Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Clean Road… Clean Road is the most famous version in the Clean Road series of publisher SayGames Ltd
Yayıncı SayGames Ltd
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 42 MB
Versiyon v1.6.42
Mod Version v1.6.42
Total installs 50.000.000
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 27 Temmuz 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.2 ( 425 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir


Rate this post

Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Android Akıllı Telefonlar Google Play Store’da devasa bir oyun okyanusundan oluşur Spor, Günlük, Aksiyon, Macera, Atari ve Simülasyon gibi tüm türler dahil milyonlarca oyun mevcuttur. Ancak buradaki oyunların çoğu uzun süreli oyunlarla uyumlu değil çünkü zorlu virajlarda tüm oyunlar ilgisiz ve sıkıcı hale geliyor. Bu yüzden bugün, her anlamda üstün olan ve muazzam muhteşem özellikler sunan bir android oyununu tartışmak için buradayız – Clean Road.

Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Space Shooter Sınırsız Elmas Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Genellikle, Subway Surfers ve Temple Run gibi TPP koşu oyunlarıyla aynı şekilde oynanabilen bir yol temizleme oyunudur. Ancak burada gözlemleyeceğiniz tek fark Temizlik. Burada diğer çeşitli arabaların önündeki engelleri kaldırmak ve seviyeleri tamamlamak için engelleri kaldırmak için buz, kum ve çim alanlarını temizlemeniz gerekiyor. Kendinizi inanılmaz hissettirecek muazzam zorlu seviyelerden oluşan olağanüstü bir oyundur.

Eğlence miktarını arttırmak için, Clean Road MOD APK adlı Clean Road’un değiştirilmiş sürümünü de sunuyoruz. Size sonsuz para ve sonsuz alışveriş sağlamak için geliştirilmiş, zengin özelliklere sahip bir sürümdür. Öyleyse ne bekliyorsunuz, makaleyi gözden geçirin ve muhteşem özellikleri deneyimlemek için bu sıra dışı oyunu indirin.

Bu Makaleyi Keşfedin

En sürükleyici Simülasyon oyunu

Clean Road, aynı anda üç farklı türe giren bir Simülasyon android oyunudur. Bu bir Simülasyon, Aksiyon, Günlük ve Stilize android oyunudur. Üstelik çok sayıda ileri seviyeden oluşan tek katlı modeliyle size çevrimdışı oyun oynama imkanı sunacak. 50.000.000’den fazla indirmeye ve 4,2 yıldız derecesine sahip sıra dışı bir oyundur. SayGames tarafından Nisan 2019’da geliştirildi ve geçen yıl çokça güncellendi.

Oyuna geçelim, So the Clean Road, Üçüncü Şahıs bakış açısıyla bir kamyona binmeniz ve arabaların engelini kaldırmak için yolu temizlemeniz gereken, çalışan bir simülasyon oyunudur. Temizlemeniz gereken çok sayıda haritadan oluşur ve ayrıca madeni paraların yardımıyla kamyonları değiştirebilirsiniz. Ayrıca, bu oyun ayrıca, kamyonların kilidini açmak ve yükseltmek için bazı kolay görevleri tamamlayabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz günlük etkinlikler sunar.

Çeşitli Kamyonlar, haritalar ve varlıklar

Bazı gelişmiş özelliklere sahip Subway Surfer ve Temple Run gibi bir simülasyon oyunu mu arıyorsunuz? Evet ise, Temiz Yolu denemeniz gerekir. Oyun jetonlarının yardımıyla kazanabileceğiniz veya kullanabileceğiniz çok çeşitli varlıklardan oluşan gelişmiş bir android simülasyon oyunudur. Bu oyunu oynarken, Hummer H2 ve Safari de dahil olmak üzere çok çeşitli kamyonları gözlemleyeceksiniz. Ayrıca buz, çimen ve kumdan oluşan üç haritasının da keyfini çıkarabilirsiniz. Burada oyunu kazanmak için engelleri aşmanız ve seviyeleri tamamlamanız gerekiyor.

Ancak yine de oyunda reklamları kesintiye uğratmak, zorlu seviyeler ve zorlu seviyeler gibi çok sayıda engel var, bu da jeton kazanmayı ve kamyon satın almayı zorlaştırıyor. Tüm bu sıkıntılardan kurtulmak için Clean Road adlı Clean Road için geliştirdiğimiz modifikasyonumuzu Clean Road MOD APK indirebilirsiniz. Sadece sizin için yapılmış, zengin özelliklere sahip bir oyundur. Tadını çıkar!!

