The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk

İsim The Battle of Polytopia… The Battle of Polytopia is the most famous version in the The Battle of Polytopia series of publisher Midjiwan AB
Yayıncı
Tür Strateji Oyunları
Boyut 75 MB
Versiyon v2.2.2.7802
Mod Version v2.2.2.7802
Total installs 10.000.000
Content Rating PEGI 7
Güncelleme 30 Temmuz 2022
Android Android Strateji Oyunları
4.3 ( 425 ratings )
Price: $ 0
Apk İndir

Rate this post

The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk, İsveçli geliştirici Midjiwan AB, olağanüstü savaş oyunları, özellikle de işlevler ve konseptler açısından geniş ve kapsamlı olan Battle of Polytopia MOD APK ile tanınır. Oyun tat ve tat olarak çok farklı. Dövüş sistemi ve diğer çeşitli oyun konseptleri, kullanıcıların can sıkıntısını bir şekilde gidermek için aynı anda entegre edilmiştir. ‘Şimdi senin olan, dünün başkasınındı, yarınının iradesinindi’ sözü bu oyuna çok yakışıyor. Burada, işlevler o kadar gelişmiş ve geniştir ki, oyundaki hastalığınızdan bağımsız olarak nihayetinde sizi her zaman meşgul edeceklerdir. Hizmetini öğrenmek için bu gönderiyi okuduktan sonra hiçbir şey bu oyunu oynamanızı engelleyemez.

The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk
The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk

Fate/Grand Order Hasar Çarpanı Hileli Mod Apk adlı uygulamamızıda inceleyebilirsiniz.

Battle of Polytopia MOD APK, rol yapma karakterinizi seçmenin beklendiği gibi yaygındır, ancak burada bir kabilenin tek efendisi olacaksınız. Oyunda yaklaşık 15 çeşit kabile var ve başladığınızda sizinki bir tane. Yavaşça para kazanın ve daha fazlasının kilidini açın; yönetiminizi genişletmeli ve diğer klanlara saldırmalı, onları yağmalamalı ve onları ve kabilelerini krallık şemsiyeniz altına almalısınız.

Üç popüler mod vardır: mükemmellik, hakimiyet ve yaratıcı; her biri benzersiz bir oyun ve stratejiye sahiptir. Tek oyunculu ve çok oyunculu oynama, modlarınızı seçin. Kabileye hükmedin ve krallığınızı sınırların ötesine genişletin. Yeni teknolojilerin kilidini açın ve geliştirin, kaynakları bulun ve düzenleyin ve araştırma, genişleme, çiftçilik, savaş, silahlar, tesisler vb. dahil olmak üzere tüm boyutlarda şehirlerinizi geliştirin. En iyi uygarlığınızı yapın ve yeni bir krala sahip oldukları için her yönden gelişin. .

Bu Makaleyi Keşfedin

Politopia Savaşı MOD APK

Battle of Polytopia MOD APK, mümkün olduğunca çok eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlamak için konsepte entegre edilmiş çeşitli konseptler ile birlikte gelir. Bu varyant, kullanıcılara para temelli oyun ve eşyaların yerine geçme konusunda hileler ve haksız avantajlar sunduğundan orijinalinden farklıdır. Bildiğiniz gibi, çok katmanlı modun ücretsiz olarak açılması gerekiyor, ancak bu modda ücretsiz olarak sahip olacaksınız – kilidi açılmış silahlar, kabileler, araçlar, öğeler, topraklar ve daha fazlası kullanıcılara ücretsiz olarak.

Araçları, silahları, karakterleri ve becerileri ücretsiz olarak yükseltmek için sınırsız para. Tasarım ve savaş için aksesuar satın almak için oyun mağazalarından ücretsiz alışveriş. Bu süreçte sizi rahatsız edecek hiçbir reklam görünmeyecek şekilde reklamlar engellenir. Buradan indirmenin avantajlarından biri de bu mod sürümünün kurulurken root işlemi gerektirmemesi ve anti-bis, antiviral ve gecikmesiz gibi özellikler sunmasıdır. Yoğun bir şekilde odaklanmış bir oyun oynamak için aşağıdaki bağlantıdan indirin.

Özellikler

Battle of Polytopia MOD APK, oyunda kapsamlı özellikler ve süper heyecan verici en son işlevler sunar. Polytopia’daki en gelişmiş ve füzyon oyunlarını seçebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Daha neye ihtiyacın var?
Oyunda her şey kavramsallaştırıldığı gibi. Bu nedenle, detaylandırma amacıyla aşağıdaki unsurlardan bazılarını tartıştık;

4x strateji sıra tabanlı oyun

Oyun tamamen krallığınızın savaşı ve gelişimi ile ilgili. Her adımda size yardımcı olacak kabileniz ve askerleriniz olacak ve bu nedenle onların yardımıyla genişleme bir zorunluluktur – savaşlar ve farklı modlarda rakiplere karşı savaşlar. Düşmanları savuşturmak ve diğer krallığa hükmetmek için anında planlama ve stratejiler yapın – temelde tüm dünyayı tek bir şemsiye altında birleştirin. Bunlar, 4x’in olduğu sıra tabanlı konseptte en yakın 4x oyunlarıdır; genişleme, sömürme, yok etme ve keşfetme.

