ES File Explorer

İsim ES File Explorer… ES File Explorer is the most famous version in the ES File Explorer series of publisher ES APP Group
Yayıncı ES APP Group
Tür Araçlar Uygulamaları
Boyut 33 MB
Versiyon 4.2.7.1
Mod Version 4.2.7.1
Total installs 5,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 9 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açık
Android Android Araçlar Uygulamaları
2.8 ( 108 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Gerçek Zamanlı Monitör kilidi açıldı;
 • Tema Seçici kilidi açıldı;
 • KOBİ 2.0'ın kilidi açıldı;
 • Sistem gizli dosyalarının kilidi açıldı;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve hizalanmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Menüden mesaj kutusunu ve sosyal düğmeyi kaldırın;
 • Çıkış uygulamasındaki geri bildirimi kaldırın;
 • Açılış Ekranı kaldırıldı;
 • SD kartta bloatware klasörü yok;
 • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı;
 • Aktif izleyici ve günlük toplayıcı yok [bugly, crashsdk, tencent, umeng, appsflyer, mopub, vb];
 • Birden çok yerel reklam kitaplığı kaldırıldı ve devre dışı bırakıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi, armeabi-v7a, x86;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti;
 • Balatan tarafından serbest bırakıldı.
Rate this post

Es File Explorer Premium Apk (MOD, Premium), cihazınızın dosyalarını yönetmenize yardımcı olan ve gereksiz dosyaları kaldırmak için bir temizleme özelliği ile bütünleşen bir uygulamadır.

Akıllı telefonlar, günümüzde dijital ve dijital çağda her insan için vazgeçilmez bir cihazdır. es file manager pro apk Günlük yaşamınızda ve işinizde size çok destek oluyorlar. Telefonunuz, iletişim ekipmanı, çalar saat, notlar… ve daha sayamayacağınız birçok özellik gibi çeşitli şeyleri destekleyebilir. İşyerindeki en kullanışlı özelliklerden biri, gönderilecek ve alınacak dosyaların depolanması ve yönetilmesidir. Genellikle, kolay kullanım için cihazın içinde üretici tarafından oluşturulmuş bir yönetim uygulaması bulunur. Ancak bu uygulamanın dezavantajı, Zip dosyaları veya Rar adı olarak çıkaramayacağı bazı dosyalar olacak olmasıdır. Bu nedenle kullanıcılar genellikle kullanım kolaylığı açısından üçüncü taraf bir yönetim uygulaması seçerler, ancak bu kategoride çok fazla uygulama var ve hangisini seçeceğinizi bilmiyorsunuz.

Es File Explorer Premium Apk

Güvenli, Basit, Dosyalarınızı verimli ve kolay bir şekilde yönetin

Sizi, uzun süredir var olan ve hala kullanıcıların çoğunluğundan büyük beğeni toplayan bir uygulamayla tanıştırıyoruz. Es File Explorer Premium Apk ES File Explorer adlı uygulama, günümüzün en iyisi olarak kabul edilen yönetim yazılımıdır. Uygulama işinizi büyük ölçüde destekleyecek ve telefonunuzu her zamankinden daha düzenli hale getirecek. Peki şu anda ES Dosya Gezgini’ni indirmeden ne bekliyorsunuz?

ÖZELLİKLERİ

Tabii ki, uygulama bugün en iyi olarak derecelendirildi, diğerlerinden öne çıkması için özel özelliklere sahip olması gerekiyor, hadi ne olduğunu öğrenelim.

Dosya yönetimi

Uygulama, bilgisayarınızda depolanan dosyaların neredeyse tamamını kendi yönteminizle daha kolay yönetmenizi sağlar. Es File Explorer Premium Apk Çoklu Seçim, Taşıma, Oluşturma, Silme… gibi gerçekleştirilebilen eylemler ve daha fazlası, yaratıcı ekip tarafından uygulamaya eşlik edecek şekilde oluşturulur. Ayrıca uygulama, telefon ile Laptop veya tersi arasındaki bağlantıya da izin verir. Bu, telefonunuzda depolanan tüm dosyaları yönetmek için es file manager mod apk Dizüstü Bilgisayarı kullanabileceğiniz ve istediğiniz zaman özelleştirebileceğiniz anlamına gelir.

