Garden Mania 3 Mod Apk v3.9.4 Sınırsız Para Hileli İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Garden Mania 3

Android Android Gündelik Oyunlar
İsim Garden Mania 3 Garden Mania 3 is the most famous version in the Garden Mania 3 series of publisher Ezjoy
Yayıncı Ezjoy
Tür Gündelik Oyunlar
Boyut 22 MB
Versiyon 3.9.4
Mod Sürümü 3.9.4
Toplam Yükleme 1,000,000+
İçerik Derecelendirme Everyone
Güncelleme 15 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 753 Kişi
4.3 ( 279 ratings )
Price: $0
İndir
Evcil hayvan satın almak için elmasları kullanın (giriş için ana arayüzde PETS'e tıklayın) veya tohum satın almak için bahçeye girin (ana arayüzde BAHÇE'ye tıklayın) ve elmaslar satın alındıktan sonra sonsuza kadar kilitlenir.  
5/5 - (1 vote)

Garden Mania 3 Mod Apk Evcil hayvanlara bakmak ve farklı bitkiler yetiştirmek gibi günlük işlerle bahçe sahibi olmak istiyorsanız Garden Mania 3’e bakın. Pek çok kişinin sevdiği eğlenceli bir oyun olan bu oyun, oyunculara neşe getiriyor ve hayatın tüm sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. . En görkemli bahçeyi yaratmak için kendi isteklerine göre büyüme fırsatına sahip olacaklar.

Garden Mania 3 Mod Apk

YETİŞTİRDİĞİNİZİ TAKİP ETMEK VE SATMAK

Garden Mania 3 Mod Apk, Garden Mania 3’e gelen oyuncular, sevdikleri bitkileri özgürce yetiştirebilirler. Ardından, mümkün olduğunca çabuk büyümelerine ve olgunlaşmalarına yardımcı olmak için onlara iyi bakın. descargar garden mania 3 Oyuncular her sezon bu mahsulleri hasat edebilecek ve gelirlerini artırmak için satabilecekler. Ayrıca yetiştirilen bitkileri komşularınıza hediye olarak kullanabilir veya aileniz için yemek ve yemek yapabilirsiniz.

Garden Mania 3’te oyuncular, bahçeyi korumak için birkaç sevimli evcil hayvana bakma ve yetiştirme hakkına sahiptir. download garden mania 3 Sahiplerine olağanüstü itaatkar ve sadık olacaklar, mallarını korumayı bilecekler ve sahiplerinin hırsızları yakalamasına yardımcı olacaklardır. Sadece bu değil, çığlıkları ve hareketleri sayesinde bahçenizde neşeli bir atmosfer yaratırlar.

Garden Mania 3 Apk

DOSTU VE SICAK ÖZELLİKLER

Garden Mania 3 Mod Apk, Her zaman gayretle sıkı çalışan sevimli ve çevik bir karakter kadrosuna maruz kalacak ve hayran kalacaksınız. Sadece çalışkan değiller, aynı zamanda çok arkadaş canlısı ve cana yakınlar. garden mania 3 mod apk download Hayattaki sevinçleri ve üzüntüleri, zorlukları size eşlik edecek ve paylaşacaklar. Sadece bu değil, oyun size daha önce hiç zevk almadığınız yeni ve yenilikçi oyun modları getirecek.

Garden Mania 3 oyunculara yüzlerce farklı seviye sunacak ve oyuncular hayallerinde hızlıca bir bahçe yaratmak için yeteneklerine ve hikayelerine uygun bir seviyeyi özgürce ve isteyerek seçebilecekler. Ayrıca oyunun sunduğu birçok zorlukla yüzleşmek ve yaşamak zorunda kalacaksınız. Güzel bir bahçeyi tamamlamak için en keskin stratejileri ve uygun oyunu geliştirmek için hızlı ve akıllı bir oyuncu olun.

Garden Mania 3 Mod ApkGarden Mania 3 Mod Apk

Garden Mania 3 Mod

DEĞERLİ HEDİYELER ALMAK İÇİN AYRICA GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Garden Mania 3 Mod Apk, Bu oyunda her gün size özel bir görev verilecek. Hızlı ve zamanında tamamlayıp tamamlamanız gerekiyor. O zaman çekici hediyeler sana gelecek. Sadece bu değil, puanınız da önemli ölçüde artar. Yeterli puan alırsanız, üç yıldız kazanacaksınız ve yakında yeni bir seviyeye yükseleceksiniz.

Garden Mania 3 Mod ApkGarden Mania 3 Mod Apk

STANDART GÜZELLİK TASARIMLI ARAYÜZ

Garden Mania 3 Mod Apk, Üretici, oyuncuların büyüleyici ve son derece canlı bir arayüzün keyfini çıkarmasını sağladı. Karakterleri çevreleyen sahneler ayrıntılı ve güzel bir şekilde anlatılıyor. garden mania 3 free download Bu da birçok kişinin dikkatini çekmiş ve bu oyuna gelmelerini ve katılmalarını sağlamıştır. Sadece bu değil, fon müziği de benzersiz ve canlı. Birçok oyuncunun bahçeyi inşa etme ve dekore etme konusundaki konsantrasyonlarını ve neşeli ruhlarını arttırdı. Ayrıca, bu tamamen ücretsiz bir oyundur, bu yüzden endişelenmeden ve fazla düşünmeden indirip oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz!


Neler Yeni?
En iyi oyuncular için 10 seviye eklendi.

İndir Garden Mania 3

Şimdi İndir (22 MB)

Artık Garden Mania 3 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (1 vote)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir