ibis Paint X

İsim ibis Paint X … ibis Paint X is the most famous version in the ibis Paint X series of publisher ibis inc
Yayıncı ibis inc
Tür Fotoğrafçılık Uygulamaları
Boyut 24.7 MB
Versiyon 9.1.2
Mod Version 9.1.2
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 20 Ekim 2021
MOD Prime Kilidi Açıldı
Android Android Fotoğrafçılık Uygulamaları
4.5 ( 880 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Prime Kilidi Açıldı
5/5 - (3 votes)

ibis Paint X PRO Apk (MOD, Prime Kilidi Açıldı), dijital çizimi sevenlere mükemmel şekilde uyacak çeşitli çizim araçlarına sahiptir.

Resim yapmayı seviyorsunuz ama saatlerce oturup çizim yapmaya vaktiniz yok mu? Çizim yapmayı seviyorsun ama boyamak için aletlerin mi yok? ibis Paint X’i kullanabilir ve basit bir şekilde tablolar oluşturabilirsiniz. ibis paint x bilgisayara indir Uygulama sadece kullanışlı araçlar sunan bir uygulama değil, aynı zamanda çizim severleri birbirine bağlamak ve kendi çizim yeteneklerini geliştirmek amacıyla oluşturulmuştur. Aynı zamanda bir çizim tutkunuysanız, ibis Paint X, çizim becerilerinizi geliştirmeniz için harika bir uygulamadır.


Bu Makaleyi Keşfedin

ibis Paint X PRO Apk

ibis Paint X (MOD, Prime Kilitsiz)

Nasıl daha iyi çizilir?

ibis Paint X PRO Apk, pek çok teorik ders sunar ve kullanıcılara özellikleri uygulamalarında kullanmaları için rehberlik eder. Geliştirici, yeni başlayanlar için “iyi bir sanatçı olmak istiyorsanız, çizim ve çizim aşığı olmalısınız” ibis paint x apk pro diye birkaç ipucu verdi. Profesyonel illüstratörler, gençken çizmeye başladılar ve becerilerini geliştirmek için her gün pratik yaptılar. Ne zaman boşsan, resim çizmek için ibis Paint X’i kullanabilirsin. Elbette size neşe ve eğlence getirecekler.

ibis Paint X (MOD, Prime Kilitsiz)

İlk resmi oluştur

ibis Paint X PRO Apk, Uygulamayı başlattığınızda, “Galerim” öğesini seçin ve ardından boyamaya başlamak için tuvali seçin. Canvas’ın seçebileceği birçok farklı boyutu vardır: 1: 1, 3: 4, 16: 9. SD çözünürlüklerini (küçük bir resim için) ve HD’yi (büyük bir resim için) de seçebilirsiniz. Telefonunuzun yapılandırmasına bağlı olarak, ibis paint x yükle maksimum katman sayısı da değişecektir. Ancak, cihazınızda daha az depolama alanı varsa, depolama boyutu oldukça küçük olduğu için SD’yi seçmelisiniz.

ibis Paint X (MOD, Prime Kilitsiz)

Birçok kullanışlı özellik

ibis Paint X PRO Apk, Manga / Anime sahnelerinin veya türlerinin favori bir illüstratörüyseniz, bunları çerçeveleri bölmek için Çerçeve Bölücü’yü ve metin girmek ve yazı tipini istediğiniz gibi düzenlemek için ibis paint x oyna Metin girişini kullanarak desenli kağıt arka plan (Ekran Tonu) üzerine çizebilirsiniz. ibis Paint X, gerçek bir Manga sanatçısı ve sanatçısı olmanız için gerekli özellikleri sağlar. Krokiyi tamamladıktan sonra daha canlı olması için renklendirin. Lütfen tekerlek renk paletini seçin ve ardından renk tonunu HSB, RGB veya Gradyan efektleriyle eşleşecek şekilde ayarlayın. Ayrıca eskizlerinizi daha hızlı renklendirmek için 30’dan fazla ücretsiz renk filtresi kullanabilirsiniz.

 

ibis Paint X PRO Apk, Bu renk filtreleri benzersizdir ve akıllı AI sistemi, doğru şekilde renklendirmek için çiziminizdeki ayrıntıları belirleyecektir. Ancak filtrelerin renklerinin uygun olmadığını düşünüyorsanız, ibis paint x saç boyama fırçaları da kullanabilir ve kolayca değiştirilmesi gereken detaylarla doldurabilirsiniz. Ek olarak, ibis Paint X’te Geri Al (bazı ayrıntılardan memnun kalmazsanız birkaç adım geri gitmenizi sağlar), Silgi, Fırça, Leke, Bulanıklaştırma, Doldur, Renk Seçici gibi birçok başka araç vardır.

ibis Paint X (MOD, Prime Kilitsiz)

Sınırsız hayal gücünü ifade edin.

ibis Paint X PRO Apk, ayrıntıları mükemmel bir şekilde çizmenize yardımcı olan 140 çeşit fırçaya sahiptir. Bu tür kalemleri kullanmanız tamamen ücretsizdir: mürekkebi pompalamak için fırça kalemi, ibis paint x çizimleri Dip Pen, Airbrush, kurşun kalem,… Her kalem türünün şekil vuruşları olacaktır ve opaklık, kalınlık, boyut gibi kalemin bazı parametrelerini özelleştirebilirsiniz… Ayrıca arka planlar, arka plan renkleri, çizgi efektleri ve diğer birçok benzersiz stil dahil olmak üzere 2.100’den fazla farklı kağıt malzeme kullanabilirsiniz. Resminizi öne çıkarmak için 40’tan fazla desen türüyle birleştirin. Çizimlerinizi renklendirmek istemiyorsanız, desenli desenleri kullanmak akıllıca bir seçimdir.

ibis Paint X (MOD, Prime Kilitsiz)

ibis Paint X PRO Apk, Düzeni daha basit ve verimli bir şekilde çizmek için çerçeve ve cetvel araçlarını kullanabilirsiniz. Bir illüstratör ve manga iseniz, muhtemelen bir Cetvel Aracınız yoktur. Düz çizgiler, daireler, ibis paint x pc elipsler oluşturmanıza ve perspektifi harika bir şekilde düzenlemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca Mesh Form ile bir nesneyi kolayca yeniden boyutlandırabilirsiniz. Yalnızca nesneyi seçmeniz ve ardından yeniden boyutlandırmak için sürükleyip bırakmanız yeterlidir.

TOPLUM

ibis Paint X PRO Apk, büyük bir fotoğraf paylaşım topluluğudur. Zaman Çizelgesi’nde birçok Manga resmi, başkalarından illüstrasyonlar görebilirsiniz. Etkileşimi artırmak için fotoğraflarınızı da paylaşabilirsiniz. ibis paint x apk Fotoğrafınızı yalnızca Paint X ibis topluluğunda paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda Facebook ve Instagram gibi popüler sosyal ağ sitelerinde de paylaşabilirsiniz. Şu anda Android ve IOS işletim sistemlerinde yayınlanan uygulamalar. Cihazınız iOS 9.0 işletim sistemi Android 4.1 veya üzerini kullanıyorsa bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Rating

1.5

( 2 Votes )
Please Rate!
ibis Paint X

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (24.7 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın ibis Paint X Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

ibis Paint X
ibis Paint X 9.1.2 MOD
Ekim 26, 2021 24.7 MB

Mod İçeriği:

Prime Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X