Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk

İsim Dragons: Rise of Berk … Dragons: Rise of Berk is the most famous version in the Dragons: Rise of Berk series of publisher Ludia Inc
Yayıncı Ludia Inc
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 98M
Versiyon 1.64.6
Mod Version 1.64.6
Total installs 50,000,000+
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 4 Nisan 2022
Android Android Simulasyon Oyunları
4.3 ( 513 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk, ejderhanı Eğit ve Ejderha imparatorlukları gibi en ünlü hit filmi hepiniz bilirsiniz. Oyun, popülerliğinden ilham alarak o filmden evrimleşmiştir; Ludia INC, kullanıcılarına onları Dragons’a dahil etme konusunda en üst düzeyde deneyim sağlamak için bu oyunu geliştirmek için yeterince çalıştı. Yani oyun tamamen filme dayanıyor ve birden fazla formatı takip edecek şekilde tasarlandı.

 


Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk
Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Oyun, arayüzü filmdeki gibi çevreyi kapsamlı bir şekilde kapsıyor. Hit filmin bu yerlerinin güzelliğine zaman ayırmak için zamanınız olur. Kullanıcılar burada çok sayıda farklı ejderha türüyle etkileşime girecek ve kendilerine özgü benzersiz beceri ve işlevlerle donatılacaklar. Her Ejderhanın bu özel becerilerini gerekli zamanda kullanmak için yoğun bir şekilde odaklanmanız ve gözlemlemeniz gerekir.

 

Kullanıcıların Dragons olarak oyunun aşinalığını kazanmak için biraz zamana ihtiyacı var; Rise of Berk Mod Apk, Dragons ve insanların hep birlikte yaşayacağı ve heyecan verici savaşlarda savaşacağı farklı bir kapsam ve görünüm sunuyor. Eylemlerde, bu ölümcül savaşların üstesinden gelmek ve Ejderhalarınızı kurtarmak için gerekli çözümü bulmak için stratejik olarak plan yapmanız gerekiyor. Ejderhalar ayrıca düşmanları yok etme mücadelesinde size yardımcı olacak.

 

Ejderhalarınızı daha da güçlü kılmak, savaşlarda sert mücadele etmek ve rakipleri yok etmek için kendi becerileriyle eğitin. Farklı zorlukları ve görevleri kabul edin, rakiplerle başa çıkmak için Dragon’ların seviyelerini artırarak ölümcül maçlara katılın. Filmin karakterleriyle oynayın ve Ejderhanınızla birlikte ödüller aramak için farklı alanlarda bir yolculuğa çıkın; onları sürekli besleyin ki sizi uçurabilsinler.

 

Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk

Bu Makaleyi Keşfedin

Dragons Rise of Berk Hileli Apk

ejderhalar; Rise of Berk Mod Apk, Play Store’da bulunan orijinal oyunun değiştirilmiş bir versiyonudur. Oyundaki birkaç dikkat dağıtıcı sorunu çözmek ve kullanıcıların oyunu kolaylaştırmasını sağlamak için biraz değiştirildi. Bu sürüm, kullanıcılara, odaklarını artırarak oyundaki performanslarını iyileştirmeleri için hack olan sonsuz premium avantajlar sağlar. Kullanıcılara, yükseltme ödülleri ve yiyecek ihtiyaçları ile uğraşmadan tamamen oyuna odaklanmaları için sınırsız para, koşu, Kart ve Balık sağlar.

 

Sürüm ayrıca tüm gelişmiş seviyelerin kilidinin açılmasını sağlarken, oyunculara oyunu keşfetmede rakiplerine karşı üstünlük sağlar. Sonsuz para ve sonsuz açılış dışında, reklamsız politikası gibi keşfedilecek heyecan verici özelliklere de sahiptir. Kullanıcılar, oyun oynarken rahatsız edici reklamları ve antiban özellikleri nedeniyle güvenli ve güvenli bir oyun atmosferini almayacaklardır, çünkü bu modlu sürüm, kurulum sırasında kullanıcıların başka kaynaklardan root yapmasını gerektirmez.

 

Ejderhaların Keşfedilmemiş Bilinen Güzel Dünyası

Ejderha filminin güzel ortamına (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) ekran açısından hepimiz etkileşim kurduk. Biz de her zaman muhteşem tasarlanmış bu hareketli evrenin yolculuğuna çıkmak istedik.

 

Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk

İşte burada, bizim dünyamızdan çok uzakta, ihtiyaçların ve durumların farklı şekilde belirlendiği etkileyici Dragons dünyasını keşfetme fırsatımız var. Dragon’un ortamının kullanıcılara sunduğu en güzel senaryoda, çeşitli karakterler ve çok sayıda şekil ve tasarımın güçlü varlıkları ile yepyeni ve farklı yaşamı gerçeklikten yaşayın.

