müzik mağazası da sunmayı amaçlıyor. Bunu yapmak için çevrimdışı deneyimlemek istediğiniz herhangi bir müziği indirebilirsiniz. Böylece istediğiniz yerde pandora music apk premium dinleyebilir veya uygun gördüğünüz gibi listelere ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu uygulama ile sıklıkla kullandığınız çalışmadır.

 

Aynı zamanda kullanım esnasında uygulama size sesli komutlar da vermektedir. Özellikle, yalnızca kendi sesinizle arama, oynatma ve diğer birçok işlev gibi bazı temel işlevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu nedenle, bu uygulamanın size getirebileceği faydaları inkar etmek zor. Her ikisi de müzik ve podcast’ler için harika bir dinleme deneyimi sağlar.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Pandora Music

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (25 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Pandora - Streaming Music, Radio & Podcasts Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Pandora Music
Pandora Music v2108.1 MOD
Eylül 26, 2021 25 MB

Mod İçeriği:

Premium Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X