FullReader – e-book reader

İsim FullReader – e-book reader … FullReader – e-book reader is the most famous version in the FullReader – e-book reader series of publisher ITENSE
Yayıncı ITENSE
Tür Kitap Uygulamaları
Boyut 26.2 MB
Versiyon 4.3
Mod Version 4.3
Total installs 1,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 3 Ekim 2021
MOD Premium Kilidi Açıldı
Android Android Kitap Uygulamaları
4.5 ( 644 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

5/5 - (2 votes)

FullReader Apk, kullanıcılara PDF dosyalarını, DjVu dosyalarını, dergileri, çizgi romanları okuma yeteneği veren çok işlevli bir e-kitap okuyucu uygulamasıdır. Ses dinlemek için bile kullanılabilir

Okumak, popüler eğlence biçimlerinden biridir ve birçok insan boş zamanları olduğunda bunu yapmayı tercih eder. Ancak insanların hayatları daha yoğun hale geldikçe, herkesin kitap okumak için çok zamanı olmuyor. Ayrıca para kazanmak, kendilerini ve ailelerini desteklemek için FullReader Apk birçok şey yapmak zorundalar. Böylece kullanıcıların kitapları çok daha rahat okuyabilmeleri için yeni bir okuma şekli doğdu. Zaten bir e-postamız var; şimdi, insanların her zaman ve her yerde kitap okumalarını sağlayan bir e-kitap olan yeni bir şeyimiz olacak. Ancak kullanıcının, e-kitap üretimi için bir uygulama olan FullReader olan bir uygulamaya ihtiyacı olacaktır. E-kitaplara erişmek istiyorsanız, uygulama bunu yapmak için vazgeçilmez olacaktır.

Her zaman, her yerde kitap okuyun

Kitap okumak isteyen kullanıcılar, boş zamanlarında okumak için bir kitap getirmelidir. FullReader Apk Kullanıcılar sıradan kitaplar kullanırsa, çok ağır olan ve herkes taşımayı hatırlamayan birçok yetersizlik olacaktır. Ancak bu uygulama ile kullanıcıların kitap okumak için yalnızca bir mobil cihaz getirmeleri yeterlidir; uygulama, kullanıcıların gerisini yapmasına yardımcı olacaktır. Cep telefonları onlar için önemli şeyler çünkü insanlara birçok farklı yardımcı program sunuyor. Yani cep telefonu taşımak kitap taşımaktan daha kolaydır. Bu uygulama ile kullanıcılar her zaman ve her yerde herhangi bir zorluk yaşamadan kitap okuyabilirler.

Bu Makaleyi Keşfedin

FullReader Apk

Çok çeşitli formatlar için destek

Ebook, piyasada nispeten yeni bir form olmasına rağmen, kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği birçok farklı uygulamaya sahiptir. Ancak bu uygulama, birçok farklı formattaki kullanıcıları desteklemek için şu anda en iyi şeylerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Dokümantasyon FullReader Apk sadece tek bir format değil, bir e-kitap da öyle, bu yüzden en iyi deneyimi sağlamak için, ancak uygulama aynı zamanda neredeyse tüm form türlerini de destekliyor. Uygulamanın fb2, ePub, txt, PDF, doc ve diğer pek çok şey gibi kullanıcıların kullanmasını desteklediği biçimler. Kullanıcının e-kitap formatından bağımsız olarak, uygulama, kullanıcıların deneyimlemesi için hala çok iyi destekleyecektir.

Benim kutuphanem

Birçok kitap türü vardır, bu nedenle kolay yönetim için uygulama, kullanıcıların beğendikleri kitaplardan oluşan bir kitaplık oluşturmasına olanak tanır. Veya kullanıcılar, kullanıcıların yönetmesi için birçok farklı kategoriye sahip listeler oluşturabilir. Kullanıcı indirdiğinde, uygulama kullanıcının listelemek isteyip istemediğini soracaktır, sadece gerçekleştirilecek uygulamayı seçmeniz yeterlidir.

FullReader Mod Apk

Bulut depolama

Binlerce sayfası olan bir kitabın tamamını indirmek için, kullanıcılar onları FullReader Apk depolamak için çok fazla bellek harcarlar. Ancak bu uygulama ile her şey çok daha basit hale geliyor çünkü kullanıcıların bulut depolamada depolamasına izin veriyor. Kullanıcıların onları kaydetmek için çok fazla alan harcamasına gerek yok, sadece onları bulut belleğine yükleyin. Kullanıcılar okumak istediklerinde, okumak için bulut belleğine erişebilirler.

Metni yüksek sesle oku

Herkesin kitap okumak için çok fazla boş FullReader Apk zamanı yok, bu yüzden uygulama size sesli okuma yeteneği getirdi. Kullanıcıların sadece okumak istedikleri bölümü işaretlemeleri yeterlidir; uygulama, kullanıcılar için bu bölümü otomatik olarak zehirleyecektir; sadece dinlemeniz gerekiyor.

FullReader, çok işlevli bir e-kitap okuyucu uygulamasıdır. PDF ve DjVu dosyalarını, dergileri, çizgi romanları açmak ve ayrıca sesli kitapları dinlemek ve akıllı telefonlar ve tabletlerde belgelerle çalışmak için uygundur.

FullReader Mod Apk

DESTEKLENEN FORMATLAR
fb2, ePub, txt, PDF, doc, docx, cbr, cbz, rtf, DjVu, DjV, html, htm, mobi, xps, oxps, odt, rar, zip, 7z, MP3.

UYGUN VE ŞIK ARAYÜZ
Bu Android kitap okuyucusu, net gezinme ve tüm seçeneklerin ve araçların uygun düzeni ile kullanıcı FullReader Apk dostu bir arayüze sahiptir. AMOLED ekranlar için enerji tasarrufu sağlayan klasik ışık temasını veya yepyeni siyah temayı seçin. Kitap kapaklarının nasıl görüntüleneceğini seçin – listede veya kutucuklarda.

DOSYA MÜDÜRÜ
Cihaz belleğini taramaya ve desteklenen tüm dosya formatlarını bulmaya, çeşitli kriterlere göre ve ek parametreleri dikkate alarak kitapları aramaya ve dosyalarla işlemler için tam özellikli araç setinden yararlanmaya olanak tanıyan kullanışlı Explorer’ın keyfini çıkarın.

FullReader Apk Pro

BENİM KUTUPHANEM
Çeşitli kriterlere göre uygun ve iyi yapılandırılmış kitap sıralamasına sahip e-kitap okuyucu bölümü. FullReader Apk Favorilerin bir listesini ve kendi kişisel kitap Koleksiyonlarınızı oluşturma seçeneği sunar.

BULUT DEPOLAMALARI
FullReader, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde depolama alanından tasarruf edebilmeniz ve kitaplarınızı birkaç cihaz arasında senkronize edebilmeniz için Google Drive, Dropbox ve OneDrive ile entegrasyon sunar.

OPDS-KATALOGLAR
En sevdiğiniz çevrimiçi kitaplıkları eklemek ve gerekli kitapları uygulamadan çıkmadan doğrudan indirmek için bu Android kitap okuyucusunu kullanın!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ARAÇ ÇUBUĞU
Okuma penceresindeki araç çubuğundaki araçları ve konumlarını ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize göre değiştirin.

FullReader App Download

SESLİ OKUMAK
Bu e-kitap okuyucu seçeneğinden ve çeşitli özelleştirilebilir parametrelerden FullReader  Pro Apk yararlanın: TTS motoru, okuma hızı ve tonu, okunmakta olan metin parçasının ses ve vurgulama rengi.

DAHİLİ ÇEVİRMEN
FullReader’a entegre edilen çevirmen 95 dili destekler ve herhangi bir ek sözlük yüklenmesini gerektirmez.

NOTLAR VE YER İMLERİ
Önemli bölümleri vurgulayan metinde renkli notlar oluşturun ve ilginç sayfalarda yer imleri yapın! Tüm notlarınızı ve yer imlerinizi okuma penceresinden veya kitap okuyucu uygulamasındaki özel bir menü bölümünden yönetin. Tüm notlar kitaplara göre gruplandırılmıştır ve ayrı bir belgeye aktarılabilir. Artık sesli kitaplara da yer imleri eklenebilir!

FullReader Premium Apk

GÜNDÜZ/GECE MODLARI
FullReader, farklı gündüz saatlerinde en sevdiğiniz e-kitapların keyfini çıkarabilmeniz için okuma penceresi için optimum renk şemaları sunar. Ayrıca, modların otomatik geçişini ayarlamaya izin veren bir seçenek de vardır.

DOKUNMA BÖLGELERİ
Okuma işlemi sırasında e-okuyucu uygulamasının belirli seçeneklerine ve araçlarına hızlı erişim ayarlayın.

AYARLAR
Bu kitap okuma uygulaması, hızlı (okuma penceresinde bulunur), gelişmiş ve genel olarak FullReader Pro Apk ayrılan geniş ayarlar sunar. Parlaklık kontrolü seçeneği, doğrudan okuma penceresinde çağrılabilen bir pencere öğesi biçiminde temsil edilir.

REZERVASYON BİLGİSİ
Ayrıntılı kitap bilgilerini, kitapla temel işlemler için araçları içeren ve yeni bilgileri düzenlemeye ve eklemeye izin veren bölüm.

MP3
FullReader, MP3 formatındaki sesli kitapları destekler. Yalnızca sesli kitapları FullReader Apk Mod çalmakla kalmaz, aynı zamanda oynatma sırasında yer imleri oluşturabilir, kendi çalma listelerinizi oluşturabilir ve genel okuma sürecini kontrol edebilirsiniz.

WIDGET’LAR VE KİTAP KISAYOLLARI
Doğrudan cihazınızın ekranından okuma penceresine hızlı gezinmek için kitap kısayolları oluşturun ve widget’ları kullanın.

YERELLEŞTİRME
Bu Android e-okuyucu tamamen uyarlanmış ve dünya çapındaki popüler dillere çevrilmiştir: Rusça, Ukraynaca, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Vietnamca.

KULLANICI DESTEĞİ
E-kitap okuyucumuzun her kullanıcısını özellikle yeterli ve adil olanları önemsiyoruz! 🙂 Tüm geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz ve sorularınızı ve yorumlarınızı yanıtlamaya her zaman hazırız.

Rating

5

( 1 Votes )
Please Rate!
FullReader – e-book reader

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (26.2 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın FullReader – e-book reader Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
5/5 - (2 votes)

Tüm Versiyonlar

FullReader – e-book reader
FullReader – e-book reader 4.3 MOD
Ekim 2, 2021 26.2 MB

Mod İçeriği:

Premium Kilidi Açıldı

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

1 Yorumlar

  1. 3 yıl ago

    […] Bir E-Book Reader Okuyucu İçin Buradan Ulaşabilirsiniz: FullReaderÖNERİMİZ  Turbo VPN 4.4 3,945 total 5 564 4 85 3 11 […]

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X