Mortal Kombat APK 3.3.0 Yetenek Hileli Mod APK İndir - HİLEAPK.NET - Android Apk İndir

MORTAL KOMBAT

Android Android Aksiyon Oyunları
İsim MORTAL KOMBAT MORTAL KOMBAT is the most famous version in the MORTAL KOMBAT series of publisher Warner Bros International Enterprises
Yayıncı Warner Bros International Enterprises
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 39 MB
Versiyon 3.3.0
Mod Sürümü 3.3.0
Toplam Yükleme 50,000,000+
İçerik Derecelendirme PEGI 18
Güncelleme 26 Eylül 2021
MOD Bilgisi? Yetenek Hileli
Orjinal Google Play
Toplam İndirme 873 Kişi
4.2 ( 919 ratings )
Price: $0
İndir
Yetenek Hileli  
5/5 - (3 votes)

Mortal Kombat Apk 3.0.0 Yetenek Hileli Mod APK abartılı, içgüdüsel dövüş hareketini deneyimleyin! Bu görsel olarak çarpıcı dövüş ve kart toplama oyunu ile yeni nesil oyunların gücünü mobil cihazınıza ve tablet cihazınıza taşıyın. Mortal Kombat savaşçılarından oluşan seçkin bir ekip kurun ve dünyadaki en büyük dövüş turnuvasında kendinizi kanıtlayın!

MK11 KARAKTERLERİ
MK11 ekibi, düşmanlarınıza acı çektirmek için benzersiz mortal kombat apk hile indir yetenekler ve güçlü ekip sinerjileriyle dolu, son derece çok yönlüdür. MK11 koleksiyonu, MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet’i içerir ve konsoldaki benzerleri kadar ölümcüldürler! Aynı Ölümcül Darbeyi bile yapıyorlar!

AĞIR 3’E 3 MÜCADELEDE MÜCADELE
Kendi Mortal Kombat savaşçı ekibinizi oluşturun ve deneyim, yeni özel saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları savaşa yönlendirin. Team Ronin, Team Nightmare ve Team Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı avantaj elde etmek için benzersiz sinerjilerle savaşçıları bir araya getirin!

Mortal Kombat Apk Para Hilesi

CCG – BÜYÜK BİR TAKVİM OLUŞTURUN
Bu oyun nihai CCG! Scorpion, Johnny Cage, Sub-Zero, Cassie Cage, Ermac ve mortal kombat apk hilesiz diğerleri gibi gaziler dahil 130’dan fazla Mortal Kombat karakteri toplayın. Mortal Kombat Mobile’a kana susamış Vampiress Mileena, futbol şampiyonu Kombat Cup Sonya Blade, gizemli Klasik Sürüngen ve savaşçı prenses Ronin Kitana gibi yeni eklemeleri keşfedin.

TAM ZOR ZORLUKLAR
Destansı savaşlarda kendinizi kanıtlayın ve yeni Mortal Kombat savaşçılarını kadronuza getirmek için bir dizi maçı tamamlayın! Farklı bir Mücadeleye katılmak ve Kollection’ınızı genişletmek için her hafta geri gelin.

Mortal Kombat Apk Hile

ÇOK OYUNCULU KISIT SAVAŞLARI
Oyuncuların diğer oyuncu takımlarıyla etkileşime mortal kombat apk android girdiği çevrimiçi bir rekabet modu olan Faction Wars’ta diğer oyuncularla yarışın ve savaşın. Haftalık ödüller kazanmak için Fraksiyonunuzun lider panosunda yerinizi alın.

MÜCADELE OYUNUNUZU KİŞİSELLEŞTİRİN
Feats of Strength’de benzersiz karakter özelleştirmelerinin kilidini açın. Sınırsız aksiyon dolu Zafer Duruşları, aşağılayıcı Zafer Alay Hareketleri ve şampiyona layık Savaş Afişleri kombinasyonlarıyla ustalığınızı sergilemek için savaşlar kazanın. Feats of Strength’in kilidini açmak, karakterlerin istatistiklerini de artırır!

ÇENE DÜŞÜRME ÖLÜMLERİ
Mortal Kombat Mobile, çarpıcı grafikler ve sizi tam anlamıyla mortal kombat apk and obb yumruklayacak en iyi aksiyon hareketleriyle, Fatality’leri mobil cihazlara getiriyor. Diğer dövüş oyunları yaklaşmıyor!

EPİK GÖREVLERDE ÖDÜLLER KAZANIN
Özel ödüller kazanmak mortal kombat apk android 1 için destansı Görevlerde karakterler gönderin! Outworld’deki yolculuğunuza başlayın ve Netherrealm’e doğru yol alın!

Mortal Kombat Apk 3.3.0

Bu çığır açan, ücretsiz dövüş oyununu BUGÜN indirin ve gücünüzü serbest bırakın!

Facebook’ta bize ulaşın: https://www.facebook.com/MKMobileGame/
Bizi Twitter’da takip edin: https://twitter.com/mkmobilegame
Oyun desteği için: https://go.wbgames.com/MKhelp

BİLDİRİMLER:
* Mortal Kombat Mobile, yüksek kaliteli görsellere sahiptir. Performans, 1.0 GB RAM’den daha az olan cihazlarda optimize edilmez.
* Mortal Kombat Mobile yalnızca çevrimiçi bir oyundur.
* Cihazınızda minimum 1,1 GB boş alan gereklidir.
İçerik genellikle 17 yaş ve üstü için uygundur. Yoğun şiddet, kan ve vahşet içerir.

Reklam Seçenekleri: policy.warnerbros.com/privacy/en-us/#adchoice
Kullanım Koşulları: policy.warnerbros.com/terms/en-us
Kişisel Bilgilerimi Satmayın: privacycenter.wb.com/donotsell


Neler Yeni?
Ateş Tanrısı LIU KANGTopluluk tarafından oylanan ve üretimi daha güçlü olan Diamond Fire Tanrısı, Dragon Fire'ı gelecek zaman kendini geliştirebilir!EDENİA KÜLESİBir Elmas kart kazanmak ve yol boyunca yeni ödüller toplamak için yeni Edenian Tower'ı fethedin.vahşetYeni Edenian Tower Equipment ile Rain and Kitana's Brutalities'in kilidini açın.FÜZYON ARTIRICI MODİFERHızlı Savaşlarda bu yeni değiştirici ile en düşük füzyon kartınızı güçlendirin.YAMA NOTLARI: http://go.wbgames.com/MKMobileReleaseNotes

İndir MORTAL KOMBAT

Şimdi İndir (39 MB)

Artık MORTAL KOMBAT 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız. Size önerilerimiz:

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir