Evo Pop

İsim Evo Pop… Evo Pop is the most famous version in the Evo Pop series of publisher ZeptoLab
Yayıncı ZeptoLab
Tür Bulmaca Oyunları
Boyut 82 MB
Versiyon v2.6
Mod Version v2.6
Content Rating Tüm yaşlar
Güncelleme 17 Eylül 2021
MOD Para Hileli
Android Android Bulmaca Oyunları
4,2 ( 647 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Para Hileli
5/5 - (2 votes)

Koloni hâlinde yaşayıp hızla büyüyüp çoğalan rengârenk yaratıklar olan Evo’ların kontrolünü ele geçir. Büyük Evo’lar başka cinsten küçük Evo’ları yer. Tüm rakipleri yiyerek ya da en çok Evo’yu yaratarak arenanın hâkimi sen ol!

ÖZELİKLER:
– BİRDEN FAZLA DÜŞMANA karşı savaş: Galip gelmen gereken üç yönlü bir çarpışma!
– EĞLENCELİ VE FİZİK TEMELLİ OYNANIŞ TARZININ tadını çıkar: Üzerlerinde farklı büyüler kullanarak yaratıkların kontrolünü ele geçir.
– YÜKSELT VE EVRİM GEÇİRT: Her Evo cinsinin sıçrama veya yokuş aşağı kayma gibi benzersiz becerileri vardır. Bu özellikleri yükselterek Evo’larını daha da güçlü hâle getirebilirsin.
– BİR STRATEJİ YAP: Evo’lar çevrelerindekilerle etkileşime girip daha hızlı üremek için otları, çiçekleri ve böcekleri yer! Harita üzerindeki stratejik öneme sahip kaynaklar için mücadele et ve kazan!
– DÜZİNELERCE DÜNYAYI KEŞFET: Evo Pop’ta benzersiz tasarım öğelerinin ve fizik kurallarının olduğu bir sürü dünya var. Böylece her seferinde farklı bir oyun deneyimi yaşaman garanti.


PATLATIP EĞLENCENE EĞLENCE KATMAYA HAZIRLAN!

Bu Makaleyi Keşfedin

Evo Pop Apk

Şu anda dünyada, stresli çalışma saatlerinden veya boş zamanlarından sonra insanları eğlendirmek için yapacak hiçbir şey olmayan birçok heyecan verici ve faydalı oyun var. Avlu dışındaki atletik oyunların yanı sıra, futbol, ​​badminton gibi gerçek hayatta… Hem rahat, hem hızlı hem de çekici olan internet üzerinden oyun alanına katılabiliyoruz. Öyleyse, size taze ve ferahlatıcı duygular veren son derece harika bir oyun alanı olan oyun alanımıza gelin. Bu Evo Pop oyunu; yumurtlama, küçük bir Evo yaratığından daha büyük Evo topluluklarına üreme ve bölgelere ve dünyalara hükmetme görevini yerine getireceksiniz. Kulağa çekici geliyor, değil mi?

EVO POP İLE TAM EĞLENCE GÖREVLERİNE KATILIN
Oyuna gelmek, kullanıcıların erişebileceği ve kullanabileceği bir dizi özellik ve özellik sağlar. Oyuncular, bir labirentte kaybolmuş, birçok garip yaratığın, özellikle de köpek Evo’nun olduğu bir dünyayı özgürce keşfedebilirler. Elbette bu dünyada kaybolduğunuzda büyülenecek ve oynamayı bırakmak istemeyeceksiniz. Göreviniz, bu dünyaya hükmedebilmek için Evo’yu küçük bir organizmadan dünyadaki en gelişen ve kalabalık Evos topluluğuna dönüştürmenin ve geliştirmenin bir yolunu bulmaktır.

Evo Pop Mod Apk

Başlangıçta, küçük bir Evo, daha küçük Evo yaratıklarını besleyecek ve yiyecek, yavaş yavaş büyüyecek ve gelişmek ve büyümek için bir Evo dünyasına çoğalacaktır. Çok hızlı çoğalırlar ve gelişirler, böylece bölgeleri, çevredeki alanları işgal edebilir ve fethedebilir ve dünyaya hızla hükmedebilirler. Bu heyecan verici görev deneyimini denemek ister misiniz?

