Ateş ve Su Buz Devri Oyunu Apk İndir

İsim Red Boy and Blue Girl Ice Age … Red Boy and Blue Girl Ice Age is the most famous version in the Red Boy and Blue Girl Ice Age series of publisher VELOC AJANS YAZILIM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ
Yayıncı VELOC AJANS YAZILIM VE BİLİŞİM HİZMETLERİ
Tür En İyi Oyunlar
Boyut 25M
Versiyon 0.1
Mod Version 0.1
Total installs 1,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 10 Ekim 2021
Android Android En İyi Oyunlar
4.9 ( 666 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (1 vote)

Ateş ve Su Buz Devri Apk, Red Boy and Blue Girl’ in tapınak labirentini keşfetmek için yardıma ihtiyacı var. Ateş ve Su Apk Bulmacaları çözün, zamanı yenin ve tüm elmasları toplayın! Lavaboy Redboy sudan kaçınmalı ve Icegirl Watergirl sıcak lavdan kaçınmalıdır. Lavaboy ateş çocuğu ve Icegirl su kızının labirentten çıkışı bulmasına yardım edin.

Ateş ve Su Apk

Bulmaca çözmeyi ve labirent oyununu seviyorsanız, bu Red Boy and Blue Girl’ i oynamalısınız. Bir gün, ateş ve buz bir araya gelir ve hotboy (ateşli çocuk – kırmızı çocuk) haritayı kaybeder ve buz kız (su kızı – mavi kız) – ateş ve su kızı olarak da bilinen kırmızı çocuk ve mavi kız ve kırmızı oğlan ve mavi kız ister Eve gitmek için. Ancak Tapınak Ormanı Ormanı’nın birçok tuzağı var ve onu geçmek için birçok labirent bulmacasını çözmeleri gerekiyor. Onlarla aşk macerasına çıkın, tapınak ormanından kaçın ve eve sağ salim dönün.

Ateş ve Su Apk

Ateş ve Su Buz Devri Apk İndir

Ateş ve Su Buz Devri Oyunu Apk İndir 1 – Atesvesu

 

 

Red Boy and Blue Girl Ice Age oyun stili çok popüler ama bu, birçok zor harita içeren en yeni sürüm.

Survival on Raft: Ocean Nomad Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Red Boy and Blue Girl Ice Age Özellikler: – Tanıdık karakterler Red Boy (ateş ve kırmızı çocuk), Blue Girl (buz, su veya mavi kız) – Tapınak ormanında 50’den fazla harita – 2D piksel klasik grafik stili.

Ateş ve Su Buz Devri Oyunu Apk İndir 3 – download red boy and blue girl ice age

Ateş ve su veya ateş ve buzun çılgın hayranları mısınız ? Ateş ve su macera labirent oyunu çocukluktan hatırlıyor musunuz? Ateş Kırmızısı oğlan ve onunla birlikte giden sevgilisi (buz kız – Su kız) iki kişilik bir bulmaca macera oyunudur. Çocuklarınızla, sevgilinizle ve arkadaşınızla oynamak için çok bağımlılık yapan bir oyun. Bu heyecan verici bulmaca oyununda kontrol etmeniz gereken iki karakter var.

Yol boyunca ateş elmasları ve buz elmasları toplayarak, Kristal Sıcaklık Labirentinin her seviyesinde Kızıl oğlan ve Su kızını kapılarına götürün. Kırmızı oğlan sudan kaçınmalı ve Buz kız ateşten kaçınmalı ve dikkatli olun, kara su ikisini de öldürür. Kapılara giden yolu açmak için oyundaki kaldıraç, itici, ayna, siyah top, ışık huzmesi, asansör, rüzgar makinesi, makara sistemi gibi nesneleri kontrol etmek için beyninizi kullanın.

Bu yeni macerada Red Boy and Blue Girl’e katılmak için tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın! Çocuğunuzun daha zeki olmasını istiyorsanız ücretsiz oynayın, iyi eğlenceler!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Ateş ve Su Buz Devri Oyunu Apk İndir

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (25M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Red Boy and Blue Girl Ice Age Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Ateş ve Su Buz Devri Oyunu Apk İndir
Ateş ve Su Buz Devri Oyunu Apk İndir 0.1 apk
Ocak 21, 2022 25M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X