AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim AFK Dungeon : Idle Action RPG … AFK Dungeon : Idle Action RPG is the most famous version in the AFK Dungeon : Idle Action RPG series of publisher CookApps
Yayıncı CookApps
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 110M
Versiyon 1.1.34
Mod Version 1.1.34
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 24 Şubat 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.5 ( 177 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk, dünyada yaygın olarak kullanılan ve daha önce tecrübe edilmeyen, oyundaki işlevleri ve kuralları artık keşfedilen bir spordur. Oyun, gerçek dünyada deneyimleyebileceğiniz birçok değişkene ve daha fazlasına sahip ancak The Other Sports Universe’i bu spordan ayıran şey, yüzüğe her şekilde hakim olmak için gereken agresiflik.

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk
AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Bu oyun, bu güreş formatındaki unsurlar canlı olduğu için diğer birçok sporda temel bir unsur olarak kullanılmaktadır. Güreşin ana ve tek mottosunun çoğu genç neslin sevdiği agresif duygusal bağ olduğunu biliyoruz. Güreş devrimi 3d mod apk, tüm dünyayı şemsiyesine oymuş olan bu ilkenin bir tür simülasyonudur. Günümüzde güreş, tüm formatlarda en sevilen ve en çok para kazanan sporlardan biridir.


Güreşin dövüşleri deneyimlemenin birçok formatı ve modu olduğunu da biliyoruz ve bu yüzden bu sanal simülasyonda hırslı aşıklarız. Burada kullanıcılar, işleri kendi isteğinize ve kapasite seçiminize göre yönetmeniz gereken geleneksel sanal oyun gibi bir oyun deneyimi yaşayabilirler. Artık UltraHD 3d grafiklerde mevcut ve muazzam gerçekçi simülasyonda temsili, kullanıcıları güreş gibi heyecanlandırıyor.

Güreş devrimi 3d hileli mod apk’da karakterleri kıyafet ve görünüm olarak tasarlayarak yapacak, en iyi oyunculardan bir kadro oluşturacak ve mevcut arayüz seçenekleri ile çeşitli hareketlerle savaşların bire bir veya diğer modlarını deneyimleyeceksiniz. Aynı anda birçok maç, kadro maçları, sıfırdan kariyer modu, para kazanarak güreşçilerin kilidini açın, antrenman maçları, devasa seyirciler, tezahüratlar ve medya görünürlüğü ile güce odaklanın. Üstelik oyun gerçekçi güreş dünyasını anlatıyor.

Bu Makaleyi Keşfedin

Güreş Devrimi 3D Mod Apk

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, oyundaki tüm değişkenlerin gelişmiş öğelerini indirmeniz ve keyfini çıkarmanız için web sitemizde burada bulunan orijinal oyunun nihai bir çeşididir. Bu modda kullanıcılara sınırsız para, kilitsiz premium, kilitsiz profesyonel özellikler, tüm seviyelerin, modların ve maçların kilidini açtı, tüm araçları ve karakterin becerilerini, hareket setlerini ve görünüm varyasyonlarını gerçekleştirmek için aksesuar tasarımlarını yükselttik.

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Real Driving School Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Daha iyi performans için oyundaki aksesuarları ve araçları satın almak için ücretsiz alışveriş sunulur, böylece tüm reklamların engellendiği ve oyundan kaldırıldığı reklam engelleme politikası ile entegre olarak çekirdeğe odaklanabilirsiniz. Sürüm, kurulum sırasında köklenme gerektirmez, gecikme olmaz, tüm hataları giderir, antivirüs özellikleri, güvenli ve güvenli sürücü için antiban sürümü.

Harika Özellikler’e girin.

