Weather Underground

İsim Weather data & microclimate : Weather… Weather data & microclimate : Weather Underground is the most famous version in the Weather data & microclimate : Weather Underground series of publisher Weather Underground
Yayıncı Weather Underground
Tür Hava Durumu Uygulamaları
Boyut 50 MB
Versiyon 6.10.0
Mod Version 6.10.0
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 11 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Hava Durumu Uygulamaları
4.6 ( 961 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Yerel comscore tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi, armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64, mips, mips64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
5/5 - (3 votes)

Yüksek doğrulukta bir hava tahmini uygulaması bulmanız gerekiyorsa, Weather Underground Apk Mod kesinlikle aradığınız uygulamadır. Getirdiği pek çok kullanışlı özellik ile memnun kalacağınıza eminim.

Kullanımlar

Weather Underground, temel olarak nispeten doğru bilgi kaynaklarına sahip akıllı telefonlar için bir hava tahmini uygulamasıdır. Weather Underground Apk Mod  Diğer basit hava tahmini uygulamalarından farklı olarak, bu uygulama yaşadığınız yer ve benzer bilgilerle güncellenen diğer yerler hakkında birçok özel bilgi toplar. Doğru bir bilgi kaynağı elde etmek için bu uygulama, dünyanın dört bir yanından 250.000’den fazla kişisel hava istasyonundan veri toplar.

Weather Underground Apk Mod

Bu bilgi kaynakları sürekli olarak güncellenir, bu nedenle yüksek doğruluk için bu uygulama, çevrenizdeki herhangi bir küçük hava değişikliğini günceller. Weather Underground Apk Mod  Şiddetli hava koşullarına sahip ülkelerde bulunuyorsanız, bu uygulama havanın getirdiği durumlara hazırlanmanızda size çok yardımcı olacaktır. Bu uygulama, çevrenizdeki iklim bilgileri hakkında veri göndermenin yanı sıra sismik sinyalleri de güncelleyebilir. Çok fazla deprem olan bir bölgedeyseniz, bu uygulama size çok yardımcı olacaktır. Genel olarak, bu uygulamanın kullanımı o kadar da zor değil çünkü yalnızca güncelleniyor ve size hava durumu tahminleri hakkında bilgi veriyor. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve hava durumu bilgilerini biraz anlamak.

Weather Underground Apk Mod 

Özellikleri

Weather Underground, kullanıcılara hava durumu tahmini hakkında birçok benzersiz özellik sunar.

Bu uygulama size ortamın sıcaklığı, hissedilen hava, Weather Underground Apk Mod  rüzgar hızı ve yönü, nem, çiy noktası, görünürlük gibi birçok yararlı bilgi verir. Bunlar, çevredeki hava durumu hakkında bilmeniz gereken en yaygın ve temel bilgilerdir. Öte yandan, daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu uygulama daha fazla ayrıntı da sağlar. Örneğin hava kalitesi, UV indeksi, gün doğumu ve gün batımı, ayın doğuşu ve batışı, sağlığınıza dikkat etmek için ne yapacağınızı ayarlamanıza yardımcı olacak derinlemesine bilgilerdir.

Weather Underground Apk Mod 

Diğer çoğu hava tahmini uygulaması gibi, bu uygulama da bir hafta veya on gün için plan yapacak ve bir saat boyunca güncel tutacaktır. Bu özellik ile bölgenizdeki hiçbir hava olayını kaçırmayacaksınız, tüm kötü hava değişikliklerine hazırlanmanıza yardımcı olacak. Ayrıca dilerseniz dünyanın her yerinden hava durumu tahminlerini de görebilirsiniz. Kullanıcılara hava durumu değişikliklerinin net bir resmini vermek için, Weather Underground Apk Mod  dünya haritasında ayrıntılı bilgiler mevcut olacak ve elbette daha spesifik haberleri görmek için harita ile etkileşime girebilirsiniz. Bilgileri hızlı bir şekilde güncelleme ve kullanıcı deneyimini optimize etme yeteneği ile hava durumu modelleri, animasyonlu NOAA radarı ile temsil edilecektir.

Weather Underground Apk Mod 

Ayrıca, hava durumu bilgilerini olabildiğince çabuk almak istiyorsanız, favori yerlerinizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, ayarlarınıza bağlı olarak belirli aralıklarla bildirimler gösterilebilir. Tabii ki Weather Underground’ın bahsetmediğim daha birçok kullanışlı özelliği var. weather underground apk no ads Ve cihazınızın kullanışlı bir hava durumu bildirim uygulaması olmadığını düşünüyorsanız, kullanmak için telefonunuza indirebilirsiniz.

Weather Underground Apk Full

Hava, mikro iklim seviyesinde. Kesin mevcut koşullar ve en yakın hava istasyonunuzdan Weather Underground Apk Mod  hiper yerel güncellemeler ile hiper yerel hava durumu tahmininizi alın. 250.000’den fazla kişisel hava istasyonundan gelen hava durumu verileri ve tescilli bir tahmin modeli ile Weather Underground, size gerçekten hiper yerel düzeyde en hassas hava tahminini verir. Nexrad kasırga ve fırtına izleyicimiz ve Doppler radar teknolojimiz sayesinde mevcut koşulları keşfedin, Nexrad ağımızdan hava durumu verileri, NOAA’dan özelleştirilebilir hava durumu uyarıları ve çok daha fazlasını alın. Her zaman hazırlıklı olacaksın.

WEATHER YERALTI İNDİRMEK İÇİN 5 NEDEN
– Hava durumu uyarıları ve fırtına radarı: konumunuz için şiddetli hava durumu uyarıları alın ve weather underground app apk şiddetli hava durumu haberleri için kasırga izleyicimize ve fırtına radarımıza güvenin – ister aşırı yağmur ister sürpriz bir kuraklık olsun, mikro ikliminiz için her zaman hazırlıklı olacaksınız.
– Hiper yerel hava koşulları: yerel hava istasyonunuzdan mevcut koşulların yanı sıra gelecekte 10 güne kadar olan, yağmur ihtimali ve kesin hava durumu haberlerini içeren saatlik/günlük tahminleri takip edin.

– En ayrıntılı yerel hava durumu verileri: hava durumu haritaları, yerel Doppler radar görüntüleri, sıcaklık güncellemeleri, “Feels Like”, rüzgar hızı, rüzgar yönleri, bugünün yağmur birikimi, nem ve basınç dahil olmak üzere en iyi hava durumu verileriyle güncellemeler alın.
– Diğer coğrafi veriler: en yakın kişisel hava Weather Underground Apk Mod  istasyonunuzda hava kalitesi indeksimiz, UV indeksimiz, gün doğumu ve gün batımı saatlerimizle yerel hava ve mikro ikliminiz hakkında daha fazla bilgi keşfedin ve haberler alın.
– Özelleştirilmiş deneyim: uygulamanızı açık ve koyu modlar ve çeşitli harita türleri ve birimleri ile ayarlayın.

Weather Underground Apk Premium

HAVA

ALTINDAKİ HAVA DURUMU’NUN BENZERSİZ ÖZELLİKLERİNİ KEŞFEDİN Nexrad radar teknolojisi ve şiddetli hava uyarıları ile

etkileşimli hava durumu haritaları : – Mobildeki en etkileşimli hava durumu haritaları, Weather Underground Apk Mod  farklı hassas hava durumu katmanları, kişisel hava istasyonları, Nexrad radarı, NOAA ve uydu görüntüleri, ısı ve sıcaklık haritaları ve yağmur birikimi.
– NOAA’dan alınan verilerle desteklenen, GOES-16’dan yüksek çözünürlüklü uydu ve bulut örtüsü görüntüleri ile gelişmiş hava durumu görselleştirmeleri.
– Kasırga izleyicimiz ve fırtına radarımızla aşırı hava koşullarına dikkat edin ve her zaman şiddetli hava uyarıları ile hazırlıklı olun.

Doğru hava durumu verileriyle yönlendirilen hiper yerel tahminler:

– 250.000’den fazla PWS, en doğru yerel hava koşullarını bildirir. weather underground apk old version Kendi mikro ikliminiz için hassas hava durumu radarı görüntülerini görselleştirin.
– Diğer hava durumu servislerinin tahminler oluşturmak için güvendiği havalimanı hava istasyonları arasındaki boşlukları doldurmak için yapılmıştır – yani verilerimiz mahallenizdeki gerçek veri noktalarından oluşturulur. Böylece, yerel mevcut koşullarınızı yansıtan gerçek zamanlı yağmur birikimi, kesin bir polen tahmini ve sıcaklık bilgisi elde edersiniz.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Weather Underground

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (50 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Weather data & microclimate : Weather Underground Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

Weather Underground
Weather Underground 6.10.0 MOD
Ekim 11, 2021 50 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X