Pure Tuber

İsim Pure Tuber… Pure Tuber is the most famous version in the Pure Tuber series of publisher Pure Tuber Studio
Yayıncı Pure Tuber Studio
Tür Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler Uygulamaları
Boyut 12 MB
Versiyon 3.1.10.101
Mod Version 3.1.10.101
Content Rating Ebeveyn rehberliği
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD Ekstra Özellikler
Android Android Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler Uygulamaları
4,7 ( 447 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • ◉ Rezvorck'un temel modunu temel alır
 • ◉ Uygulama adı değişti
 • ◉ Logo/Simge değişti
 • ◉ Bildirim simgesi değişti
 • ◉ Sürüm değişti (v9.15.10.101)
 • ◉ Reklam Hizmetleri/Sağlayıcılar devre dışı bırakıldı
 • ◉ Analytics/Crashlytics devre dışı bırakıldı
 • ◉ Hatalı izleyici kaldırıldı/devre dışı bırakıldı
 • ◉ Android xml şimdi Sıfır izleyici
 • ◉ Hata ayıklama bilgisi kaldırıldı
 • ◉ SD Karta taşınabilir mod
 • ◉ CPU: Arm-v7a, Arm64v8a
HileApk.Net tarafından modifiye edildi
Rate this post

Pure Tuber Vip Mod Apk, YouTube şu anda en güçlü video platformlarından biri ancak aynı zamanda kullanıcılar premium hesap kullanmıyorsa her videoda çok fazla reklam var. Bu nedenle, bu makale , aynı YouTube veritabanını kullanan ancak kullanıcıların keşfetmesi için daha gelişmiş özelliklere sahip bir uygulama olan Pure Tuber’ı tanıtacaktır . Ayrıca, tamamen ücretsizdir, reklam içermez ve kullanıcıların sevdikleri türleri veya içeriği yönetmeleri için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Pure Tuber Vip Mod Apk

KEŞFETMEK İÇİN YENİ YAPILAN ARAYÜZ

Pure Tuber Vip Mod Apk, Uygulama, YouTube ile aynı veritabanını kullanıyor olsa da, arayüzü ve genel tasarımı farklı, hatta daha üstün, daha esnek ve etkileşimi daha kolay. Ancak, video yükleme işlevi yoktur, ancak diğer tüm şeyler tamamlanmıştır ve kullanıcılara dünyadaki milyonlarca videoyu izlerken en iyi deneyimi vaat eder. Ayrıca, uygulama kapsamlı bir kişiselleştirme ile gelecek ve kullanıcılar daha iyi bir kullanıcı deneyimi için her şeyi özgürce kişiselleştirebilecekler. Bu, renkleri ve etkileşimleri değiştirmeyi, hatta arayüz tasarımında her seçim için yeni bir güzellik veya stil yaratmayı içerir. Uygulama ayrıca kullanıcılara daha çekici seçenekler sunacak ve hepsinin diğer küçük detaylar üzerinde büyük etkisi olacak.

Pure Tuber Vip Mod Apk Pure Tuber Vip Mod Apk

HER TÜRLÜ VİDEOYU REKLAMSIZ İZLEYİN

Pure Tuber Vip Mod Apk, Uygulamanın en göze çarpan özelliği tamamen ücretsiz olması ve orijinal uygulamaya göre herhangi bir reklam içermemesidir. Bu nedenle kullanıcılar videoların keyfini çıkarırken asla kesintiye uğramaz ve reklamlardan sonsuza kadar uzak durur. Ancak geliştiriciler, uygulamayı orijinal uygulamayla entegre olacak şekilde oluşturamaz. Yine de, pure tuber arka planda çalıştırma, kullanıcılara daha fazla yenilik sağlar ve hatta tüm içeriklerle ortak ve rahat bir şekilde kolayca etkileşim kurmalarına yardımcı olur. Kullanıcılar, kullanırken temel işlevlerle rahatça etkileşime girebilir ve oradan harika şeyleri ve reklamsız en sorunsuz deneyimi keşfedebilir. Ayrıca, video izlerken kullanıcılar, aileleriyle birlikte özel içeriğin keyfini kolayca çıkarmak için bağlantılı cihazlara yayın yapabilirler.