 

Gerçek Film Karakterleriyle Tanışın ve Arkadaşlık Edin

ejderhalar; Rise of Berk Mod Apk, kullanıcıların Dragon’un dünyasını pürüzsüz kullanıcı arayüzü ile kontrol ettiği, ünlü filmin animasyon dünyasını keşfeden farklı türlerde bir oyundur. Oyun, film senaryosu ve aynı ortamı temel alarak, kullanıcıların film benzeri bir görünüm yaşamasını ve oyuna aşinalık kazanmasını sağlamak için tasarlanmıştır.

 

Kullanıcılar eski arkadaşları Hitchups, Night Fury ve diğer takım arkadaşları Toothless ile buluşabilir, onları arkadaş yapabilir, eğitebilir ve onlarla yeni maceralara uçabilir. Savaşlarda, Ejderhalarınızın yardımıyla düşmanları yenin ve keyfini çıkarın.

 

Ejderhalarınızı Eğitin ve Birlikte Yiyecek ve Ödüller Arayın

ejderhalar; Rise of Berk Mod Apk, kullanıcılara farklı işlevler ve becerilere sahip Dragon’larına sahip olma konusunda son derece zevkli bir deneyim sunar. Onları pürüzsüz kullanıcı arayüzünüz aracılığıyla kontrol ediyor ve onları geliştirmek için isteklerinize göre eğitiyorsunuz.

 

Bu, savaşlarla mücadele etme güçlerini ve yeteneklerini artıracak ve onları eşit derecede güçlü kılmak için ödüllerin yardımıyla yükseltecek ve ardından yiyecek için odun ve Balık arayışına girecek. Araştırmada birden fazla ipucu bulacaksınız.

 

Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk

Vikingler ve Ejderhalar için Pürüzsüz Yaşam Koşulları Sağlayın ve Yumurta Kuluçkalarına İzin Verin

Vikingler ve Ejderhaların bir arada yaşadığı bir ortam sunan oyun, aralarında güvenli ve emniyetli yaşam koşulları ve sorunsuz ilişkiler sağlamak sizin elinizde. Ejderhaların ve Vikinglerin evlerinin aynı topraklarda yapılmasını sağlayacaksınız.

 

Birbirlerini rahatsız etmeden rahat bir hayat yaşarlar. Buraya 600’den fazla çeşidi eğitmek için geliyorsunuz, bu yüzden trenlerin yumurtalarını kuluçkalamanın en erken döneminden itibaren öğrenin ve daha sonra onları hazırlamak ve tahsis etmek için daha fazla Ejderhanız olacak, oyunda size yardımcı olmak için çalışacak, animasyonu daha da heyecanlandıracak senaryo.

 

Maçlara Katılın ve Yolculuğa Çıkın

ejderhalar; Rise of Berk Mod Apk, kullanıcıların ejderhalarıyla birlikte katılabilecekleri ve eğitimlerinin bir sonucu olarak Dragons’un performansıyla herkesi etkileyebilecekleri zorluklar ve maçlar şeklinde canlı bir çeşitlilik sunar. Sizi ve Ejderhalarınızı güçlü kılmak için çeşitli unsurları yükseltmek için daha fazla kullanabileceğiniz bu maçlarda ödüllendirileceksiniz.

 

Muhteşem bir ejderha mod paketi ile yiyecek ve ödüller aramak için Ejderhanızdaki farklı alanları keşfetmeye başlar. Ayrıca birkaç savaşla karşılaşacaksınız, ancak bu, oyunu en güzel animasyon atmosferinde sürdürmeyi daha keyifli hale getiriyor.

 

Ejderhaların Yükselişi Berk MOD APK

Nihai Karar

Ejderhaları indirin; Rise of Berk Mod Apk, hayatlarındaki deneyim olanaklarını keşfetmek için Dragons’un animasyonlu dünyasına fantastik bir yolculuğa çıkmak için. Ejderhalarda arkadaşlar edin ve onları güçlü olmaları ve savaşma becerilerini geliştirmeleri ve yiyecek ve ödül arayışında diğer alanları keşfetmeleri için eğitin, bu da onları yükseltecek ve seviyelerin kilidini açacaktır. Ancak bu modlu sürümde sunulan sınırsız faydalar nedeniyle bununla uğraşmanıza gerek yok.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (98M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Dragons: Rise of Berk Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk
Dragons Rise of Berk Sınırsız Demir Hileli Mod Apk 1.64.6 apk
Nisan 9, 2022 98M

'dan daha fazlasıLudia Inc

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X