Kafa Topu 2 Mod Menü ​​v1.186 Hileli (Menü Kolay Kazanma) İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Kafa Topu 2

Android Android Spor Oyunları
İsim Kafa Topu 2 - Online Futbol Oyunu Kafa Topu 2 - Online Futbol Oyunu is the most famous version in the Kafa Topu 2 - Online Futbol Oyunu series of publisher Masomo Gaming
Yayıncı Masomo Gaming
Tür Spor Oyunları
Boyut 122 MB
Versiyon 1.186
Mod Sürümü 1.186
Toplam Yükleme 100,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 21 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Kolay Kazanma-Menü MOD
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 1.1K Kişi
4.0 ( 742 ratings )
Price: $0
İndir
  • MENÜ MODU
  • Düşman puanı her zaman 0

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster
 
4.4/5 - (14 votes)

Kafa Topu 2 Mod Menü, Top deneyimi, oyuncuların Kafa Topu 2’yi deneyimlediklerinde sergileyebilecekleri birçok benzersiz beceriyle eğlenceli hale geldi . Oyuncular, eğlenceli bir şekle sahip bir karaktere sahip orta büyüklükte bir alan görecekler. Aynı zamanda karakterin tüm becerilerini skor fırsatları yaratmak için kullanmaya çalıştıkları için gözlerini oyundan alamayacaklar. Euro 2020 etkinliğinde birçok etkileyici ödül içeren stresli turlar sizi bekliyor.

Kafa Topu 2 Mod Menü

FUTBOL MAÇLARINI TAMAMEN EĞLENCE DENEYİMİ

Kafa Topu 2 Mod Menü, Head serisindeki bir oyuna geri dönersek, oyuncular bu serinin kendilerine farklı maçlar aracılığıyla getirdiği bazı benzersiz unsurlar bulacaklar. Oyuncu, rakibiyle bir futbol maçına çıkacak ve verilen süre içinde belirli goller atacaktır. Aynı zamanda oyuncular, futbol sahasından karaktere gelen ve oyunculara pek çok heyecan verici deneyimler yaşatan benzersiz ve eğlenceli oynanışı eninde sonunda görecekler.

Futbol temalı oyunlarda oyuncular, karşılıklı yerleştirilmiş iki golü görebilecek ve saha, sahaya göre daha az. kafa topu 2 apk dayı para ve elmas hilesi Bu alan sınırlaması nedeniyle, oyuncu oyunda sadece bir karakteri kontrol edecek ve rakibi tarafından kontrol edilen başka bir karakterle karşı karşıya gelecek. Her oyuncunun şeklinden etkileneceksiniz çünkü tamamen eğlenceli olacak şekilde tasarlandılar ve Head serisinin oyunlarının özelliklerini yansıtan tamamen benzersiz hareketlere sahipler.

Kafa Topu 2 Mod Menü

OYUN EKRANIYLA SAVAŞMAK İÇİN BECERİLERİ UYGULAMA

Kafa Topu 2 Mod Menü, Oyuncular yukarıda tanıtılan karakteri kontrol edecek ve mümkün olduğunca çok gol atmaya çalışacaklar. Bu oyunda karakteri kontrol etmenin yolu, her maçta iyi uyum sağlamak ve uygulamak için çok zaman alıyor. Bu nedenle, oyun sırasında, oyuncu, topun önceden belirlediğiniz kafa topu 2 elmas hilesi doğru yöne gitmesi için makul bir şekilde skor yapmak ve hesaplamak için tüm fırsatlardan yararlanacaktır. Bu yüzden kaydırma ve işlem düğmelerine alışmanız gerekiyor.

 

Kafa Topu 2 Mod Menü, Oyuncuların hareket düğmelerini birleştirerek oluşturabilecekleri temel becerilerin yanı sıra her oyuncunun keyif alacağı bir unsur da her karakterin becerilerini kullanmaktır. Bu öğe, bu serideki bazı oyunlarda da görülür ve aynı zamanda oyuncuların doğru ve normalden daha yüksek oranda gol atmasına yardımcı olan bir faktördür. Ancak bu, engellenmediği anlamına gelmez ve buna karşı koymak için bir yola ihtiyacınız olacak.

Kafa Topu 2 Mod Menü

Kafa Topu 2 Mod Menü, Oyuncuların Kafa Topu 2 ​​oyununun başında bulabilecekleri bazı beceriler, ileriye sıkıca fırlatılan alevli topları çekmektir. Aynı zamanda bazen kalenizi düşürerek ve önünde durarak da kalenizi koruyabilirsiniz, kafa topu 2 kişilik böylece hiçbir top geçemez. Ek olarak, topu büyütmek veya aynı anda çok sayıda oluşturmak gibi başka kafa karıştırıcı faktörler de bulundu. Ama bunları doğru kullanın.

KARAKTERİN GÜCÜNÜ SERBEST BIRAKIN

Kafa Topu 2 Mod Menü, Bu oyunda elde ettiğiniz becerilerin rahatlığına rağmen, beceriyi kaç kez kullanabileceğinize dikkat etmeniz gerekecek. Güçlendirmeleri her zaman kullanamazsınız kafa topu 2 apk son sürüm 2021 çünkü bunlar oyun sırasında aldığınız enerjiye bağlıdır. Spesifik olarak, karakterin enerjisi bir metre ile gösterilir ve bir çubuk tek bir enerji kullanımına karşılık gelir. Zamanla, beceriyi ne zaman kullanmanız gerektiğini bileceksiniz.

Kafa Topu 2 Mod Menü

Kafa Topu 2 Mod Menü, Karakter için gerekli olan becerilerin yanı sıra herkesin isteyeceği bir dizine sahip olan hayranlık uyandıran karakterleri de kesinlikle göz ardı edemeyiz. Yeni karakterleri toplamanın yolu, kafa topu 2 apk elmas hilesi farklı paketler açarak tamamen şans eseridir. Spesifik olarak, her paket birçok öğenin kilidini açabilir ve içinde değişken istatistiklere ve bunların nadirliğine sahip karakterler bulunur. Zaman zaman, herkes tamamen yüksek nadirlikteki karakterlere ulaşmak ister.

Ancak onlara sahip olmak, istatistikleri yükseltmek de oyuncular için tam bir baş ağrısıdır. Özellikle, aynı karakterden aldığınız belirli sayıda kart ve yükseltmek için belirli bir miktar para kullanacaksınız. kafa topu 2 apk para ve elmas hilesi Zamanla, gereken kart sayısı artacak ve kartlarınız bittiğinde yükseltmeye devam edebilirsiniz. Ancak başarı oranı, sonuçta önceki yükseltmeden daha düşük olacaktır. Bazı kartlar becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Kafa Topu 2 Mod Menü

BİRÇOK ZORLU TURNUVALARA KATILIN

Kafa Topu 2 Mod Menü, Tamamen unutulmaz bir karakter yaratmak, farklı oyuncularla yapacağınız maçlarda size daha fazla güven verecektir. Normal modda rastgele bulunan rakiplerle karşı karşıya gelebilir ve kafa topu 2 bot dondurma hilesi heyecanlı turnuvalarda kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Ancak rekabet ortamına adım attığınızda tam tersi oluyor. Bu modun arayüzüne girerken göreceğiniz kadar çok ödül almak için sonraki turlara girmek için eleme maçlarını tamamlamaya çalışacaksınız.


İndir Kafa Topu 2

Şimdi İndir (122 MB)

Artık Kafa Topu 2 - Online Futbol Oyunu 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.4/5 - (14 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir