Kim Kardashian Hollywood

İsim Kim Kardashian Hollywood … Kim Kardashian Hollywood is the most famous version in the Kim Kardashian Hollywood series of publisher Glu
Yayıncı Glu
Tür Simulasyon Oyunları
Boyut 720 MB
Versiyon 12.4.1
Mod Version 12.4.1
Total installs 10,000,000+
Content Rating PEGI 12
Güncelleme 19 Ekim 2021
MOD Sınırsız Yıldız/Nakit/Seviye
Android Android Simulasyon Oyunları
4.3 ( 415 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

 • Sınırsız Nakit
 • sınırsız enerji
 • Sınırsız Yıldız (Harcama zamanını artırın)
 • Yasak kontrolleri kaldırıldı
**İlk başlatma beyaz bir ekran gösterebilir, lütfen birkaç kez daha açın
 • MOD MENÜSÜ
 • Sınırsız Nakit - Menüden açın ve harcandığında artacaktır.
 • Sınırsız Yıldız - Menüden açın ve harcandığında artacaktır.
 • Anında Enerji – Enerjiyi anında doldurmak için menüden etkinleştirin
 • Ücretsiz Alışveriş - Mağazadaki tüm ürünler 0'a mal olacak - menüden aç
 • Serbest Boyalar – Tüm Boyaların kilidi açık ve kullanımı ücretsiz – menüden açın
 • Tüm kıyafetlere sahip olun – Varsayılan olarak geçmiş etkinlik kıyafetleri ve her şey dahil tüm kıyafetlere sahip olacaksınız.
DAHA FAZLASI: Yüksek XP Kazanma Modu – MOD MENÜSÜ'nden YÜKSEK XP'yi etkinleştirdikten sonra bir parti düzenleyin ve bitirin ve 1 milyon XP kazanın, bu hızlı bir şekilde seviye atlamak isteyenler için iyi
Cre: cheatbyte
 • Harcandığında yıldızlar artar!
Rate this post

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021,  Hollywood (MOD, Sınırsız Yıldız/Nakit/Seviye), bir Hollywood aktörünün önemli yaşam kararlarıyla birlikte doyurucu ve cömert yaşam deneyimini getirecek.

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021, Bugün televizyon programları, moda gösterileri gibi eğlence yayınları aracılığıyla sanatçıları, sporcuları veya modelleri izleyicilere yaklaştırıyor. Yetenek ve sanatçıların topluma kattıkları şeylerle insanlar onları daha da çok seviyor. Bir isim söz konusu olduğunda, realite TV şovlarında ünlü bir karakter, Amerikalı bir model ve herkesin ilgi duyduğu ve aradığı bir iş adamı olan Kim Kardashian’ı kimse tanımıyor. Adının asla soğumadığına dair tutkulu beklenti nedeniyle, moda markaları, TV şovları veya filmler her zaman onunla çalışmak ister. Ve oyun geliştirme endüstrisinin de adını herkes tarafından bilinmek için kullanmak istemesi şaşırtıcı değil. Bugün size o oyunu tanıtacağım.


Bu Makaleyi Keşfedin

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021

kim-kardashian-hollywood-mod-çok-yıldızpara seviyesi

TANITMAK

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021,  2016 yılında piyasaya sürülen moda temalı geliştirici Glu Mobile tarafından üretilen bir oyundur. Oyunun adı, Hollywood’da gerçek hayattaki ünlü bir karakterin adını almıştır. Adını taşıyan bir franchise’ı var ve şimdi oyun adını oyun için bir başlık olarak kullanıyor. Oyun, kısmen Kim’in adı sayesinde büyük bir sıçrama yaptı, geri kalanı ise oyunun oyunculara sunduğu gerçek içerik ve eğlence. Ünlü bir Hollywood yıldızını simüle eden içeriğe sahip oyun, iki platformda mevcut: IOS ve Android. Oyunun getirdiği harika şeyleri keşfetmek için bu oyuna katılın.

kim-kardashian-hollywood-mod-çok-yıldızcashlevel-1

Kim Kardashian Hollywood Hack Apk

NASIL OYNANIR

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021, Oyunun adı sayesinde bu oyunun sizi nereye getireceğini kısmen anlıyorsunuz. Evet, bu oyun gerçek bir Hollywood yıldızının hayatını yaşamanıza izin verecek. Bu oyun Hollywood idolleriyle birlikte yaşamayı ve yaşamayı öğrenmek isteyenler için çok uygundur. Bu oyuna başlayarak, bilinmeyen normal bir insan olacaksınız, ancak ünlü ve tanınmış bir kişi olan Kim Kardashian’ı göreceksiniz. Siz de onun idollerinden birisiniz. Ve nasıl onun kadar popüler olabileceğinizi merak ediyorsunuz. Cevap bu oyunda olacak. A yıldızı olmanın yolu, çok çalışmanızı ve çok sayıda hayranınız olması için çok iyi şeyler yapmanızı gerektirir.

 

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021, Barlara servis yapmak, lokantalarda garsonluk yapmak, bulaşık yıkamak gibi ağır işlerde yaşayacağınız ilk adım… Yıldız olabilecek bu tür şeyleri yaparken çok da dert etmeyin. Oyun, yukarıdaki yorucu çalışmaya entegre olma fırsatları için karşılaşmaları tasarlayacaktır. Moda podyumlarına katılma, oyuncu olma ve yavaş yavaş kariyerinize yerleşme hayalinize adım adım ilerleme fırsatını yakaladığınızdan emin olun.
Gerçekleştirmesi zor ve maliyetli olsa da, oyunun getirdiği aktiviteler kim kardashian hollywood apk mod unlimited stars size deneyim ve bonuslar getirmede kritik öneme sahiptir. Ayrıca, görevlerinizi iyi bir şekilde yerine getirirseniz, oyundaki rütbenizi çok hızlı bir şekilde yükseltmenize yardımcı olursanız takdir edilirsiniz.

kim-kardashian-hollywood-mod-çok-yıldızcashlevel-1-1

Kim Kardashian Hollywood Mod Apk

SÜPERSTAR

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021, Başta birçok zorluktan geçtikten sonra, artık belli bir itibara sahip olduğunuza göre, hayatınız çok daha yeni ve daha zengin hale geldi. Saatlerce sıkı çalışmanın ve sıkı çalışmanın yanı sıra, ünlü kulüplerde eğlenmek için Los Angeles’a bir gezi ile kendinizi şimdiden ödüllendirebilirsiniz. Burada sadece kendinize eğlenceli bir an yaşatmakla kalmaz, aynı zamanda diğer ünlü kişilerle olan ilişkinizi de genişletme fırsatına sahip olursunuz. kim kardashian hollywood apk mod unlimited everything Artık bir Hollywood yıldızının hayatı gerçekten başladığına göre, restoranlar, diskolar, barlar, tiyatrolardan kırmızı halıya kadar ünlü yerlere muhteşem kıyafetler giyerek seyahat edecek ve herkesin dikkatini çekeceksiniz. İşler orada durmayacak. 14. seviyeye kadar oynadığınızda, oyun haritası Reykjavik adında yeni bir arena açacaktır. Artık kendi zevkinize göre bir kulüp açacak seviyeye sahipsiniz.

kim-kardashian-hollywood-mod-çok-yıldızcashlevel-1-1-1

Aşk ilişkileri olmadan hayat sıkıcıdır. KIM KARDASHIAN’da bugüne kadar seçebileceğiniz yakışıklı oyuncular olacak. Bu adamlar büyük partilerde görünecek, ilgi alanlarınıza uygun birini seçecek ve onunla çıkmaya başlayacak. kim kardashian hollywood apk hack Oyun, rüya gibi pembe yaşamın yanı sıra eğlence sektörünün karanlık köşelerini, karanlık taraflarını da tasvir ediyor. Hollywood yıldızı olmak hiç de kolay değil; skandallarla, asılsız söylentilerle ve her an sizden nefret etmeye hazır anti-fanlarla karşılaşacaksınız.

kim-kardashian-hollywood-mod-çok-yıldızcashlevel-1-1-1-1

Kim Kardashian Hollywood Apk İos

KENDİ KARAKTERİNİZ

Kim Kardashian Hollywood Apk 2021, Oyun KIM KARDASHIAN’dır, ancak oyuncu Kim rolünü oynamayacaktır. Ama bunun yerine Kim, sizi eğlence dünyasına yönlendiren sadece bir idol karakter. Böylece karakter özelleştirmesi, cilt, saç modeli ve kıyafet stili ile beğeninize göre kendiniz olacaksınız. Oyundaki moda trendi, dünya moda ikonu Karl Lagerfeld’den güncellendi. kim kardashian hollywood diamonds mod Kırmızı halıda güvenle yürüyebilmek ve tüm gözlerin odağında olmak için muhteşem tasarımları kendiniz seçin.
Bayan Kim’in hayranıysanız veya sadece eğlenceli bir moda oyunu bulmak isteyen biriyseniz, oyun kaçırmamanız gereken bir şey. Eğlenceli anlar yaşamak için bu heyecan verici oyunu hemen indirin.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
Kim Kardashian Hollywood

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (720 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın Kim Kardashian Hollywood Ücretsiz Apk İndir

 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

Kim Kardashian Hollywood
Kim Kardashian Hollywood 12.4.1 MOD
Ekim 21, 2021 720 MB

Mod İçeriği:

Sınırsız Yıldız/Nakit/Seviye

'dan daha fazlasıGlu

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X