Mini World: CREATA

İsim Mini World: CREATA … Mini World: CREATA is the most famous version in the Mini World: CREATA series of publisher SuperNice Digital Marketing Co Ltd
Yayıncı SuperNice Digital Marketing Co Ltd
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 69.7 MB
Versiyon 0.55.2
Mod Version 0.55.2
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 28 Ekim 2021
MOD Tam Sürüm
Android Android Aksiyon Oyunları
4.1 ( 104 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

3/5 - (2 votes)

Mini World Create Mod Apk, Blok tabanlı grafik oyunlarının çekiciliği sonsuz ve yaratıcıdır. Yine de, resmi sunucuları varsa ve sürekli yeni şeylerle güncelleniyorsa, her şey her zamankinden daha heyecanlı ve unutulmaz hale geliyor. Neyse ki, Mini World mükemmel bir örnek ve bu makalede tanıtılacak olan içerik. Birçok platform pazarında uzun süredir var, ancak en son güncellemesi CREATA, oyun, kaynaklar, öğeler, canavarlar, ekipman, evcil hayvan ve dünyadaki iyileştirmelerle yeni bir dönem olarak görülüyor. Ayrıca oyuncuların özel sunucular aracılığıyla arkadaşlarıyla her şeyi deneyimlemelerine olanak tanır, sonsuz bir dünyayı keşfetme potansiyelini genişletmek için mükemmel bir fırsat.

Bu Makaleyi Keşfedin

Mini World Create Mod Apk

Mini World Create Mod Apk


SONSUZ POTANSİYELLİ GENİŞ SANDBOX OYUNU

Mini World Create Mod Apk, yüzeyde basit bir oyundur, ancak oyuncular, doğrudan dünyasına adım attıklarında sonsuz derinliğini ve potansiyel fazla mesaiyi fark edeceklerdir. Hayatta kalma sırasında, oyuncuların yeni toprakların veya temel ekipmanların kilidini açmak için savaşması, kaynakları kazması, inşa etmesi, NPC’lerle etkileşime girmesi, alışveriş yapması ve patronlarla savaşması gerekir. Her ilerlemenin oyun üzerinde önemli bir etkisi vardır ve arkadaşlarıyla yan yana sayısız dakika boyunca eğlenmeleri için bir fırsattır.

Mini World Create Download Apk, Bunların yanı sıra oyuncular kendilerini yaratıcı moda kaptırabilir ve burada tatmin oldukları tüm olanaklara veya işlevlere sahip bir kale inşa etmek ve tasarlamak için tüm kaynaklara erişebilirler. Oyundaki her şeyin tadını çıkarmak için birçok farklı yolu vardır ve oyuncular yayıncıdan daha cömert ödüller almak için birçok çevrimiçi etkinliğe katılabilir.

Mini World Create Mod Apk

DAHA FAZLA SÜRPRİZ İÇİN YERALTINI KEŞFEDİN

Mini World Create Mod Apk, Kaynakların çeşitliliği oyunda öne çıkıyor, oyuncuların daha iyi savaş performansına veya daha iyi bir yaşama sahip olması için gerekli bir araç. Yüzeyde ahşap, toprak ve taş gibi sayısız kaynak olacak, ancak yeraltında sayısız mineral içeren hazineler ve nadir ödüller içeren zindanlar var. Pek çok gizem bile çözülememiş durumda ve bu, oyuncuların arkadaşlarıyla maceraya atılmaları veya daha iyi ekipmanlar elde etmek için maden mineralleri çıkarmaları için bir fırsat.

Mini World Create Apk İndir, Buna ek olarak, yer altı, uzay portalları, uzun mesafeler boyunca seyahat etmenin uygun yolları veya dünyadaki gizemli topraklar oluşturmak için birçok nadir kaynak kullanılır. Yeraltının potansiyeli sonsuzdur ve oyunculara oyundaki her şeyi ve gizemleri fethetmek için gerekli bilgileri verecektir.

Mini World Create Mod Apk

SAVAŞ VE DAHA FAZLASI İÇİN HASSAS EYLEMLE ESNEK KONTROLLER

Mini World Create Mod Apk, sonsuz kaynakların yanı sıra, oyuncuların hayatta kalması, savaşması ve sayısız potansiyel tehlikeden kaçması için esnek bir kontrol sistemine de sahiptir. Ayrıca, dövüş tarzlarını değiştirebilir ve en iyi deneyim için her bir ekipmanın yeteneğini optimize edebilirler. Silah çeşitliliği bir avantaj olarak görülüyor. Oyunda herhangi bir karakter veya beceri sistemi yok, oyuncular için ister menzilli ister yakın dövüş olsun, çeşitli dövüş stillerini kullanmaları için mükemmel bir fırsat.

Mini World Create Pc, Savaş sırasında, uygun olan şey, oyuncu ölürse, başlangıç ​​noktasına dönüp takım arkadaşlarından ayrılmak yerine seviye puanlarını yeniden canlandırmak ve savaşa devam etmek için kullanabilmeleridir. Bu sayede patronları kolayca yenebilir ve her zamankinden daha fazla ilerleyebilirler.

Mini World Create Mod Apk

HAYAL ETTİĞİNİZ BİR HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Mini World Create Mod Apk, Tüm oyun, birçok unsura odaklanacak ve oyuncular çiftçilik, inşaat, işçilik, ekipman sağlama vb. gibi dünyayı keşfetmek yerine rahatlayabilecekler. Her tür işin kendi araçları olacak, bu da oyunu daha çeşitli hale getirecek ve oyuncular yapacak daha çok şey var.

Mini World Create Download, Ayrıca mağazadan birçok çeşit ekipman veya mobilya satın alabilir ve güçleri ile daha nadir kaynakları kullanabilirler. Mağaza sistemi sayesinde, iş daha basit hale gelecek ve oyunculara stiller veya özelliklerle bir şeyler inşa ederken büyük yaratıcılık sağlayacak.

Mini World Create Mod Apk

YENİ BİR BAŞLANGIÇ, CREATA’YA HOŞ GELDİNİZ

Mini World Create Mod Apk, sürekli güncellemesi, oyuncuların yeni topraklara veya yeni patronlara sonsuz yolculuklarına devam ederken arkadaşlarıyla eğlendirecekleri daha benzersiz aktiviteler yaratmaktır. Böylece oyun, oyuncuların yeni yeteneklerin keyfini çıkarması için savaş, hareket ve ekipman sistemlerinde iyileştirmeler de dahil olmak üzere birçok benzersiz ve heyecan verici içeriğe sahip yeni bir güncelleme olan CREATA’yı tanıtıyor.

Mini World Create Apk, Üstelik yeni topraklar açacak; oyuncu yeraltını keşfetmekten sıkılırsa, şimdi volkanlar, Skylands, cehennem ve son olarak aya gelecekler. Her boyutun oyuncuların keşfetmesi için birçok farklılığı vardır, hatta temel veya ekipmanda birçok önemli iyileştirmeye sahip olmak için temel kaynaklardan yararlanılır. Ayrıca, yeni sınırlarını zorlamak için patronlar da dahil olmak üzere birçok heyecan verici içerikle geliyorlar.

Mini World Create Mod Apk

Mini World Create Hack, oynanış, içerik, öğeler, mekanikler vb. gibi harika macera oyunlarından biridir. Her şeyin derinliği ve sonsuzluğu vardır, oyuncuları her zaman birçok farklı ülkede hareket etmeye, zanaat yapmaya, savaşmaya ve rüya gibi bir hayat kurmaya motive eder.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
Mini World: CREATA

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (69.7 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Mini World: CREATA Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
3/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Mini World: CREATA
Mini World: CREATA 0.55.2 MOD
Ekim 28, 2021 69.7 MB

Mod İçeriği:

Tam Sürüm

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X