Constellation Eleven

İsim Constellation Eleven… Constellation Eleven is the most famous version in the Constellation Eleven series of publisher Astrobionics
Yayıncı Astrobionics
Tür RPG Oyunları
Boyut 43 MB
Versiyon 1.41
Mod Version 1.41
Content Rating 13+ yaş
Güncelleme 23 Eylül 2021
MOD Mega Hileli
Android Android RPG Oyunları
4,6 ( 850 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Mega Hileli
5/5 - (2 votes)

Constellation Eleven Mod Apk  Uzay Vurucu Uzayda bir uzay gemisinin kontrolünü elinize alın ve RPG unsurlarıyla klasik yukarıdan aşağıya nişancı türünün dinamiklerine dalmış birçok farklı rakiple savaşa katılın!  Eski okul atmosferi
Bir uzay savaşçısını kontrol etmeniz ve düşman filolarıyla savaşmanız constellation eleven wiki gereken, bir zamanlar milyonlarca kişi tarafından sevilen klasik atari oyunlarına yeni bir bakış. Oyunda güzel piksel grafikler sizi bekliyor.

▶ Karakter geliştirme imkanı
Bir karakter seçin ve becerilerini geliştirin, yeni yeteneklerin kilidini açmak için uzayda çeşitli değerli bileşenleri arayın. Mineralleri seviye atlamak veya ticaret yapmak için harcayın.


▶ Prosedürel olarak oluşturulan alan
Asteroit kümeleri, terk edilmiş uzay istasyonları ve uydularla karşılaşacağınız sonsuz alanı keşfedin. Değerli kaynaklar arayın, ticaret yapın ve geminizi yükseltin.

Constellation Eleven Apk Mod

▶ Çok sayıda öğe ve özelleştirme
Rastgele özelliklere sahip silahları ve zırhları bulun ve donatın, kendi tarzınızı seçin ve takip edin.

Bu arcade shooter, klasik oyun mekaniği, kesinlikle sıkılmanıza izin constellation eleven guide vermeyecek tutarlı bir oyun oynamanın yanı sıra yüksek kaliteli grafikler ve rahat kontrollere sahiptir. Oyunda ilerledikçe daha fazla yeni zorlukla karşılaşacaksınız, yolda hem küçük gemiler hem de büyük yıldız kruvazörleri ile karşılaşacaksınız ve zorluk seviyesi takımyıldızdan takımyıldıza doğru yükseliyor.
Proje erken erişimde ve başlangıçta ücretsiz constellation eleven tips bir mod içerecek, ancak daha sonra oyuna bir arsa ve birçok rol yapma öğesi eklenecek. Oyunda RPG ve roguelike mekanikler, piksel sanatı tarzında güzel grafikler ve ayrıca uzay ortamı türünde atmosferik bir film müziği bulacaksınız. Proje, hem hack and slash hem de RPG türlerinin yanı sıra birçok uzay oyunundan ilham aldı: reassembly, starbound, space rangers ve stellaris.
Constellation Eleven, tamamen Rusça olan ve reklam içermeyen tamamen ücretsiz bir oyundur.
Yaklaşan güncelleme, oyuna uzay istasyonları, görevler, çeşitli zorluklar, yeni bir tüccar ve yeni bir para birimi ekleyecek.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Constellation Eleven

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (43 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Constellation Eleven Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Constellation Eleven
Constellation Eleven 1.41 MOD
Eylül 23, 2021 43 MB

Mod İçeriği:

Mega Hileli

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X