MAPS.ME Apk v12.3.0 Kilit Açık Reklamsız Hileli MOD İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

MAPS.ME Çevrimdışı harita, GPS navigasyon

Android Android Seyahat Yerel Uygulamaları
İsim MAPS.ME – Offline maps, travel guides & navigation MAPS.ME – Offline maps, travel guides & navigation is the most famous version in the MAPS.ME – Offline maps, travel guides & navigation series of publisher MAPS ME (CYPRUS) LTD
Yayıncı MAPS ME (CYPRUS) LTD
Tür Seyahat Yerel Uygulamaları
Boyut 213 MB
Versiyon 12.3.0-Google
Mod Sürümü 12.3.0-Google
Toplam Yükleme 50,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 10 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Kilitsiz/Reklam Kaldır
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 774 Kişi
4.5 ( 633 ratings )
Price: $0
İndir
 • AdFree / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Navigasyon başlangıcından Order Taxi'yi kaldırın;
 • İstatistik Gönder varsayılan olarak devre dışıdır;
 • Reklam Teklifleri devre dışı bırakıldı / kaldırıldı;
 • Aktif izleyici veya reklam yok;
 • Yerel crashlytics tamamen kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86, x86_64;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
 
Rate this post

MAPS.ME Apk, internet bağlantınız olmadığında, önceden depolanmış çevrimdışı veriler sayesinde keskin ve hızlı, neredeyse mutlak doğru bir harita ile Google Harita’nın yerini alır.

Daha önce hiç gitmediğiniz bir yere seyahat ettiğinizde, önce neye ihtiyacınız var? MAPS.ME Apk Her şeyden önce, sevdiğiniz yerlere gitmek için nerede olduğunuzu bilmeniz gerekir. Şu anda ihtiyacınız olan şey, seyahatinizde çok yardımcı olacak harita. Ancak MAPS.ME uygulamasını kullanmak için bir kez kağıt haritaya ihtiyacınız olmayacak. Bu uygulama, kullanıcıların kullandığı tüm sıradan haritaları daha dolgun ve daha rahat bir haritayla değiştirecek.

Bu Makaleyi Keşfedin

MAPS.ME Apk

Kullanım

Bu uygulamayı kullanmak için kullanıcıların önce bu uygulamayı telefonunuza yüklemeleri gerekir. MAPS.ME Apk Bu uygulamayı başlatırken, kullanıcı, kullanıcıların seçebileceği dünya çapında birçok farklı milletten birçok isim bulacaktır. O ülkenin haritasını indirmek için ABD veya Vietnam gibi gideceğiniz bir yeri seçmeniz yeterli. Bu noktada, uygulamanın kullanıcının ihtiyaç duyduğu haritayı indirmesini tamamlaması için kullanıcının birkaç dakika beklemesi gerekiyor. Bu adımı tamamladıktan sonra, kullanıcının başlatması ve kullanması için çok uygun bir haritaya sahip olması yeterlidir.

MAPS.ME Apk

MAPS.ME nedir ?

Çevrimdışı

Bu harita uygulaması, Google’dan Google Harita gibi diğer birçok uygulamaya benzemez, bu uygulamaların çalışması için internet gerekir. Ancak bu uygulama böyle değil, çevrimdışı koşullarda mükemmel çalışıyor. Bunun nedeni, kullanıcıların çok fazla veri tasarrufu sağlayacak uygulamaya haritayı ilk andan itibaren indirebilmeleridir. Bu özellik çok kullanışlı olduğu için kullanıcıların çokça favori aldığı bir özelliktir, kullanıcıları çok fazla kısıtlamaz. Sadece bir indirme ile kullanıcılar haritayı kullanmakta özgürdür.

MAPS.ME Apk

MAPS.ME Kullanımı ?

Tüm detaylar

Bu uygulama, kullanıcılara yalnızca mevcut konumlarının nerede olduğunu göstermekle kalmaz, aynı zamanda bu uygulamanın birçok başka özelliği vardır. Kullanıcıların kolayca hareket edebilmeleri için kullanıcıların bulunduğu ülkenin tüm yollarının adı olarak. Kullanıcılar seyahat ederken o bölgenin mutfağı vazgeçilmezdir. Uygulama, kullanıcıların o ülkenin mutfağını deneyimlemesi için büyük beğeni toplayan tüm restoranları gösterecek. Restorana ek olarak, bu uygulama aynı zamanda ATM, benzin istasyonu, otel ve diğer birçok şey gibi birçok şeyi de görüntüler. Bu yerlerin tümü birçok kişi tarafından ziyaret edildi ve incelendi, bu nedenle kullanıcıların tüm bu yerlerin kalitesi hakkında endişelenmesine gerek yok.

MAPS.ME Apk

Bu uygulama aynı zamanda çok ilginç bir yeteneğe sahiptir ve navigasyon olan MAPS.ME Apk kullanıcılar için çok yararlı olduğundan emin olun. Herkes haritayı anlayamaz ve kullanıcıya verilen haritanın her şeyini bilemez. Böylece bu uygulama aynı zamanda doğrudan bir rehber olabilir ve kullanıcıları, kullanıcının istediği her yere yönlendirir. Bir kullanıcı bir navigasyon uygulaması talep ettiğinde, uygulama en iyi rotayı vermek için kullanıcının konumunu ve hedefin konumunu belirler. maps.me rota oluşturma Bu uygulama, kullanıcıların kullanması için en uygun rotayı seçmek için her bir rotanın mesafesini otomatik olarak analiz eder. Bu, yeni bir yere seyahat ettiğinizde kullanıcıların çok zaman kazanmalarına yardımcı olacaktır.

MAPS.ME İndir

DÜNYA ÇAPINDA KULLANILABİLİR
Kendi ülkenizde ve seyahat için gerekli.
Türkiye, Ankara, Antalya, Kemer, Marmaris, Belek? İnceleyin. maps.me türkçe ses Paris, Fransa? İnceleyin. Amsterdam, Hollanda? İnceleyin. Barselona, İspanya? İnceleyin. New York, ABD? İnceleyin. Roma, İtalya? İnceleyin. Londra, İngiltere? İnceleyin.

SEYAHAT PROGRAMLARI VE KÜLTÜR ROTALARI
Kişiye özel seyahat programlarıyla yolculuğunu planla ve ilginç olan hiçbir yeri kaçırma. En iyi seyahat içeriği oluşturucularıyla ortaklık yaparak popüler varış yerlerine yönelik rota ve seyahat programları yaptık. Bunlar, haritada İlgi Çekici Nokta içerir ve çevrimdışı kullanım için indirilebilir.


Neler Yeni?
NUMARA. 1 SEYAHAT HARİTALARIArama ve keşfetme, turist rehberleri ve navigasyon tüm dünyada çevrimdışı olarak kullanılabilir.Bu güncelleme, yer imlerini kurtarma, çevrimdışı haritalar, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerir.

İndir MAPS.ME Çevrimdışı harita, GPS navigasyon

Şimdi İndir (213 MB)

Artık MAPS.ME – Offline maps, travel guides & navigation 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir