Garena Free Fire

İsim Garena Free Fire… Garena Free Fire is the most famous version in the Garena Free Fire series of publisher GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
Yayıncı GARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED
Tür Aksiyon Oyunları
Boyut 740 MB
Versiyon 1.65.1
Mod Version 1.65.1
Total installs 1,000,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 30 Eylül 2021
MOD Aimbot/ESP/Kafadan Vuruş
Android Android Aksiyon Oyunları
4.2 ( 795 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Artan menzil, destekli nişan alma ve geri tepme yok.
4.7/5 - (12 votes)

Garena Free Fire Elmas Hilesi, oyuncuların takım arkadaşlarının yanında yer alması için çekici mekanikleri ve heyecan verici aksiyon dolu oynanışı ile trend olan BR’dir.

Battle Royale aksiyon oyunu türü artık oldukça popüler ve piyasayı daha heyecanlı ve çekici kılan çok sayıda farklı içerik ortaya çıkıyor. Üstelik bu oyunlar, büyük oyuncu pazarına kolay erişim ile en canlı ve kullanıcı dostu olan mobil platform olmak üzere birçok farklı platformda garena free fire indir pc geliştirilmektedir. Bu makale, mobil platformlarda bir BR oyunu ve atış eylemi olan Garena Free Fire’ı tanıtacak ve dünya çapında 500 milyondan fazla indirmeye sahip.


garena-free-fire-mega-mod

Bu Makaleyi Keşfedin

Garena Free Fire Elmas Hilesi

Bu, oyunun ilgi çekici olduğunu ve oyuncuların kendilerini ifade etmeleri için bir sürü savaş alanına sahip olduğunu kanıtlıyor. Sadece bu değil, oyun aynı zamanda harika karakterler veya dizilerle olan işbirlikleri ile de ünlüdür ve oyunculara her zaman heyecan verici ve eğlenceli etkinlikler sunar.

BAŞVURUN VE AYAKTA KALAN SON KİŞİ OLUN
Garena Free Fire bir BR oyunudur, bu nedenle oynanışı hızlıdır ve oyuncuları diğer oyuncularla birlikte büyük bir haritaya atmaya hazırdır. Bu harita birçok farklı alana bölünmüştür ve oyun, stratejik olarak hareket etmelerine yardımcı olan esnek bir harita izleme işleviyle oyunculara garena free fire oyna yardımcı olacaktır. Oyuncunun her oyunda görevi basittir, silah, ekipman, eşya, mühimmat toplamak ve hayatta kalan son kişi olmak için savaşmak. Ayrıca, oyun aynı zamanda bir grup oyuncuyu da destekler ve en fazla dört oyuncu bir takıma katılabilir ve en ateşli savaşlara katılabilir. Oyun genellikle hızlı tempoludur ve oyuncuların oyundan tam olarak zevk almaları için mükemmel şekilde optimize edilmiştir.

Garena Free Fire 1 – garena free fire mega mod 1 1 1 1 1

Garena Free Fire Kod

GÜZEL GRAFİKLER VE GERÇEKÇİ ORTAM
Grafikler ve ortamlar, çoğu 3D aksiyon atış oyunlarında temel unsurlardır ve Garena Free Fire, garena free fire apk elmas hilesi  bu iki unsuru geliştirmede büyük bir mükemmellik göstermiştir. Ayrıca grafikler, ortalama cihazlara sahip oyuncuların en yüksek performansa sahip oyunların keyfini çıkarmasını kolaylaştırmak için mükemmel şekilde optimize edilmiştir. Sadece bu da değil, silahların ve çevrenin etkileri de göz alıcı, bu da savaşı ve oyun hızını daha heyecanlı ve eğlenceli hale getiriyor. Dinamik ve etkileşimli bir 3D ortam ile oyuncular, birçok farklı stratejiyi kolayca oluşturabilir, takım arkadaşlarıyla etkileşimde esnekliklerini teşvik edebilir ve iyi savaş oluşumları oluşturabilir.

garena-free-fire-mega-mod-1

HAREKETLİ ETKİNLİKLER VE CÖYLE ÖDÜLLER
Garena Free Fire, oyuncuların katılıp kotalarını doldurmaları ve hatta ücretsiz olarak nadir ödüller kazanma şansı yakalamaları için her zaman birçok farklı etkinliğe sahiptir. Her etkinliğin içeriğine bağlı olarak, oyuncuların farklı görevleri olacak ve bunları yalnızca belirli bir oyun moduna katıldıklarında tamamlayabilecekler. Yalnızca etkinlikler değil, her sezon her zaman çok sayıda özel ve cömert ödülle birlikte sıcak Savaş Biletleri sunar. Oyun garena free fire apk hile indir her zaman oyuncuları arkadaşlarıyla savaşlara katılmaya motive etmek ve ilerlemelerine göre onlara daha fazla ödül vermek için koşullar yaratır.

