Avee Music Player Premium Apk v1.2.129 Kilitler Açık Hileli İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

Avee Music Player (Pro)

Android Android Müzik Ses Uygulamaları
İsim Avee Music Player (Pro) Avee Music Player (Pro) is the most famous version in the Avee Music Player (Pro) series of publisher Daaw Aww
Yayıncı Daaw Aww
Tür Müzik Ses Uygulamaları
Boyut 4.8 MB
Versiyon 1.2.129
Mod Sürümü 1.2.129
Toplam Yükleme 10,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 3
Güncelleme 16 Ekim 2021
MOD Bilgisi? Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 821 Kişi
4.1 ( 513 ratings )
Price: $0
İndir
Rate this post

Avee Music Player Premium Apk, birçok kullanıcıya uygun hafif bir müzik çalardır ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Cihazınızdaki şarkıları sadece arayarak ve göz atarak bulabileceksiniz. Ayrıca, müzik dinleme deneyiminizi özelleştirebilir ve etkileyici efektlerle müzik videoları oluşturabilirsiniz. Yani kaçırmayı göze alamayacağınız bir uygulama.

Avee Music Player Premium Apk

Avee Music Player Premium Apk, Bir müzik çalar uygulaması olduktan sonra, Avee Music Player’da (Pro) medya formatlarının desteği vazgeçilmezdir. Uygulama, cihazınızda bulunan çeşitli ortamları kolaylıkla dinlemenize ve görüntülemenize yardımcı olabilir. Oradan, bu yardımcı araç her zaman cihazınızda görünecek ve hayranlık uyandıran bir dinleme deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır. Uygulamayı kullanmak da sizin için tamamen kolaydır.

Avee Music Player Premium ApkAvee Music Player Premium ApkAvee Music Player Premium Apk

KLASÖRLERE GÖZ ATIN VE KOLAY ARAYIN

Avee Music Player Premium Apk, Uygulamayı bir kez kullandıktan sonra medyanızı, özellikle de müzik dosyalarınızı bulmakta çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Uygulama, cihazınızdaki klasörlere karşılık gelen kısayollarla göz atacaktır ve çalma listelerini okuma özelliği de göz ardı edemeyeceğiniz bir özelliktir. Aynı zamanda uygulamayı kullandığınızda kitaplık, dosya ve daha pek çok kritere göre beğendiğiniz medya dosyalarını da arayabilirsiniz.

Avee Music Player Premium Apk

Avee Music Player Lite Apk

WIDGET OLARAK VE KİLİT EKRANINDA ÇALIŞTIR

Avee Music Player Premium Apk, bulacağınız bir diğer özellik ise uygulamanın kilit ekranı veya widget gibi farklı şekillerde çalışabilmesidir. Kilit ekranına gelince, şarkılarınızı istediğiniz zaman kolayca dinleyebileceksiniz. Ayrıca, widget’lar için uygulamanın içine girmenize gerek yok, sadece müziği açmak ve iyi vakit geçirmek için widget durum çubuğuna ihtiyacınız var. Widget’a dokunduğunuzda doğrudan uygulamaya gidecek ve ilgili ayarlamaları yapacaksınız.

Avee Music Player Premium Apk

UYKU ZAMANLAYICI VE EKOLAYZER DESTEĞİ

Avee Music Player Premium Apk, Bu uygulama ile şarkılarınızın keyfini doyasıya çıkaracak ve uyku saatinize uygun zamanı ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, kullanıcıların tercihlerine uygun şarkıları hızlı bir şekilde dinlemelerine yardımcı olan bir ekolayzır vazgeçilmez bir araçtır.

Avee Music Player Pc

GÖRSELLEŞTİRİCİYİ BASİT BİR ŞEKİLDE AYARLAYIN

Avee Music Player Premium Apk, çeşitli görseller ve ses efektleriyle müzik videoları oluşturma becerisini kolaylıkla bulacaksınız. İçeriğini hazırladığınız bir şarkıya sahip olmanız ve uygulama listesinden müzik efektlerinin türlerini ayarlamaya başlamanız gerekecek. Aynı zamanda, videonun arka planı ve efekt içindeki görüntü varsayılan olarak siyah olacaktır. Oradan, cihazınızda bulunan fotoğraflarla kolayca düzenleyebilirsiniz.

Avee Music Player Premium Apk

VİDEOYU HD İHRACAT

Avee Music Player Premium Apk, Pro sürümünde, uygulama size kullanabileceğiniz tüm işlevleri verecektir. Bu özelliklerden biri, görselleştirici videolarını dışa aktarmanıza ve özel HD kalitesi elde etmenize yardımcı olmaktır. Kalite önceden hazırlanmıştır, böylece listeye bakar ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçersiniz. Oradan çeşitli sosyal ağ sitelerinde paylaşabilirsiniz.

REKLAMSIZ BİR DENEYİM

Avee Music Player Premium Apk, Profesyonel sürümün size verdiği ilginç bir nokta, reklamsız bir deneyimdir. Reklamlar, kullanıcıların bazı uygulamalarda sıklıkla gördüğü bir şeydir ve genellikle aniden ortaya çıkarak kullanıcılara rahatsızlık verir. Bu nedenle, bu sürümü, getirdiği işlevsel özelliklerle birlikte kullanırken deneyiminiz her zaman güvence altına alınacaktır.


Neler Yeni?
  • * Daha iyi codec desteği
  • * Sabit ağ radyo oynatma
  • * Güncellenmiş menü listesi
  • * Hata düzeltmeleri
  • * Diğer iyileştirmeler/değişiklikler

İndir Avee Music Player (Pro)

Şimdi İndir (4.8 MB)

Artık Avee Music Player (Pro) 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir