Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk

İsim Fruit Ninja® … Fruit Ninja® is the most famous version in the Fruit Ninja® series of publisher Halfbrick Studios
Yayıncı Halfbrick Studios
Tür Oyun Makinesi Oyunları
Boyut 155M
Versiyon 3.10.0
Mod Version 3.10.0
Total installs 500,000,000+
Content Rating PEGI 3
Güncelleme 21 Mart 2022
Android Android Oyun Makinesi Oyunları
4.2 ( 984 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk, böylesine geleneksel bir oyun ama şimdi bile canlandırıcı, oyuncuların özünü kalplerinden patlatıyor. En iyi oyunlardan biri, oyun oynarken rahatlamaktır. Popülaritesi o kadar fazladır ki, oyuncular ve oyuncu olmayanlar arasında herhangi bir şekilde tanıtıma ihtiyaç duymaz, aynı zamanda çok bağımlılık yapıcı ve basittir, aynı zamanda herhangi bir karmaşıklık olmadan zamanınızı yatırmak kolaydır.

 


Fruit Ninja mod apk, kullanıcılara başlangıçta meyveleri zıplayarak kesmeniz gereken çok basit bir format sunuyor. Güçlü silahlar, eylemi gerçekleştirirken kullanılan kullanıcılar tarafından donatılır ve bu silahlar güç ve yoğunluk ile canlıdır. Gelişmiş seviyelerde sert oynamanız ve bunların kilidini açmanız gerekiyor.

 

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Super Stylist Sınırsız Para Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Başlangıçta, çok çeşitli meyvelerin yukarı doğru aktığı klasik bir seviye vardır ve siz, dikkatli bir şekilde onları ikiye böler ve bunu sürekli olarak yaparsınız. Arada bazı bombalar belirir, onlardan kaçının, yoksa kılıcınız tarafından saldırıya uğrarsanız kaybedersiniz. Bu yüzden meyveleri keserken çok dikkatli olun.

 

Başarılı bir şekilde ilerlerken, artımlı mod, zen modu ve daha fazlası dahil olmak üzere farklı modlarla gelen yeni seviyelerin kilidi açılacaktır. Eylem gerçekleştirmek için yeni silahlar, ödüller, madeni paralar ve para, yükseltme ve daha fazlası için kullanabileceğiniz kredilendirilecek. Bu güncelleme, kullanıcılara dünya çapındaki oyuncularla rekabet edebilecekleri bir çevrimiçi çok oyunculu mod sağlar.

 

Bu Makaleyi Keşfedin

Fruit Ninja hileli apk

Fruit Ninja mod apk, web sitemizde bulunan orijinalin en özgün ve çalışan modlarından biridir. Ücretsiz olarak indirebilir ve ödül kazanmaya gerek kalmadan daha iyi oynamak için hile kodlarının ve hack’lerin tadını çıkarabilirsiniz. Seviyeye göre ihtiyaç duyulan para otomatik olarak Id’inize yatırılır, tüm silahların kilidini açar, bombaları birleştirir, tüm modların ve seviyelerin kilidini açar. Silahları ve diğer araçları oyun mağazasından ücretsiz olarak da satın alabilirsiniz. Artık modda, reklam engelleme nedeniyle sizi rahatsız edecek hiçbir reklam çıkmayacak; Kurulum sırasında herhangi bir root işlemine gerek yoktur. Yasaklama önleme, antivirüs ve gecikmesiz özelliklerle ücretsiz olarak keyfini çıkarabileceğiniz çok güvenli ve güvenli bir sürüm. Moddaki tüm hatalar giderilmiştir.

 

Özellikler

Sınırsız keyfin keyfine varmak için Fruit Ninja mod apk indir; size potansiyeli sunmak için aşağıda tartıştığımız yeni özellik ve işlevler eklendi;

 

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Her zaman yaptığımız gibi meyveleri kesin

Fruit Ninja mod apk, tanıtıma ihtiyaç duymayan bir fenomendir; öyle popülerlik ve basit oyun ki herkes ilk oynadığında aşık oluyor. Gelin ve düşmanları güçlü bir kılıçla doğrayan bir savaşçı gibi meyveleri kesmeye yönelik aynı geleneksel yaklaşıma katılın.