Es File Explorer Root

Uygulama yönetimi

Kullanıcıların yalnızca .doc, .mp3 gibi yaygın dosyaları yönetmesine izin vermekle kalmaz… uygulama, diğer uygulamaları da yönetmenize olanak tanır. İndirilen uygulama dosyalarını yüklemek veya önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırmak gibi.

es file explorer premium apk

Temizlik

Uygulamanın ayrıca, makinenin daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için gereksiz atıkları temizlemeye yardımcı olan bir işlevi vardır. Bazen çöpünüz çok fazlaysa temizlemenizi hatırlatan bildirimler olacaktır. Es File Explorer Premium Apk Uygulama aynı zamanda sizi benzer içeriğe, benzer fotoğraflara veya az pozlanmış veya çok parlak belgelere karşı filtreler, bu da onu belirsiz kılar… ve silmeyi seçersiniz.

Bulut depolama

Normalde diğer uygulamalarda sadece cihazın kullanılabilir hafızasında çalışır, es file manager full apk bulut depolamada veri almak veya ona aktarmak istiyorsanız uygulamadan çıkmanız gerekir. Ancak uygulamamız için, makine belleği ile “Google Drive”, “DropBox” gibi bulut belleği arasında özgürce geçiş yapabilirsiniz… Bu özellik, kullanıcıların çok sayıda cihaz belleğinden tasarruf etmesine yardımcı olur.

Es File Explorer Wifi Şifresi Öğrenme

Dosya transferi

Uygulama, kullanıcıların bir iletişim cihazı olarak kullanmasına olanak tanır, es file manager premium apk özellikle kapasite ve dosya türü sınırlaması olmadan belge, resim, müzik gibi dosyaları aktarabilirsiniz. Telefonlar arasında, hatta telefonlar ve dizüstü bilgisayarlar veya PC’ler arasında dosya gönderebilirsiniz. İletişim kurmak için kullanıcıların yalnızca Bluetooth’u bağlaması gerekiyor, ancak şimdi cihazdan bağımsız olarak bir dizüstü bilgisayar veya PC’de bu özellik var. Bu, iki cihazı birbirine bağlamak için kablo olmadan acil bir durumda işiniz için uygundur.

es file explorer premium apk

ARAYÜZ

Uygulamanın tasarım ekibi tarafından, beyaz ve mavi olmak üzere 2 ana renk baz alınarak tasarlanmıştır, ancak çok belirgin olmamakla birlikte kullanıcılara kullanım rahatlığı sağlar. Yalnızca 1 benzersiz sekmesi vardır ancak tüm özelliklerini bu sekmede özetler. Ana arayüz – Es File Explorer Premium Apk Ana sayfa, sekmenin üst kısmında ROM belleği ve RAM ile ilgili bilgileri gösterecek, bilgiler yüzde olarak görüntülenecektir. Kullanıcılar, ROM’da ne olduğuna daha yakından bakmak için tıklayabilir veya makinenin daha sorunsuz çalışmasını sağlamak için RAM’i temizleyebilir. Hemen aşağıda Görüntüler, Videolar, Ses gibi yönetilecek kategoriler olacak… Arayüz, kullanıcıların hemen kolayca alışabilmeleri için sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır.

Cihazınızdaki içeriği yönetmek için şimdi ES Dosya Gezgini’ni indirin, uygulamanın yardımıyla her şey daha kolay olacak.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
ES File Explorer

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (33 MB )

İndirmek için şuanda Hazırsın ES File Explorer Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

ES File Explorer
ES File Explorer 4.2.7.1 MOD
Ekim 11, 2021 33 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açık

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X