WPS Office

İsim WPS Office… WPS Office is the most famous version in the WPS Office series of publisher WPS SOFTWARE PTE LTD
Yayıncı WPS SOFTWARE PTE LTD
Tür Verimlilik Uygulamaları
Boyut 120 MB
Versiyon 15.3.1
Mod Version 15.3.1
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 7 Kasım 2021
MOD Premium Kilitsiz/Ekstra
Android Android Verimlilik Uygulamaları
4.6 ( 119 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Gerekli hesap üzerinden giriş yapın;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Drive bulutu bozuldu;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
Rate this post

WPS Office Apk Premium, birçok türde ofis dosyasını saklamanıza yardımcı olan ve bunları düzenleyip istediğiniz biçime dönüştürebilen bir araçtır.

WPS Office Crack, desteklenen farklı dosya türlerini yönetmenize, düzenlemenize, dönüştürmenize, paylaşmanıza ve yazdırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çalışmanızda yaygın olarak kullanılan dosya türlerini bulabilir ve bunlarla çalışabilirsiniz. Ayrıca belge tarama, belgeleri birleştirme ve başka bir kaynakta hızlı bir şekilde saklama gibi kullanıcının kullanım sürecini sağlamak için etkileyici özelliklerden de bahsedilebilir.

Bu Makaleyi Keşfedin

WPS Office Apk Premium

WPS Office Apk Premium

FARKLI DOSYA TÜRLERİNİ AÇIN

WPS Office Android, Kullanıcıların işleri her zaman meşgul ve her zaman hareket halindedir, bu nedenle WPS Office’i kullanmak, çeşitli özelliklerle sizin için kesinlikle pratik bir seçim olacaktır. Her zaman yanınızda bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olmayacak, sadece ofis dosyalarını ve diğer birçok dosya türünü ideal şekilde açmak için bir akıllı telefon veya tablete ihtiyacınız olacak. Başka bir deyişle, işinizle ilgili geri bildirim almak için hayati bilgileri hızlı ve zamanında görüntüleyebilirsiniz.

WPS Office Apk Türkçe, Bu uygulamada açabileceğiniz dosya türleri, Word, Excel ve hatta Powerpoint gibi işte kullanılan tipik ofis dosya türleridir. Aynı zamanda, uygulama, aldığınız herhangi bir dosyayı açabilmeniz için birkaç başka dosya türü de ekler. Bazı örnekler PDF, WPT, nokta, txt ve diğer birçok formatı içerir. Bu, kullanıcıların bu uygulamayı kullanmayı seçmeyi düşünmeleri için ilk faktördür ve başka birçok heyecan verici düzenleme özelliğine sahiptir.

WPS Office Apk Premium WPS Office Apk Premium WPS Office Apk Premium

İLGİLİ DOSYA TÜRÜNÜ DÜZENLEYİN VE DÖNÜŞTÜRÜN

WPS Office Premium Apk, WPS Office ile açabileceğiniz dosya türleri şüphesiz onları okuyacak ve içeriklerini kolaylıkla düzenleyecektir. Birçok farklı durumda akıllı telefonlarını veya tabletlerini hızlı ve makul bir şekilde düzenlemek için kullanabildiklerinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Aynı zamanda, bu uygulamadaki PDF gibi ilgili dosya türünü ofis dosya türlerine veya tam tersi şekilde dönüştürme özelliğini de deneyimleyebilirsiniz.

WPS Office Apk Premium, Her dosya türünün kendi düzenleme özelliği ve uygulaması olduğundan, dosya dönüştürme mutlak bir zorunluluktur. Bu nedenle, iş gereksinimlerini karşılamanız gerekecek ve çoğu zaman dosya türlerini PDF’ye dönüştüreceksiniz. Bu dosya türü için, kullanıcıların güvenliği optimize etmesi için bazı yeni özellikler de bulabilirsiniz. WPS Office Free, Ayrıca, işin her bir bölümünü yapmak için zaman ayırdığınız için genel bir görünüm için aynı türden birden çok dosyayı birleştirirsiniz.

WPS Office Apk Full, Kullanıcı güvenliği ve gizliliği, PDF İmzası gibi özellikler aracılığıyla gösterilir. Bu öğe, oluşturduğunuz PDF dosyasına kendinize ait bir parça eklemenize yardımcı olur. Oradan, dosyanıza bakan herkes bu öğeyi kolayca görebilir. Birçok farklı dosya türünün birleştirme faktörü, uzun bir belge oluştururken uygulanabilir ve yazdırmak için çok sayıda dosya taşımanız gerekmez; tüm içeriğe sahip tek bir dosya oluşturun.

WPS Office Apk Premium WPS Office Apk Premium

BELGELERİ TARAMA VE BELGELERİ GÖRÜNTÜLERE DÖNÜŞTÜRME

WPS Office Apk Premium, Tüm basılı bilgilerinizi işyerinde belirli bir dosyaya yazamayacaksınız ve bu faktör WPS Office aracılığıyla yapılabilir. Bu uygulamadan, uygulamanın Tarayıcı özelliğini kullanabilir ve basılı belgeleri dikkatlice yakalayabilirsiniz. WPS Office App, Kullandığınız yayınlanmış belgenin tüm bilgilerini ve düzenini içeren ilgili ve aynı PDF dosyasını alacaksınız. Oradan, onları ihtiyaç duyduklarını düşündüğünüz kitleyle saklamaya veya paylaşmaya devam edeceksiniz.

WPS Office Apk Premium, Yararlanabileceğiniz başka bir özellik, belgelerin gönderilmesini optimize edebilir ve herkesin kolayca kopyalayabilmesi için bunları güvence altına alabilir. Metinden görüntüye dönüştürme özelliğidir. Başka bir deyişle, ilgili görüntü formatını seçtikten sonra ilgili metni bir görüntü dosyasına dönüştüreceksiniz. Görüntüleri göndermek, kullanıcının içeriği görebilmesi açısından s PDF’ye benzer, ancak bir görüntü olduğu için içindeki içeriği kopyalamak kolay değildir.

WPS Office Apk Premium WPS Office Apk Premium

KOLAY DEPOLAMA VE BİRÇOK ÖZELLİK İÇİN DESTEK

WPS Office Türkçe Yama, Önemli belgenizi bitirdikten sonra onu arşivlemeniz gerekecek ve WPS Office bunu hızla yapmanıza yardımcı olabilir. Kaybetmemek için birçok yerde kolayca saklamak için bulut hizmetlerine bağlantıları vardır. Aynı zamanda mesajlaşma veya e-posta uygulamaları da birçok kişi tarafından popüler paylaşım kaynaklarıdır ve bu uygulama ile de ilişkilendirilir. Böylece istediğiniz dosyayı tek dokunuşla paylaşabilirsiniz.

WPS Office Apk Premium, Depolama özelliğinin yanı sıra uygulama, işinizi optimize etmenize yardımcı olacak diğer özellikleri de tam olarak destekler. Tabletler için Bluetooth klavye kullanmak bir yenilik değildir ve uygulama bunu tam olarak destekleyebilir. Yani bu uygulama ile USB veya Bluetooth klavyeler kullanılabilir. Ayrıca daha yeni yazıcılar ile kablosuz baskı teknolojisi de uygulamada karşımıza çıkıyor ve istediğiniz herhangi bir belgeyi basabilmenizi sağlıyor.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
WPS Office

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (120 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın WPS Office Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

WPS Office
WPS Office 15.3.1 MOD
Ekim 30, 2021 120 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilitsiz/Ekstra

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X