Tuscany Villa Apk Hile v1.20.1 MOD (Sınırsız Para) İndir | HileApk.net

Tuscany Villa

Android Android Gündelik Oyunlar
İsim Tuscany Villa Tuscany Villa is the most famous version in the Tuscany Villa series of publisher Genjoy
Yayıncı Genjoy
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 146 MB
Versiyon 1.20.1
Mod Sürümü 1.20.1
İçerik Derecelendirme PEGI 7
Güncelleme 6 Kasım 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 868 Kişi
4,5 ( 205 ratings )
Price: $0
İndir
  1. Sınırsız Para
  2. Sınırsız Yıldız
  3. Reklamsız
 
Rate this post

Tuscany Villa Apk Hile iyi bir oyundur ve bulmaca türüyle karışık iç tasarım tutkunları için çok uygun olacaktır. Birinci sınıf ve lüks 5 yıldızlı bir otele sahip olmak pek çok kişinin hayali olsa da, bunu yapmak için yeterli paranız olmadığı için oldukça uzak geliyor. Ama merak etmeyin bu oyuna geldiğinizde büyük bir otel sahibi olarak arzunuzu tatmin edeceksiniz ve işiniz onu daha ferah hale getirmek için tamir edip dekore etmek.

Tuscany Villa Apk Hile

Tuscany Villa Apk Hile

DOĞRU BİR ŞEKİLDE BÜYÜK BİR OTELİN SAHİBİ OLUN

Tuscany Villa Apk Hile, Kulağa ilginç geliyor, değil mi? Toskana Villa sizi Toskana adlı küçük bir şehre götürecektir. Şehir gibi çok gürültülü ve hareketli olmayan bir yer olduğu için, burası her zaman insanların iş yerindeki yorucu bir günün ardından dinlenmek veya sadece bir hafta sonu kaçamağı yapmak için ideal bir yerdir. Bu şehirde atmosfer çok taze ve havadar ve burada durduğunuzda da huzuru hissedeceksiniz. Bu oyuna girerken, üniversitede birçok üstün başarıya sahip ve tasarım bölümünden başarıyla mezun olmuş dinamik, mükemmel bir şehir kızı olan Laura olarak oynayacaksınız. Servetini bu lüks metropolde inşa etmeye karar verdi.

Tuscany Villa Hack Apk, Ama aynı zamanda tesadüfen, bir gün Laura büyükannesinden ona doğum günü için özel bir hediye verdiğine dair bir mektup aldı. Ondan ailesinin şu anda yaşadığı Toskana’ya dönmesini istedi. Özellikle ailesinin bir oteli var ve onu geri almak istiyor. Her şeyi şehirde bırakarak eve dönmeye ve bu heyecan verici yeni işle yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdi.

Tuscany Villa Apk Hile

PARA KAZANMAK İÇİN MAÇ-3 OYUNU OYNA TN OTEL DURUMU

Tuscany Villa Apk Hile, Geçmişte Laura’nın aile oteli çok başarılı ve ünlüydü ve bu şehre vardıklarında birçok kişi ziyarete geldi. Sonsuza kadar böyle olacak gibi görünüyordu, ancak çok fazla aktivite ile yoğun bir zamandan sonra otel giderek daha da kötüleşti. Şimdi ise kimse olmadığı için adeta terk edilmiş bir yer haline geldi, Tuscany Villa App Store,turistler doyumsuz hissettikleri için peş peşe terk ediyor. Şimdi, oteli onarmak ve eski günlerine döndürmek söz konusu olduğunda, göreviniz oldukça önemlidir. Tasarım becerinizi kullanın ve tüm aileyi gururlandırın.

Tuscany Villa Apk Hile

Tuscany Villa Apk Mod, Oteldeki tüm mobilyalar çok eski olduğu ve artık güncel trendlere ayak uyduramadığı için her şeyi değiştirmeniz gerekiyor. Yeniden alışveriş yapmak için, tuscany villas for sale, istediğiniz gibi, 3’lü eşleştirme seviyeleri ile kazanarak yıldızlara sahip olmanız gerekir. Oynanış da diğer geleneksel oyunlara oldukça benzer, bu yüzden yeni oynamaya başlayanlar için çok zor değil. Göreviniz, aynı şekle sahip 3 veya daha fazla bloktan oluşan yatay veya dikey bir sıra oluşturacak şekilde blokları bir tahta üzerinde sürüklemektir. Bu noktada patlayacaklar ve gerekli eşyaları satın almak için paraya çevrilebilecek puanlar alacaksınız. Daha sonra görevler gittikçe karmaşıklaşıyor ve üstesinden gelebilmek için çevik olmanız gerekiyor.

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Tuscany Villa Apk Hile, Oteli dekore etmenin yanı sıra, daha fazla paranız varsa ve hepsini harcayabilecek durumdaysanız, arkadaşlarınızı evinize davet etmek gibi başka aktiviteler de yapabilirsiniz. Tuscany Villa Para Hileli, Alternatif olarak, otelinizde partilere ev sahipliği yapabilir, Toskana’nın en ünlü şeflerini bu fırsatı değerlendirmek için konukları etkilemeye davet edebilir ve otelinizi daha fazla kişiye tanıtmalarını sağlayabilirsiniz. Bu, gerçek bir sahip olduğunuzu hissetmenizi sağlayacaktır.

Tuscany Villa Apk Hile

Tuscany Villa Game, Dikkat çeken bir diğer özellik ise oyunun grafikleri. Grafiklerin oldukça gerçekçi, çekici görünecek şekilde tasarlandığı ve renklerin oyundan en rahat şekilde keyif almanıza yardımcı olacak göz alıcı olduğu söylenebilir. 3’lü eşleştirme oyununa katılırken çıkan ses efektleri de çok canlı ve heyecan verici. Tuscany village hilton, Artık bu güzel Toskana şehrine neredeyse dalmış durumdasınız.

Tuscany Villa Apk Hile, Heyecan verici hikayenin tadını çıkarın ve otelinizi her zamankinden daha çarpıcı hale getirmek için çalışmaya başlayın. Dinlenmek ya da sadece eğlenmek istediğiniz zamanlarda Toskana Villa sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Peki bu oyunla kendinize en güzel anları yaşatmak için oyunu deneyimlemeden neyi bekliyorsunuz?


İndir Tuscany Villa

Şimdi İndir (146 MB)

Artık Tuscany Villa 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir