Truecaller Premium

İsim Truecaller Premium… Truecaller Premium is the most famous version in the Truecaller Premium series of publisher
Yayıncı True Software Scandinavia AB
Tür İletişim Uygulamaları
Boyut 102 MB
Versiyon 11.84.6
Mod Version 11.84.6
Güncelleme 24 Ekim 2021
MOD Altın/Premium Kilidi Açıldı
Android Android İletişim Uygulamaları
( 616 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı [kilidi açılmayan sunucu tarafı özellikleri dahil];
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar Android'den kaldırıldı. belirgin;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırmak;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Drive Bulut çalışır;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
4/5 - (1 vote)

Truecaller Apk 2021 MOD Gold, sizin için önemli olan ve kaydeden tek duraklı oturum sonlandırma çağrılarıyla size yeni bir arama arayüzü sunar.

Kullanıcılar Truecaller Apk 2021‘ı kullandığında telefon ve mesajlaşma deneyimleri daha keyifli hale geliyor. Arkadaşlarınızla dinlemek veya aramak için bu uygulamada birçok öğe bulabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama, aramalardan kaçınmanıza veya sizi uzun süre rahatsız etmenize yardımcı olacak yolları da paylaşıyor. Çağrı bilgileri de kolayca saklanabilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

Truecaller Apk 2021

Truecaller Apk 2021 Truecaller Apk 2021

YENİLİKÇİ ARAMA ŞEKLİ

Kullanıcılar, Truecaller Apk 2021‘ın içindeki çeşitli işlevlerle tamamen yeni bir arayüze gelecek ve kullanıcılara tamamen benzersiz bir deneyim getiriyor. Başka bir deyişle, cihazınızda bulunan temel arama işlevinden daha heyecan verici işlevler yaşayacaksınız. Bu nedenle, bu işlevleri deneyimlemek için çok zaman harcayacaksınız ve uygulamaya spam gibi bazı işlevleri kullanması için izin vermeniz gerekecek.

Truecaller Pro Apk, Bu uygulamanın arama ve mesajlaşma işlevleri aynı kalır ve kesinlikle görmezden gelemezsiniz. Herkes onunla çok şey yapabildiğinde daha heyecan verici bir uygulama keşfetmekten keyif alacak. Ayrıca kullanımı da oldukça basit ve bu tarz renkleri sevenler için karanlık moda değiştirilebilir. Uygulama, kullanıcılara herhangi bir sayıyı tanımlamalarına izin veren büyüleyici bir işlev sunar.

Truecaller Apk 2021, Ana Sayfa bölümünde ekranın üst kısmında bir arama çubuğu bulacaksınız ve işiniz, kontrol etmek için ihtiyacınız olan herhangi bir numarayı girip arama düğmesine basmaktır. Birkaç saniye içinde o numaranın kullanıcısının adı görüntülenecek ve bu kişiyi tanıyıp tanımadığınızı görebileceksiniz. Aynı zamanda, bu kişi hakkında şüpheniz varsa, uygulamanın büyüleyici işlevleri de vardır, böylece bu numaraları sorunsuz bir şekilde engelleyebilirsiniz.

Truecaller Apk 2021 Truecaller Apk 2021

GEREKSİZ NUMARALARI BLOKLA

Truecaller Apk 2021, için seveceğiniz özellikli işlev, istenmeyen postaları engellemek veya sizi rahatsız etmektir. Ayrıca, yukarıda belirtildiği gibi, bu işlevin çalışması için uygulamaya izinler vermeniz gerekir ve uygulama, yapabileceğiniz kadar basittir. Kayıt olduktan sonra, uygulamanın size gönderdiği temel talimatları göz ardı etmemelisiniz çünkü bu, deneyiminizin tamamen sorunsuz ilerlemesini sağlar.

Truecaller Premium Apk 2021, Bu işlevin, uygulamanın işlevinin ne zaman numaralardan uzak durmanıza veya sizinle iletişim kurmanıza yardımcı olacağını çok uzun süre açıklayacak hiçbir şeyi yoktur, ancak buna ihtiyacınız yoktur. Örneğin, hizmet hakkında yönlendirenleri dinlemek istemiyorsanız, onları engelleyebilirsiniz. Engellemeden sonra uygulama, iletişim arayüzünüzde Spam adlı yeni bir bölüm oluşturacaktır. İlgili güncellemeler için hangi numaraların sizin tarafınızdan engellendiğini, üzerlerine tıkladığınızda göreceksiniz.

DİĞER İNSANLARA MESAJ ATIN VE ARAYIN

Truecaller Apk 2021, Yukarıda da bahsedildiği gibi kullanıcılar telefonda bulunan numaralara mesaj atabilecek veya arayabilecek, bu da tamamen kullanıcılar için uygun. Ayrıca, arkadaşlarınız ve ailenizle tamamen ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz ve deneyim, cihazın temel işlevinden çok farklı değildir. Aynı zamanda Truecaller’da arkadaşlar arasında bir grup sohbeti de oluşturabilirsiniz ve bu her durumda uygundur. Uygulama ayrıca spam engellemeyi de entegre eder.

Truecaller Apk 2021 Truecaller Apk 2021

Truecaller Premium Apk, Çağrıların yanı sıra istenmeyen mesajların alınması her zaman birçok kişinin önemsediği bir sorundur ve uygulama bu sorunu tamamen çözmektedir. Ayrıca, yeni güncellenen sürümde kullanıcılar, sizin ve arkadaşınızın daha rahat bilgi alışverişi yapmak için birbirinizi arayabileceğiniz bir Grup Çağrısı işlevi bulabilir. Dolayısıyla, bu uygulamanın, herkesin erişebileceği aramalarınızı ve mesajlarınızı ilginç bir şekilde optimize etmeye yardımcı olduğu söylenebilir.

İHTİYAÇLARINIZA GÖRE GÖRÜŞMELERİ KAYDEDEBİLİRSİNİZ

Truecaller Apk 2021, Değerli işlevin yanı sıra, herhangi bir kullanıcının kullanmayı düşüneceği bir başka uygun işlev de arama kaydıdır. Arama kaydı, sonuçta Truecaller kullanarak arama hakkında bazı bilgileri saklamanıza yardımcı olur ve başka bir uygulama yüklemeniz gerekmez. Ayrıca, kayıt işlemi sırasında, kaydın ülkenizde izinli ve geçerli olduğundan emin olmalısınız. truecaller android Bu kayıt işlevinin yapılması ve ayarlanması kolaydır.

Truecaller İndir, Bu uygulamada, ekranın sol tarafında bir sekme bulacaksınız ve Çağrı kaydını görebilirsiniz. Kaydı doğru bir şekilde gerçekleştirmek için işleve dikkat etmeniz ve ayarlamanız gerekecektir. truecaller apk full İhtiyaçlarınıza göre otomatik kayıt veya gümrük kaydı gibi kayıt ayarlarında uygun kayıt yöntemini seçeceksiniz. Ancak çoğunlukla, özel seçeceksiniz ve aramanızı başlattığınızda kayıt işlevi doğrudan arama arayüzünde görünür.

Rating

2.7

( 3 Votes )
Please Rate!
Truecaller Premium

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (102 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Truecaller Premium Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4/5 - (1 vote)

Tüm Versiyonlar

Truecaller Premium
Truecaller Premium 11.84.6 MOD
Ekim 24, 2021 102 MB

Mod İçeriği:

Altın/Premium Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X