ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim ZEPETO: 3D avatar, chat & meet … ZEPETO: 3D avatar, chat & meet is the most famous version in the ZEPETO: 3D avatar, chat & meet series of publisher Naver Z Corporation
Yayıncı Naver Z Corporation
Tür Eğlence Uygulamaları
Boyut 181M
Versiyon 3.12.1
Mod Version 3.12.1
Total installs 100,000,000+
Content Rating Parental guidance
Güncelleme 28 Nisan 2022
Android Android Eğlence Uygulamaları
4.2 ( 721 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (3 votes)

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk, Instagram, günümüzde listenin başında trend olan en trend sosyal ağ platformudur. Ancak pragmatik karakteriniz için sanal bir Instagram veya TikTok uygulamasını görselleştirebilir misiniz? Evet, çok doğru düşünüyorsunuz, çünkü teknoloji, seçtiğiniz tüm özellikler ve duygularla kendi darkafalı Avatarınızı yapmanızı sağlayan aşırı bir düzeyde gelişti. Hala şaşırıyor ve böyle bir platform düşünüyorsanız Zepeto’yu en az bir kez kullanmanız yeterli.

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk
ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Jurassic World Alive Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.


Zepeto, Google Play Store ve iOS App Store’un en iyi 20 eğlence uygulamasında yer alan çevrimiçi bir Eğlence türü uygulamasıdır. Bu uygulamayı, kendi görünümünüz gibi bir Avatar yapmanıza izin veren çevrimiçi bir sosyal medya platformu olarak görebilirsiniz. Ayrıca, bunları yayınlamak ve muazzam takipçiler toplamak için kusursuz videolar ve fotoğraflar oluşturmanıza da olanak tanır.

Ancak çoğu zaman Zepeto Official uygulaması, giysi, görünüm ve çeşitli görevleri tamamlama için muazzam uygulama içi satın alma işlemleriyle kullanıcıları rahatsız eder. Benzer şekilde, aynı arayüzü, kaynakları ve resmi Zepeto gibi kıyafetleri içeren aynı Android uygulamasını geliştirdik. Ücretsiz olarak sonsuz satın alma yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Yani ister Gucci ister Louis Vitton olsun, herhangi bir giysi, ayakkabı ve deriyi biraz uğraşmadan veya harcamadan satın alabilirsiniz. Zevk almak!

Bu Makaleyi Keşfedin

En eğlenceli gerçekçi simülasyon oyununu oynayın

Zepeto, hem oyun hem de Uygulama kategorisine giren kusursuz bir Android uygulamasıdır. Çok sayıda Zepeto kaplaması ve markalı giysilerle kendi özelleştirilebilir Avatarınızı oluşturabileceğiniz kusursuz bir şekilde geliştirilmiştir. Ayrıca, Avatarınızın videolarını aynı uygulama içinde Zepeto’nun resmi olarak tasarlanmış Instagram tür sayfasında da yayınlayabilirsiniz.

Uygulama planına göre, önce E-posta veya Facebook ve Twitter gibi sosyal hesaplar aracılığıyla katılarak Zepeto’da hesabınızı oluşturmanız gerekir. Ardından binlerce ekipman, saç modeli, kıyafet ve her yaşam tarzı ürününden birini seçerek Avatarınızı özelleştirebilirsiniz. Naver Z Corporation tarafından Ağustos 2018’de geliştirilen ve 50 Milyondan fazla küresel kullanıcıya sahip %100 hatasız bir Android uygulamasıdır.

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Kendi Avatarınızı özelleştirebileceğiniz bir yer

Zepeto size kendi Avatarınızı, para ve elmas harcamanızı özelleştirebileceğiniz kullanışlı bir uygulama arayüzü sunar. Burada trend kıyafetler, saç modelleri, makyajlar, markalı işbirlikleri içeren milyonlarca ürünü kullanabilir ve kendinizi hayal edebileceğiniz şekilde ifade edebilirsiniz.

Size GUCCI, The Little Mermaid, BLACKPINK, NIKE, ADIDAS, MINIONS, Hello Kitty ve Reebok gibi birçok gerçekçi marka giyim ürünü sunuyor. Ayrıca kendi markalarınızı ve kıyafetlerinizi oluşturabilir, elmas ve madeni para kazanmak için bunları resmi mağazalarda yayınlayabilirsiniz. Kulağa harika geliyor!

Sonsuza kadar tüm arkadaşlarınla ​​​​oyna

Zepeto, kusursuz kişiselleştirme seçenekleri ve gerçekçi simülasyon oyunları dışında size sosyal bir yaşam deneyimi de sunuyor. Burada Facebook veya Twitter üzerinden bağlandıktan sonra Zepeto uygulamasını kullanarak tüm arkadaşlarınızı bağlayabilirsiniz.

Ayrıca dünyanın her yerinden birçok arkadaş edinebilir ve olağanüstü bir sosyal ortam oluşturabilirsiniz. Daha sonra tüm bu adamlarla sohbet edebilir, gönderilerini izleyip beğenebilir ve onlara çıkartma gönderebilirsiniz. Sadece en alttaki indirme düğmesine tıklayın ve hesabınızı bugün oluşturun!

Daha fazla özelliğin keyfini çıkarmak istiyorsanız, modifikasyonu indirin!

Özellikler kendi tarafında, ancak bunların dışında, yine de, Zepeto uygulamasının içinde uygulama içi satın almalar, maliyetli öğeler, tonlarca çevrimiçi reklam ve hızlı uygulama sörfü gibi muazzam dezavantajlar var ve baktıktan sonra yaşayamayız. hepinizin başı belada. Bu yüzden Zepeto MOD APK adlı Zepeto uygulaması için modifikasyon tasarladık.

Bu modifikasyon size daha önce hiç duymadığınız birçok özellik sunacaktır. İlk olarak, reklamsız bir Android uygulaması olmasının yanı sıra, markalı yaşam tarzının tamamını ücretsiz olarak satın almanız için size sonsuz madeni para ve elmaslar sunar. Tek ihtiyacı olan, aşağıda yer alan yeşil indirme düğmesini ezmeniz ve hepsi bu!

Sonsuz alışveriş yapmak için sınırsız jeton desteği

Yukarıda size söylediğimiz gibi, Zepeto platformu saç modelleri, kabanlar, ceketler, tişörtler, gömlekler, pantolonlar, kot pantolonlar, şortlar ve ayakkabılar gibi milyonlarca giyim ve yaşam tarzı öğesiyle doludur. Tüm bu uygulama içi öğelerde Gucci, Nike ve Hello Kitty gibi binlerce madeni paraya mal olan muazzam markalı ürünler var ve hepimiz markalı kıyafetleri en azından sanal olarak denemeyi seviyoruz.

Bunu göz önünde bulundurarak size sonsuz paralardan oluşan Zepeto MOD APK’sini sunuyoruz. Bu sonsuz paraları kullandıktan sonra sınırsız alışveriş yapabilir ve sanal yaşam tarzınızı hayrete düşürebilirsiniz. Yani burada ihtiyacınız olan tek şey Zepeto MOD APK, beklemeyi bırakın ve değişikliği hemen indirin!

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Hiç bitmeyen elmasları kullanın ve tüm mağazayı satın alın

Elmaslar, çok sayıda eşya alımını elinde tutan Zepeto’nun ikinci para birimidir. Ayrıca, bu elmasları elde etmek çok zor ve bu yüzden birçok kullanıcı sadece birkaç elmas satın almak için binlerce gerçek dolar harcıyor. Ancak endişelenmeyin, çünkü biz de Zepeto MOD APK içinde sonsuz elmaslar sunuyoruz. Artık efsanevi elmas değerindeki eşyaları ücretsiz olarak satın alabileceksiniz!

Tüm kilidi açılmış görünümlerin ve efsanevi kıyafetlerin tadını çıkarın

Zepeto resmi Android uygulamasında daha önce sörf yaptıysanız, efsanevi kıyafetlerin kilidini açmak için gereken mücadele miktarını bilmelisiniz. Ve ayrıca birçok meraklının yükünü çeken en kötü senaryo. Bu yüzden Zepeto MOD APK, uygun sayıda takipçi kazanmadan kilidi açılan tüm öğeler dahil olmak üzere arayüze gömülüdür. Tek ihtiyacınız olan indirme düğmesine tıklamak ve bu sıra dışı Android oyununu ücretsiz olarak indirmek!

%100 reklamsız olma ve tüm gönderilerin kesintisiz keyfini çıkarma zamanı

Zepeto MOD APK, sonsuz kaynaklar ve kilitsiz uygulama arayüzü gibi tüm kısmi faydaların dışında, Zero-ad interface adlı en kullanışlı özelliği de sizlere sunuyor. Temel olarak, Zepeto resmi uygulaması, tonlarca reklamla dolu can sıkıcı bir platformdur.

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Ancak değiştirilmiş uygulama, tüm oyun içi reklamları öldüren ve onu son derece eğlenceli bir uygulama yapan reklam engelleyici komut dosyasıyla gömülüdür. Ayrıca, reklamsız arayüzün keyfini çıkarmak için herhangi bir üçüncü taraf reklam engelleyici kurulumuna da ihtiyacınız olmayacak. Şaşırtıcı değil mi?

Son dokunuş

Zepeto MOD APK, bu on yılın en eğlenceli başyapıtlarından biridir çünkü burada istediğiniz gibi sanal bir hayat yaşayabilirsiniz. Sonsuz paraya sahip olduktan sonra tüm markalı giyim ve yaşam tarzını ücretsiz olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca, kesintisiz uygulama arayüzünün tamamı boyunca ücretsiz olarak keyfini çıkarabilirsiniz. Öyleyse, bu uygulamayı indirmek ve en eğlenceli yaşam için bu anahtarı kullanmak için daha fazla neye ihtiyacınız var!

Rating

4.6

( 5 Votes )
Please Rate!
ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (181M)

İndirmek için şuanda Hazırsın ZEPETO: 3D avatar, chat & meet Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (3 votes)

Tüm Versiyonlar

ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk
ZEPETO Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3.12.1 apk
Nisan 29, 2022 181M

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X