Reface Komik Yüz Değiştirme

İsim Reface Komik yüz değiştirme… Reface Komik yüz değiştirme is the most famous version in the Reface Komik yüz değiştirme series of publisher NEOCORTEXT INC
Yayıncı NEOCORTEXT INC
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 22 MB
Versiyon 1.30.1
Mod Version 1.30.1
Total installs 100,000,000+
Content Rating PEGI 16
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD PRO Kilidi Açık
Android Android Eğlence Uygulamaları
4.6 ( 949 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

  • Herhangi bir gif dosyasını kullanma yeteneğinin kilidi açılır;
  • GIF işlendikten sonra filigran kaldırıldı (videoda mevcut olacak);
  • Orijinalden ayrı olarak kurulur.
  • Bu, giflerinizi yükleyen ve filigranı devre dışı bırakan modun en son kararlı sürümüdür!
Rate this post

Reface Premium Apk, (MOD, PRO Kilidi Açıldı), yüzünüzü uygulamanın galerisinden veya sizinkinden videolara veya fotoğraflara dönüştürmenize izin veren bir uygulamadır.

Benzerlerinden tamamen farklı bir kullanıma sahip bir video düzenleme uygulaması, herhangi bir videodaki karakterin yüzünü düzenlemenize olanak tanır, REFACE. Kullanıcılar, kullanımı tamamen basit olan ancak ürünleri benzersiz bir ilgiye sahip olduğunda daha az yaratıcı olmayan özelliklere erişecekler. Ek olarak, depolama ve paylaşma da tamamen basittir ve tek dokunuşla yapılır.


Bu Makaleyi Keşfedin

Reface Premium Apk

EĞLENCE YÜZ DEĞİŞTİRME FONKSİYONU

Reface Premium Apk, Herhangi bir kullanıcının eğlencesi nedeniyle seveceği bir özellik, barındırdığınız videolarda veya GIF’lerde karakterin yüzünü değiştirebilmeleridir. Oradan ürünleri görmenin mizahını bulabilir ve istediğiniz şekilde ve istediğiniz formatta saklayabilirsiniz. Aynı zamanda ilginç bir faktör de, her bir özellik tamamen anlaşılabilir olduğu için uygulamanın işlevlerini öğrenmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak olmasıdır.

Reface Premium Apk, arayüzüne girdiğinizde, uygulamanın işlevsel sekmelerini göreceksiniz ve her sekmenin farklı bir özelliği var. Ekranın sağ tarafında, videolara eklemek için kullanmak isteyeceğiniz yüzleri yüklemenize yardımcı olan bir işlev bulunur. Yan tarafta, kullanım sırasında kaydettiğiniz GIF’lerin bir listesi bulunur. Üçüncü sırada GIF bulucu olacak ve son olarak, uygulamanın sizin için önceden hazırladığı videoları bulabileceğiniz ana sayfa olacak.

Reface App Apk İndir

FARKLI VİDEOLARDA YÜZLERİ DEĞİŞTİRİN

Reface Premium Apk, deneyimlediğinizde ilk adım, videolarda değiştirmek istediğiniz bir yüzü kendiniz seçmeniz gerekecek. Bu işlem basittir: sağ taraftaki ilgili işlev düğmesini seçecek ve herhangi bir resmi göndermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda, çekilen fotoğraf sizin veya bir başkasınınki kadar netse, yapay zekanın onu tanıması oldukça basit olacaktır. reface pc Oradan, yeni bir yüz olarak görünen yüz seçeneklerinin bir listesini göreceksiniz.

 

Reface Premium Apk, Listeyi güncelledikten sonra, bir sonraki kullanımınızda kullanmak için üzerine tıklamanız gerekir ve yukarıdaki basit adımlarla bu yüzlerin sayısını artırabilirsiniz. Yapmanız gereken bir sonraki faktör, yüzünüzü değiştirmek istediğiniz ürünü seçmek. Bu uygulamada beğeninize komik videolar yapmak için kullanabileceğiniz iki kaynak bulacaksınız ve her kaynağın farklı özellikleri olacak.

reface premium apk reface premium apk

Reface Premium Apk, İlk kaynak, bu uygulamanın size getirdiği videolardan yararlanacaksınız. Bazı filmlerin veya bazı MV’lerin videoları olabilirler ve onları deneyimlemek için zaman ayırabilmeniz için reface ne demek sayılarının oldukça büyük olduğundan emin olun. Aynı zamanda, kullanmak istediğiniz yüzü seçebilmeniz için her videoda bir artı işareti vardır. Ardından, uygulamanın yapay zekasının sizin için neler yaptığını görmek için zaman harcayacaksınız. Kendinizi etkileyici bir şekilde Iron Man’e dönüştürebilirsiniz.

Başka bir kaynak, Galerinizde depolanan GIF’ten. Bu GIF’ler bazen videolara benzer bazı özelliklere sahip olabilir, ancak bunları oluşturmak için ilgili bazı uygulamaları kullanmanız gerekecektir. reface benzeri uygulamalar Belirli bir miktarda malzemeye sahip olduğunuzda, yüzü değiştirmeye başlayabilirsiniz ve yukarıda belirtilen işlev için adımlar aynı olacaktır. Ancak fark edebileceğiniz bir özellik, istediğiniz herhangi bir videoyu veya GIF’i kendi başınıza oluşturacağınızdır.

Reface İndir

ÜRETİMİNİZİ KENDİ ŞEKİLİNİZDE SAKLAYIN

Reface Premium Apk, Heyecan verici özellikleri deneyimledikten sonra, reface app apk premium kolay erişilebilir özelliklere sahip etkileyici ürünler oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz. Elbette bu ürünleri doğrudan ihraç etmeniz gerekecek. Özellikle, saklamayı veya paylaşmayı seçebilirsiniz. Aynı zamanda, depolama özelliğinde iki dosya türü seçeceksiniz: videolar veya Gifler. Her birinin dikkate almanız gereken benzersiz bir özelliği vardır.

reface premium apk reface premium apk

Reface Pro Apk İndir

Reface Premium Apk, Videolara gelince, istediğiniz reface app nedir platformlarda paylaşmak veya başka bir forma dönüştürmek üzere daha ilginç videolar oluşturmak için bunları kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca seçebileceğiniz başka bir format da GIF; Arkadaşlarınızla değiş tokuş etme sürecinde kendiniz çeşitli komik ifadeler oluşturduğunuzda GIF’lerin özellikleri tamamen çeşitlidir ve bazıları eğlence dolu memler haline gelebilir. Yani bu, birçok şeyi yapmanıza yardımcı olacak güvenilir bir uygulama.

SOSYAL AĞ PLATFORMLARINDA PAYLAŞIN

Reface Premium Apk, Oluşturduğunuz eseri saklama işlevinin yanında, şüphesiz farklı platformlara yüklemeyi de düşüneceksiniz. Bunları Instagram gibi sosyal ağ sitelerine veya reface app ücretli mi Messenger arkadaşlarınızla yaptığınız sohbete koyabilirsiniz. Böylece paylaşımlarınızı tek dokunuşla optimize edebileceksiniz. Elbette ürününüz sosyal ağlardaki arkadaşlarınızı veya takipçilerinizi etkileyecektir.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Reface Komik Yüz Değiştirme

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (22 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Reface Komik yüz değiştirme Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Reface Komik Yüz Değiştirme
Reface Komik Yüz Değiştirme 1.30.1 MOD
Ekim 21, 2021 22 MB

Mod İçeriği:

PRO Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X