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, keşfedilecek birçok özellik ve işlevle birlikte gelir. Aşağıda, kullanıcıların zevk alması için elit bir detaylandırma sağladık;

Karakterin görünümünü tasarlayın

Wrestling Revolution 3D Mod Apk’ta, dışarıdan bakıldığında güreşçilerin karakterlerini aralarında net bir ayrım yapacak şekilde tasarlayacaksınız. Saç stilini değiştirmek veya kel yapmak, giyim anlayışı, kaşlar, renk kombinasyonu, ayakkabılar ve çok daha fazlası gibi görünümlerine uygulanabilecek birden fazla aksesuar var. Vücut görüntüsünün nasıl görüneceği gibi vücut görünümlerini kullanabilir ve bükebilirsiniz.

Çeşitli maçlar ve ligler

3d güreş dünyası, kullanıcılara, seçiminize göre izleyebileceğiniz veya belirgin gücün güreşçileriyle maçlar oluşturabileceğiniz canlı format kategorileri sunar. Çeşitli lig prosedürlerini ve oynanacakları modları keşfedin.

Şampiyon sistemden çıkarılacaktı – üstelik, nakavt ve diğer hamle olasılığını netleştiren kurallar. Büyük bire bir maçlar ve diğer formatlar aksi halde simüle edilerek sunulur.

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Güreş kadrosu oluşumu

Güreşçilerdeki çeşitli karakterleri seçip onları bir grup halinde barındırarak mükemmel bir takım veya kadro oluşturmanız gerekiyor. Bu oyuncular, rakiplerinize karşı ününüz ve paranız için savaşacaklar.

N kadrolarına göre birçok lig ve maç. Ayrıca takım maçlarında da rakibin takımını kolayca yenmek için müttefik olacaklar, bu yüzden beceri seçerken uygun bir seçim yapın.

Antrenman maçları ve kararlar

Lig maçlarına hazırlanmak için oyuncularınızı getirip antrenman yapmalarını ve güç hareketleri becerilerini geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Vurmama olasılığı gibi tüm araçlar, antrenman maçında başlatılacak.

Böylece ekibinizin zaferini garantilemek ve aileleri ve büyük ödülleri kazanmak için ekibinizin ekip üyelerini bireysel olarak güçlü hale getirebilirsiniz.

Keşfedilecek çeşitli modlar

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, kullanıcılara kariyer modu gibi güreşçileriyle grafik formatındaki maçları deneyimleyebilecekleri birçok oyun modu sunuyor.

Güreşçilerini sıfırdan geliştirirler. Farklı formatlarda ve görünümlerde deneyimlemeniz için çeşitli diğer çoklu katılım oyun modları vardır.

Yaklaşımda iş odaklı olun.

Wrestling Revolution 3D Mod Apk, takımınızın güreşçilerine kolaylık sağlamak için samimiyetle çalışacağınız kulis özellikleri ile geliyor. Yatırımları araştırın, altyapı oluşturun, izleyiciler için bir eğlendirici olun.

Böylece daha fazla kazanabilmeniz için daha fazla ödüyorlar ve Reuters, devasa Reuters’e sahip yatırımcıdır. Siz, yatırımcılar ve güreşçiler için kar elde etmek için her şeyi en iyi şekilde geliştirin.

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Wrestling Revolution 3D Mod Apk’yi indirerek aynı simüle edilmiş unsurlarla 3d görselleştirilmiş güreş dünyasını keşfederek ölümcül maçlara ve farklı becerilere ve güç gücüne sahip birçok karaktere sahip şampiyonluklara dalın.

Modda, tüm premium avantajları ücretsiz olarak alacaksınız; evet, profesyonel özelliklere erişmek, tüm karakterlerin kilidini açmak, işlevlerin kilidini açmak, hareketler ve setler için bir kuruş harcamanıza gerek yok. Hiçbir reklam, köklenme, ücretsiz alışveriş ve antiban sürüm özellikleri gibi daha fazlası mod sürümünde donatılmıştır, böylece kullanıcılar aptalca şeylerle uğraşmadan oynayabilir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (110M)

İndirmek için şuanda Hazırsın AFK Dungeon : Idle Action RPG Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk
AFK Dungeon Sınırsız Para Hileli Mod Apk 1.1.34 apk
Şubat 27, 2022 110M

'dan daha fazlasıCookApps

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X