Royal Revolt 2

İsim Royal Revolt 2… Royal Revolt 2 is the most famous version in the Royal Revolt 2 series of publisher Flaregames
Yayıncı Flaregames
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 107.7 MB
Versiyon 7.3.3
Mod Version 7.3.3
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 31 Ekim 2021
MOD Tanrı Modu/Aptal Düşmanlar
Android Android Aksiyon Oyunları
4.5 ( 416 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • MENÜ MODU
  • Tanrı modu
  • Aptal düşmanlar: savaşta düşman yok

  • NOT 0:  Yalnızca Kök + LDplayer öykünücüsünde test edilmiştir.
  • NOT 1 :  Neden root'a ihtiyaç var? Çünkü oyun sadece Google hesabı ile giriş yap => Şimdi, tek yol bu.
Rate this post

Royal Revolt 2 Apk Hile, gerçek zamanlı strateji oyununu ve kule savunmasını harmanlayan bir oyundur. Düşmanları engellemek için çeşitli kuleler inşa ederek krallığınızı inşa edebileceksiniz. Aynı zamanda diğer krallıklara da fetihler açabilirsiniz. Ayrıca kahramanı kontrol edebilecek ve düşmanın kalesini yok etmek ve seviyeyi kazanmak için çeşitli birlikleri çağırabileceksiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.

Bu Makaleyi Keşfedin

Royal Revolt 2 Apk Hile

Royal Revolt 2 Apk Hile


DÜŞMANDAN KRALLIĞI KURMA YOLCULUĞU

Royal Revolt 2 Oyna‘da oyuncular her zaman herhangi bir elementten saldırı alabilecekleri bir krallığı ele geçirecekler. Yani bir kule savunma oyunu oynamaya benzer şekilde, düşmanlardan gelen saldırılara direnebilmek için her türlü binayla dolu tamamen etkileyici bir krallık inşa etmeniz gerekecek. Bu oyunda inşa edeceğiniz ilk bina bir birlik akademisidir. Farklı savaşlara katılmak için ordunuzu geliştirmenizi sağlayan bir yapıdır.

Royal Revolt 2 Pc İndir, Krallığınızı en makul ve güvenli bulduğunuz şekilde inşa edebilirsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında alan inşasına katılacak ve bazen de fethetmek için başka topraklara gideceksiniz. Royal revolt 2 arkadaş kodu nereye yazılır, Yani oyun size savaşa katılmak için birlik akademisinde eğiteceğiniz bir kahraman ve ordunun liderini veriyor. Savaş süreci de göz ardı edemeyeceğiniz kadar büyüleyici.

Royal Revolt 2 Apk Hile

ORDUYA YÖNETİN VE DÜŞMANI YENİN

Royal Revolt 2 Mod Apk‘da sahada görünecek ve kahramanınızı üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz. Amacınız oldukça basit: Düşmanın savunmasını yok ederek kırmak ve düşmanın kalesi düştüğünde kazanmak. Aynı zamanda oyunun başında sadece kahramanın yalnız göründüğünü göreceksiniz ve bu onun bağımsız olarak tehlikeye gireceği anlamına gelmiyor. Düşman kalesini bildiğiniz zaman, derhal asker çağırın.

Royal Revolt 2 Apk Hile

Royal Revolt 2 Elmas Hilesi, Başlangıç ​​noktanızı göreceksiniz ve ekranın sol tarafında bir kalkan ve kılıç simgesi göreceksiniz. Oyun başlamadan önce seçtiğiniz minyonları çağıran düğmedir. Ayrıca, çağrılan minyonların sayısı aşağıdaki mavi enerji çubuklarının sayısına karşılık gelir. Bu çubuğu kullandıktan sonra, kullanmaya devam etmek için dolmasını beklemeniz gerekecek. Ayrıca kahramanın gücünün kullanımını da göz önünde bulundurmalısınız.

Royal Revolt 2 Apk Hile, Çağırdığınız normal minyonların aksine, oyuncu yeteneklerini ekranın sağ tarafında bulacağı için kahraman bir lidere özgüdür. Sahip olduğu yetenek, yakın mesafeden büyük miktarda hasar vermektir. Bu yüzden rakiplerinizin sizin için inşa ettiği kaleleri yok etmek için mükemmel bir şekilde uygundur. Gerçekten de, seviyenizi tamamlamak için bu karakterin becerilerini kullanırken bileceksiniz.

Royal Revolt 2 Apk Hile

ZAMAN İÇİNDE GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN

Royal Revolt 2 Apk Hile, Bölümü tamamladığınızda şüphesiz birçok şeye sahip olacaksınız ve özellikle Royal Revolt 2’deki kahramanınızın gücünü arttırmanız için de bir fırsat. savaşta daha güçlüydü. Zamanla oyun ekranının başından itibaren sahip olduğunuz temel birliklerin yanı sıra Knight olarak birçok yeni birlik de açıyorsunuz. Ancak onları kendi avantajlarına kullanmak için zaman harcamanız gerekecek.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Royal Revolt 2

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (107.7 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Royal Revolt 2 Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Royal Revolt 2
Royal Revolt 2 7.3.3 MOD
Ekim 29, 2021 107.7 MB

Mod İçeriği:

Tanrı Modu/Aptal Düşmanlar

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X