Dünyayı birleştirmek için kuralınızı genişletmek

Battle of Polytopia MOD APK’da, destansı hikaye, kuralınızı tüm sınırlar boyunca genişletmek için işin olduğu cetveli takip eder. Diğer klanlara saldırın ve baskın yapın ve onları kazanın. Hazinelerini yağmala, askerlerini işe al ve yönetimi kontrol et. Krallığınızı bu tür tüm kabilelere genişleterek, genel klanları kazanabilir ve tek kuralınızı oluşturabilirsiniz. Alan adlarını tek bir çatı altında toplamak ve sarsılmaz imparatorluğunuzun sağlam durmasını sağlamak. Bölgeleri birleştirmek ve ardından dünyanın işbirlikçi gelişimine odaklanmak.

The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk

Her yerde teknolojilerin ve yangın gelişiminin kilidini açın

Polytopia Savaşı MOD APK, krallıkları geliştirmede birçok kapsam kapsamına sahiptir. İhtiyacınız olan şey, rastgele şeyler yaparak kazanabileceğiniz biraz para. En son teknolojilerin kilidini açın ve onları tüm yaşam boyutlarının sürekli gelişimiyle birleştirin. Teknolojileri kullanmak ve kaynakları düzenlemek, her ikisini birleştirmek ve daha iyi yaşam için çeşitli sektörlerde bilgili gelişmeye öncülük etmek. Daha iyi vatandaşlarınızın yaşamı için endüstriler, çiftçilik, savaşlar, askerler, silahlar, üsler, tesisler ve diğer yaşam tarzlarının yerine getirilmesi gerekiyor.

Becerilerinizi keşfetmek için çeşitli oyun modları

Battle of Polytopia MOD APK, yeteneklerinizi oynamak ve imparatorluğunuzu kurmak için çeşitli modlara sahiptir. Tek oyunculu veya çok oyunculu mod yapmak için iki kritik seçenek vardır. Hakimiyet, mükemmellik ve yaratıcılık olarak adlandırılan popüler modlar vardır; hepsinin odak noktası farklıdır. Tek oyunculu ve çok oyunculu da iki ayrı mod bulunurken;
Birincisi için mükemmellik (puan puanı) ve hakimiyet (klanları yenmek), ikincisinde zafer modu (puan puanı) ve kudret (klanlara karşı savaşlar).

Ayna eşleştirme ve otomatik oluşturulan haritalar

İşleri kolaylaştıran oyun, kullanıcılar için kaynakları, silahları, teknolojileri, düşmanları, hazineleri ve daha fazlasını aramada daha iyi bir deneyim sağlayan otomatik olarak oluşturulmuş çeşitli haritalar sundu. Yaklaşık 15 tür kabile vardır ve herkes bunların kilidini açabilir. Rakipler de onların şemsiyesi altına giriyor. Sürükleyici yolculuk sizi kendi kabilenizin rakiplerine karşı savaşlara götürebilir. Ayna eşleştirme, aynı kabileden bir rakiple tanışmak anlamına gelir.

Çözüm

Savaşlar, kural, tahakküm, genişleme, kaynaklar, geliştirme, teknoloji, arkadaşlar, toplantı ve daha fazlasını içeren kapsamlı kavramları tek bir oyunda deneyimlemek için Battle of Polytopia MOD APK’yı indirin. Çok oyunculu modda arkadaşlarınızı seçip dahil edebileceğiniz birçok mod. Tek bir platformda tüm konseptlerin, silahlar ve teknolojilerin, içeride oyun oynamanın ve daha fazlasının keyfini çıkarın. Bu mod, kullanıcılara ücretsiz olarak premium özelliklerin ve çok oyunculu modun kilidini açtı.

Rating

0

( 0 Votes )
Please Rate!
The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk

No votes so far! Be the first to rate this post.Apk İndir (75 MB)

İndirmek için şuanda Hazırsın The Battle of Polytopia Ücretsiz Apk İndir

  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
  • Cihazınızın kullandığı CPU veya GPU'yu görmek için CPU-Z uygulamasına bakın
Rate this post

Tüm Versiyonlar

The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk
The Battle of Polytopia Tüm Kilitleri Açık Hileli Mod Apk v2.2.2.7802 apk
Temmuz 30, 2022 75 MB

Sizin İçin Önerilen

Bunu da Sevebilirsiniz!

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sonraki APK X