 

Kesmek ve atmak için çeşitli meyveler

Puan kazanmak için yukarı doğru akan meyveleri doğramanız gereken basit bir oyun. Meyveleri kesme gibi eylemleri gerçekleştirmek için kullanılan güçlü bir kılıcınız var. Elma, nar, papaya, guava, chikoo, çilek, karpuz, üzüm, portakal, mango vs. gibi meyvelerin tadını çıkarmak için ülkenin her yerinden çok çeşitli meyveler oyuna katılmak için geliyor. Hepsi sizi eğlendirmek için orada. .

 

Yükseltilmesi gereken güçlü silahların kütüphanesi

Fruit Ninja mod apk’da meyveleri tek seferde kesmek için kılıç gibi birçok güçlü ve son teknoloji silahlara sahip olacaksınız. Nar gibi sert bir saldırıya ihtiyaç duyan bazı sert meyveler var. Zorlukla başa çıkmak için gelişmiş seviyelerin kilidini açtığınızda güçlü bir kılıç seçme seçimini yapmak için buraya geliyorsunuz. Kılıçlar, önüne ne gelirse gelsin ikiye kesebilecek kadar yeteneklidir. Hedefe biraz odaklanın ve düşmanlarınızı kesin, bu sefer farklı üzgünüm meyveler.

 

Kilidi açılacak süper karakter ve bıçaklar

Fruit Ninja mod apk’da meyveleri kesmek çok güçlü yeni karakterler sunarak sizi ileri bir seviyeye taşıyor. Nobu, Katsuro, Mari, Han, Rinjin, Truffles vb. karakterleri yükseltmek için bu parayı kullanarak atışları doğru ve akıllıca yaparak para birimini kazanmanız gerekir. Ayrıca meyveleri yok etmek için çok güçlü olan yeni bıçakları da yükseltebilirsiniz. Doğramadan sonra yarasayı serbest bırakan Bat Blade, eski yoyo bıçağı, Michkillya modu vb.

 

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çok oyunculu savaşlar ve süper rekabet

Fruit Ninja mod apk, yeni bir öğe eklemesi sunar; Bu güncelleme, oyunu rekabette oynamanıza izin veriyor. Kendinizi daha fazla keşfetmek için arkadaşlarınızla ve rastgele yabancılarla eğlenebilirsiniz. Oyunda yeni arkadaşlar edinin ve birbirinizle evrim geçirin, birçok modda meyveleri kesin ve kimin kazandığını görün. Sıralamanızı yükseltin ve yüksek puanlar alarak kendinizi dünya lider panosunda konumlandırın.

 

Etkinlikleri keşfetmek ve katılmak için çeşitli modlar

Fruit Ninja hileli apk, kullanıcılara meyveleri kılıçla kesmenin birçok modunu deneyimleme imkanı sunuyor. Biri klasik mod başlangıçta başlar, ileri seviyelerde arcade modu, meyveleri keserek daha fazla sevinmek için zen modu. Zevk için bu çeşitli modların dışında, katılabileceğiniz ve kazanabileceğiniz ciddi şekilde düzenlenen etkinlikler var. En iyi meyve slasher olarak popülerliğinizi kurun. Mini Oyunlar ve ileri aşamalarda zorlu seviyeler deneyimleyin.

 

Birleşik çekimler ve görünüşte harika grafikler

Fruit Ninja mod apk eskisi gibi sıradan bir oyun değil; Gittikçe daha fazlasını keşfetmek için çeşitli yeni özellikler ve öğeler eklenir. Burada artık güçlü silahlarınızla kombo atışlar yapabilirsiniz; bu, gözlerinizi ve ruh halinizi beslemek için şaşırtıcı grafik temsilinde simüle edilmiştir.

 

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk

Çözüm

Yeni öğelerle geleneksel meyve kesme oyunuyla aynı yaklaşımın keyfini çıkarmak için Fruit Ninja mod apk’yı indirin. Şimdi çok oyunculu çevrimiçi modda ve arcade, zen, klasik gibi diğer tüm modlarda keyfini çıkarın: çoklu silahlar ve araçlar, zorluklar ve etkinlikler. Modda, ücretsiz kilidi açılmış öğelerin ve silahların, sınırsız altın ve paranın keyfini çıkarın ve reklam engelleme politikalarıyla köklendirme gerekmez.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (155M)

İndirmek için şuanda Hazırsın Fruit Ninja® Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk
Fruit Ninja Sınırsız Para Hileli Mod Apk 3.10.0 apk
Nisan 8, 2022 155M

'dan daha fazlasıHalfbrick Studios

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X