Sınırsız paranın tadını çıkarın

Clean Road MOD APK size sınırsız jeton ile hizmet vermek için burada ve bu jetonları kullanarak sadece en güncel kamyonların hepsini satın alabilir ve tüm zorlu bölümleri rahatça geçebilirsiniz. Ayrıca, bu paraları, oyunu düşündüğünüzden daha zahmetsiz hale getirmenize yardımcı olacak çeşitli varlıkları satın almak için de kullanabilirsiniz. Bu olağanüstü yeniden yaratılmış sürümde yolculuğunuza başlamak için acele edin ve aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın.

 

Kilidi açılmış tüm alışveriş menülerini deneyimleyin

Alışveriş menüsü, Clean Road oyunundaki jetonlar kadar önemlidir, çünkü oyuna başladığınızda tüm alışveriş menüsünü gözlemleyemezsiniz, çünkü çoğu şey oyunda kilitlidir ve sadece tonlarca tonla kilidi açabilirsiniz. madeni paralar.

Ancak bu tür şeyler için endişelenmeyin, çünkü Clean Road MOD APK, size tüm alışveriş menüsünün kilidini açmak için burada. Artık efsanevi kamyonları satın almak için Clean Road’da para kazanmanıza gerek yok, çünkü bu uygulamayı indirdikten sonra hayalinizdeki kamyonlardan herhangi birini sınırsız jeton ve kilidi açılmış bir alışveriş menüsü ile ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Sıfır reklam kesintisi

Reklamlar, tüm eğlenceyi birkaç saniye içinde mahvedebilecekleri için, eğlenceler arasındaki en tehditkar sürelerdir. Clean Road’un resmi sürümünde oynarken bile, oyun oynamanızı ve her türlü zevki ortadan kaldıracak muazzam çevrimiçi reklamlar yaşayacaksınız.

Ancak endişelenmeyin çünkü Clean Road MOD APK size Zero-ad uygulama arayüzü ile hizmet verecek. Akıllı telefonunuza yükledikten sonra, bir saniye bile kesintiye uğramadan tüm favori oyun içi varlıklarınızla oynayabilirsiniz.

Oynamak için kök erişimi gerekmez

Köklenme, akıllı telefonunuza hem dahili hem de harici olarak büyük zarar verebilir. Telefonunuzun performansını, pil kapasitesini ve cihazınızın dayanıklılığını düşürebileceği için çok zararlıdır. Ayrıca, uygulandığında çeşitli donanımları da etkileyebilir.

Bunu göz önünde bulundurarak Clean Road MOD APK’yi, rootlu veya rootlu olmasa bile telefonunuza yükleyip tüm özelliklerinden faydalanabileceğiniz en muhteşem scriptler ile geliştirdik. Bu yüzden hiçbir şey için endişelenmeden tadını çıkarın.

Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Daha Yüksek Uyumluluk

Clean Road MOD APK en uyumlu android oyunudur. Köklü olsun ya da olmasın, Android 4.0 ve üzeri sürümlerde çalışan hemen hemen tüm android akıllı telefonlarla uyumludur. İhtiyacınız olan tek şey aşağıdaki indirme bağlantısına tıklamak ve yukarıdaki tüm özellikleri gerçek kılmak için bu canavar oyununu doğrudan akıllı telefonunuza yüklemek.

Nihai Karar

Clean Road MOD APK, tüm yaş grupları için en iyi seçimdir, 5. sınıf bir çocuk veya 60+ yaşında bir erkek olsanız bile, muhteşem özellikleri ile eğlenebilirsiniz. Üstelik tüm akıllı telefonlar ile uyumludur. Artık telefonunuzun konfigürasyonu ve uyumluluğu hakkında düşünmenize gerek yok. Tek ihtiyacınız olan indirme düğmesinin altına tıklamak ve bu olağanüstü tasarımı ücretsiz olarak indirmek. Tadını çıkar!!!

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.
Apk İndir (42 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Clean Road Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Clean Road Sınırsız Para Hileli Mod Apk v1.6.42 apk
Temmuz 27, 2022 42 MB

'dan daha fazlasıSayGames Ltd

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X