GENİŞ VİDEO KALİTESİ

Pure Tuber Vip Apk,Kullanıcılar için, ne zevk alıyorlarsa yaşasınlar, video kalitesi her zaman birinci önceliktir. Neyse ki Pure Tuber, videonun kalitesini otomatik olarak artıran ve kullanıcılara yeni bir deneyim sunan akıllı bir AI ile oluşturulmuştur. Bunun da ötesinde, tüm kalitenin kilidi açılır ve kullanıcılar herhangi bir videoyu HD 4K’da kolayca izleyebilir. Ancak elbette kullanıcı TV’yi yayınlasa ve çeşitli modlarda izlese bile videoların kalitesi aynı kalacak. Pure tuber apk premium, Başka bir deyişle, bu uygulama, genel video ve ses kalitesini artırmak da dahil olmak üzere kullanıcılar için yeni potansiyelin kilidini açacaktır.

DÜZ VE ESNEK PENCERE EKRANLARI

Pure Tuber Vip Mod Apk, YouTube’un en büyük dezavantajlarından biri, kullanıcı uygulamadan çıktığında tüm içeriği otomatik olarak durdurmasıdır, bu nedenle Pure Tuber arka planda çalışan bir işlev sunar. Bu özellik sayesinde müzik dinlemeyi seven kişiler daha rahat ve özgür olacak, hatta başka şeyler de yapabilecek ve ücretsiz ve kaliteli müzik dinleyebilecek. Aksine, kullanıcı aynı anda birden fazla video izlemek isterse, Windows işlevi her şeyi daha basit ve sorunsuz hale getirecektir. Ayrıca, kullanıcı deneyimini iyileştiren tüm işlevler özgürce özelleştirilebilir ve kullanıcılar video izlerken her zaman yeni olanaklar keşfeder.

Pure Tuber Vip Mod Apk Pure Tuber Vip Mod Apk

DAHA FAZLA ÖZELLİK AÇMAK İÇİN GİRİŞ YAP

Pure Tuber Vip Mod Apk, Uygulamanın en güzel yanı, kullanıcıların daha gelişmiş işlevlere erişmek için tanıdık hesaplarını rahatça kullanabilmeleridir. Bu, tüm kullanıcı geçmişindeki yorumları, çalma listelerini ve senkronizasyonu içerir. Pure tuber pro mod apk, Ayrıca, kullanıcılar oynatma listelerini kolayca özelleştirebilir ve diğer kullanıcılarla veya videolarla etkileşim kurmak için eylemlere daha fazla erişim sağlayabilir. Uygulamanın doğası gereği hala YouTube’un veritabanını kullanıyor, bu nedenle tüm etkinlikler gerçek zamanlı olarak senkronize edilmeye devam edecek ve kullanıcılar eski veya favori içeriği aramak için video görüntüleme geçmişine erişebilecek.

FAVORİ VİDEOLARINIZI ÇEVRİMDIŞI İZLEYİN

Pure Tuber Mod Apk, kullanıcıların sevdikleri videoları doğrudan indirmelerine olanak tanıyan bir özellikle entegrasyon kuracak. Şık bir özelliktir ve orijinal uygulamada sunulmamıştır ve kullanıcılar indiriciyi özelleştirebilir ve diğer video öğelerinin kalitesini değiştirebilir. Bunun da ötesinde, kullanıcılar indirilen videoları çevrimdışı modda izlemeye devam edebilir ve uygulamadan gelen harika şeyleri keşfetmek için diğer özelliklerle birleştirebilirler.

Pure Tuber Vip Mod Apk, YouTube’un genişletilmiş bir versiyonu olarak görülüyor, ancak kullanıcıların her şeyi küresel olarak izlemekten zevk alması daha uygun. Ayrıca, öneri sisteminin özelleştirilmesi daha sorunsuz hale gelecek ve kullanıcılar kendilerine ve daha fazlasına duyarlı içeriklerden kaçınabilecekler. Genel olarak, pure tuber indir gezginler , uygulama, kullanıcılara en iyi video izleme deneyimini, hatta herkes için ücretsiz ve kolay bile sunma konusunda birçok önemli değişikliğe sahiptir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Pure Tuber

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (12 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Pure Tuber Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Pure Tuber
Pure Tuber 3.1.10.101 MOD
Ekim 28, 2021 12 MB

Mod İçeriği:

Ekstra Özellikler

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X