LivU

İsim LivU: Cep telefonunda görüntülü s… LivU: Cep telefonunda görüntülü sohbet arkadaş bul is the most famous version in the LivU: Cep telefonunda görüntülü sohbet arkadaş bul series of publisher LIVU Team
Yayıncı LIVU Team
Tür Sosyal Ağ Uygulamaları
Boyut 72 MB
Versiyon 1.3.0
Mod Version 1.3.0
Content Rating 17 yaş ve üzeri yetişkin
Güncelleme 7 Eylül 2021
MOD Para Hileli
Android Android Sosyal Ağ Uygulamaları
4,5 ( 572 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Para Hileli
3.8/5 - (30 votes)

Livu Nedir LovU resmen adını LivU olarak değiştirdi. LivU, insanların yeni insanlarla tanışma ve yabancılarla sohbet şeklini değiştirdi. Beş kıtada 195 farklı ülkeden en havalı insanları eşleştirmek için hızlıca aşağı kaydırın. livu elmas hilesi Şaşırtıcı filtreler ve çıkartmalar ile görüntülü sohbetleri daha eğlenceli hale getirin!

LivU sadece ücretsiz bir canlı sohbet uygulaması değil, aynı zamanda uygulamaları almak ve öğrenmek için harika bir arkadaş. Farklı geçmişlerden, kültürlerden ve dillerden milyonlarca kullanıcı var. Dünyanın diğer tarafında yaşayan ve tamamen farklı alışkanlıklara ve kültürlere sahip insanlarla eşleşebilirsiniz. Ardından, görüntülü sohbet yoluyla yaşam tarzı, yemek ya da festivaller hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Sadece orada olduğunu düşün!

Bu Makaleyi Keşfedin

Livu Para Hilesi

LivU, Lov’ın güçlü ve güçlü özellikleri nedeniyle eğlenceli ve bağımlılık yapar.

★ Video Filtresi: Mükemmel görünen ve livu para yükleme konuşmalarınızı ve videolarınızı daha ilginç hale getiren çeşitli filtreler ve çıkartmalar deneyin.

★ Güzellik efektleri: LivU’da daha iyi görünüyorsunuz. Güzellik efekti, yüz tanındığında otomatik olarak uygulanır.

★ Rastgele Eşleme: Dünyanın dört bir yanından yabancılarla rastgele görüntülü sohbete kaydırın. Canlı videoda güzel kızlar ve yakışıklı erkeklerle sohbet et ve sohbet et. Bu birbirinizi tanımanın hızlı ve kolay bir yoludur.

Livu Para Kazanma

★ Bulanıklaştırma efekti: Yüz tanıma, kullanıcı eşleştirmeye livu altın hilesi başladığında etkindir. Kamera, biri kameraya bakmadığında otomatik olarak görünen akıllı bir filtre işlevine sahiptir. Artık LivU’daki yabancılarla gerçek zamanlı sohbet hakkında endişelenmeyin.

★ IM: Sohbet ekranında çok güzel baloncuklar var; yabancı bir dilde konuşamayacak kadar utangaçsınız, nasıl söyleyeceğinizi bilmediklerinde, duygularını ifade etmek için kelimeler veya ifadeler kullanın.

Livu Altın Hilesi Apk

★ Sohbet Geçmişi: Kişilerinizi kaydedin ve yalnızca gizliliğinizi livu apk korumak için sohbet geçmişi. Sohbet geçmişi ayrıca arkadaşlarınızla iletişim kurmanıza ve iki taraf arasındaki güzel anıları hatırlatmanıza izin verir.

Hızlı ve kolay giriş: Facebook’u destekleyin veya telefon numaranızla giriş yapın. Kaydı sonlandırmak için tıklamanız yeterli. Ardından sohbete başlayabilir ve dünyanın her yerinden insanları keşfedebilirsiniz.

★ Ücretsiz Video Sohbeti: İstediğiniz livu apk para hilesi 2021 kişiyi bulduğunuzda arkadaşlık isteği gönderin. Bir arkadaşlık isteği kabul edildiğinde, siz ikiniz arkadaş olursunuz ve herhangi bir kısıtlama olmadan canlı görüntülü sohbet yapabilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde görüntülü sohbet veya metin sohbeti yapabilirsiniz!

Livu İndir

LivU – Dünyayı bağlayın!

Google Play’de ücretsiz olarak LivU indirin ve iyi livu altın hilesi 2021 arkadaşlar edinmeye başlayın!

LivU’yu arkadaşlarınızla paylaşın ve bize Google Play’de iyi bir inceleme verin.

LivU’yu desteklediğiniz için teşekkürler. Görüşleriniz LivU’nun daha iyi bir sosyal platform haline gelmesine yardımcı oluyor.

LivU hakkında daha fazla bilgi için, lütfen www.livu.me adresini ziyaret edin.

Rating

4.2

( 23 Votes )
Please Rate!
LivU

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (72 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın LivU: Cep telefonunda görüntülü sohbet arkadaş bul Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3.8/5 - (30 votes)

Tüm Versiyonlar

LivU
LivU 1.3.0 MOD
Eylül 23, 2021 72 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X