Garena Free Fire Elmas Hilesi 2021

YARATICI YETENEKLERE SAHİP YENİ KARAKTERLER
Savaş Biletleri ile birlikte yeni karakterlerin görünümü, özel becerileri ve oyuncuların manipüle edip pratikte uygulayabilmeleri için etkileyici yetenekleri var. Karakterlerin dışında, kostümler etkileyici ve çarpıcı ve hatta modern modaya uygun veya belirli özelliklere sahip bir kültürü teşvik eden giysiler. Karakter sistemi birçok farklı türe ayrılmıştır ve bunlara bile ancak oyuncu minimum görevleri tamamladığında sahip olunabilir. Her karakterin yeteneğine bağlı olarak, onları savaş alanında kontrol etmenin veya bastırmanın her zaman bir yolu olacaktır ve oyuncular en hareketli ve şiddetli bir ortam yaratmak için arkadaşlarıyla birleşebilir.

garena-free-fire-mega-mod-1-1

BÜYÜLEYİCİ OYUN MODLARI
Garena Free Fire sadece tek bir BR oyununa odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun zenginliği yaratmak ve oyunculara birden fazla ödül vermek için daha kapsamlı savaş tarzı oyun modları sunacak. Her modun kendi oyun stili vardır ve oyuncuların kazanmak için daha fazla takım  garena free fire apk para ve elmas hilesi arkadaşıyla koordine olması gerekir. Ayrıca oyun sürekli olarak birçok dünya festivaline göre etkinliklere ev sahipliği yapacak, böylece ortamı tasarlayacak ve her oyuncunun deneyimini teşvik etmek için mükemmel bir atmosfer yaratacaktır. Oyun modlarının çeşitliliği, insanların Garena Free Fire’ı sevmesi için mükemmel bir unsurdur ve bu nedenle, oyuncu topluluğundan her zaman çok sayıda olumlu yorum alır.

Garena Free Fire Code

ÜNLÜ FRANCHISE İLE SONSUZ İŞBİRLİĞİ
Garena Free Fire, diğer içeriklerin serileri veya bayilikleri ile koordineli olarak her gün her zaman daha fazla oyuncuya sahiptir. Bu, oyunun gerçek hayranlara erişimini genişletir ve bu oyunda özel içeriği deneyimleme şansını elde eder. Ayrıca, işbirlikleri her zaman özel etkinlikler veya oynanışla ilişkilendirilerek atmosferi güçlü ve eğlenceli hale getirir.

garena-free-fire-mega-mod-1-1-1

Garena Free Fire yeni bir BR oyunudur ve her zaman oyuncuların eğlenmesi ve deneyimlemesi için olağanüstü etkinlikler sunar. Oyunun öne çıkan özelliği t

Free Fire, mobil cihazlarda mevcut olan nihai hayatta kalma nişancı oyunudur. garena free fire apk son sürüm  Her 10 dakikalık oyun sizi, hepsi hayatta kalmaya çalışan 49 diğer oyuncuya karşı mücadele ettiğiniz uzak bir adaya yerleştirir. Oyuncular paraşütleriyle başlangıç ​​noktalarını özgürce seçerler ve güvenli bölgede mümkün olduğunca uzun süre kalmayı hedeflerler. Geniş haritayı keşfetmek, vahşi doğada saklanmak veya çim veya yarıkların altında yatarak görünmez olmak için araçları sürün. Pusu, su çulluğu, hayatta kalmak, tek bir amaç var: hayatta kalmak ve görev çağrısına cevap vermek.

[Orijinal haliyle hayatta kalma atıcısı]
Silah arayın, oyun alanında kalın, düşmanlarınızı yağmalayın ve ayakta kalan son adam olun. Yol boyunca, diğer oyunculara karşı bu küçük avantajı elde etmek için hava saldırılarından kaçınırken efsanevi hava yardımlarına gidin.

garena-free-fire-mega-mod-1-1-1-1

Garena Free Fire Hile

[10 dakika, 50 oyuncu, epik hayatta kalma iyiliği bekliyor]
Hızlı ve Basit oyun – 10 dakika içinde yeni bir kurtulan ortaya çıkacak. Call of duty’nin ötesine geçip parıldayan lite’nin altındaki sen olacak mısın?

[oyun içi sesli sohbetli 4 kişilik ekip]
4 oyuncuya kadar kadrolar oluşturun ve ilk anda kadronuzla iletişim kurun. Görev çağrısına cevap verin ve arkadaşlarınızı zafere taşıyın ve zirvede duran son takım olun.

[Çatışma Timi]
Hızlı tempolu 4v4 ​​oyun modu artık 7/24 açık! Ekonominizi yönetin, silah satın alın ve düşman ekibini alt edin!

[Gerçekçi ve pürüzsüz grafikler]
Kullanımı kolay kontroller ve akıcı grafikler, efsaneler arasında adınızı ölümsüzleştirmenize yardımcı olmak için mobilde bulabileceğiniz en iyi hayatta kalma deneyimini vaat ediyor.

[Bize Ulaşın]
Müşteri Hizmetleri: https://ffsupport.garena.com/hc/en-us

Rating

4.2

( 6 Votes )
Please Rate!
Garena Free Fire

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (740 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Garena Free Fire Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
4.7/5 - (12 votes)

Tüm Versiyonlar

Free Fire Mod Apk Sınırsız Elmas İndir 2023
Free Fire Mod Apk Sınırsız Elmas İndir 2023 1.98.1 apk
Nisan 2, 2023 388.1 MB
Garena Free Fire
Garena Free Fire 1.66.0 MOD
Ekim 16, 2021 740 MB

Mod İçeriği:

Aimbot/ESP/Kafadan Vuruş
Garena Free Fire
Garena Free Fire 1.65.1 MOD
Eylül 30, 2021 740 MB

Mod İçeriği:

Aimbot/ESP/Kafadan Vuruş

'dan daha fazlasıGARENA INTERNATIONAL I PRIVATE LIMITED

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

2 Yorumlar

 1. 2 sene ago

  Bana elmas hileli indir nolursun

   1. 2 sene ago

    Yakın zamanda elmas hilesi için çalışma yapacagız. Keyifli oyunlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X