EVO POP’TA ÇOK OYUNCULU OYUN VE FİZİK KULLANIMI
Evo karakterine kendinizi kaptıracak ve topluluğunuzun gelişimini artırmak için kendi stratejilerinizi ve planlarınızı kullanacaksınız. Bunu yapmak için Evo türleri, besin zincirini ileriye atlayarak ve onu yakalayarak, çoğalmayı, hızlı üremeyi, gelişmeyi ve hızlı evrimi hızlandırarak hareket edecektir.

Hızla çoğalmak, yaratıkları çoğaltmak ve bölgeleri ve bölgeleri istila etmek için en güçlü ordu olmak için oyunda farklı büyüler kullanın; ordunuz güçlü olduğunda yaratığı kontrol edebilir, saldırıya geçebilir ve daha zayıf yaratıkları yiyebilirsiniz. Ayrıca et yeme ve düşmanlarınızı en hızlı ve en etkili şekilde yenmek için yaratıcı olma, planlama ve kendi taktiklerinizi tasarlama özgürlüğüne de sahipsiniz.

Evo Pop Apk Download

FARKLI DÜŞMANLARLA KORKUNÇ SAVAŞLARDA MÜCADELE
Game Evo Pop, diğer yaratıklarla savaşma hissini yaşamanıza izin verecek. Önümüzde birçok düşman bizi bekliyor ve düşmanları yok etmek bizim görevimiz. Yiyecek arayarak, çok yemek yemek, organizmamızın uzamasına yardımcı olacak ve çok sayıda, düşmanı hızla yok edecektir. Onları yiyin ve sindirin. Yakında kazanacağız.

Oyun, yaratığa düşmanı yenme yeteneği, oyuna bağlı olarak havaya uçma, yokuş aşağı atlama veya uçakta kayma yeteneği gibi oyuncuların yararlanabileceği özel ve dramatik yetenekler verecek – farklı arazi. Sayısal olarak ezici ve artan bir şekilde büyürsek, yetenekler daha da güçlü bir şekilde yükseltilecektir.

Evo Pop Apk Hack

EVO POP, MUTLU BİR HİSSEDEN BÜYÜK BİR DENEYİMDİR
Bu oyun, aslında oldukça önemli olan tüm katılımcılar için mükemmel bir seçimdir. Oyunun getirdiği harika özellikler ve kullanımlarla, yeni ve oldukça benzersiz bir adla olağanüstü yaratıkların dünyasını keşfedin. Yayılmalarına, beslenme biçimlerine ve düşmanlarını gerçekten yok etmelerine, başarılar getirmelerine ve özellikle bölgeye hakim olmalarına tanık olun.

Görüntüler, uyumlu renklerle canlı ve ayrıntılıdır—güzel tasarlanmış arayüz. Oynama ve görevi gerçekleştirmenin manipülasyonu basit, taze ve oyunculara rahatlık ve rahatlık hissi veriyor. Tekrar oynama tarzı çok yeni, diğer tüm oyunlardan çok farklı. Oyun, en iyi işlevlere ve sürümlere sahip kullanıcılar için her zaman güncellenir.

Evo Pop Hile

Gerçekten de oyuncuların kaçıramayacakları çok çekici bir oyun olduğu söylenebilir. Yaratıklar, canlı bir Evo topluluğu geliştirmek ve dünya haritasını ustaca yönetmek için birçok farklı ortamla etkileşime girecek ve farklı unsurları ortaya çıkaracak. Yani bu tür, kelimenin tam anlamıyla bu sayıda yaratığı büyütmek için planlar ve stratejiler yaratma, kavramsallaştırma konusunda tutkulu olanlar için canlandırıcı bir oyun, ya da çoğunlukla öyle düşündüler.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Evo Pop

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (82 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Evo Pop Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

Evo Pop
Evo Pop v2.6 MOD
Eylül 23, 2021 82 MB

Mod İçeriği:

Para Hileli

'dan daha fazlasıZeptoLab

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X